Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

sugestii pentru ranguri utilizatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • intinerire pe ste

    Vad ca de doua zile am trecut inapoi cu aproape un an ?
    Contorul cu timpul petrecut cu toate ca n-a fost dat inapoi,doar reputatia a fost afectata.
    N-am inteles pentru ce?
    Ca mi s-a sa redus din stele e una dar cu reputatia ?
    Un site e interesant in momentul in care parcurgi cel putin 99% din postari,in acel moment esti la curent cu toate bune rele,cand intri doar pe interes,este ok!

    Comentariu


    • Postat în original de Antal Denes Vezi post
      Vad ca de doua zile am trecut inapoi cu aproape un an ?
      Contorul cu timpul petrecut cu toate ca n-a fost dat inapoi,doar reputatia a fost afectata.
      N-am inteles pentru ce?
      Ca mi s-a sa redus din stele e una dar cu reputatia ?
      Un site e interesant in momentul in care parcurgi cel putin 99% din postari,in acel moment esti la curent cu toate bune rele,cand intri doar pe interes,este ok!
      Nu inteleg ce vi s-a redus?
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • Postat în original de clau Vezi post
        Nu inteleg ce vi s-a redus?
        5012 la 4967 acum 4947. Reputatie
        Iar steua acea de argint mai putin elocventa !
        Multumesc.

        Comentariu


        • Postat în original de Antal Denes Vezi post
          5012 la 4967 acum 4947. Reputatie
          Iar steua acea de argint mai putin elocventa !
          Multumesc.
          Nu stiam ca sunteti atat de pasionat de ... punctele de reputatie.

          Un motiv ar fii ca am dezactivat cativa utilizatori si automat punctele ce le aveati de la ei s-au pierdut cand s-a facut actualizarea.
          Sa nu uitam de prietenii d-voastra dantim si arjen_robben, "multumitori" de top care nu mai au drept de acordare puncte.. posibil sa fi disparut si cele primite de la ei.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu


          • Nu e problema ,pe mine puteti sa ma lasati troll ;nu ma deranjeaza absolut deloc.

            Comentariu


            • La mine cre'ca s-a marit un pic...
              Oare dispar si nu-miplace-urile date de cei afectati?
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu


              • Postat în original de arjen_robben Vezi post
                Nu e problema ,pe mine puteti sa ma lasati troll ;nu ma deranjeaza absolut deloc.
                Nici pe noi nu ne deranjeaza!
                Parca si bateria telefonului tine mai mult!




                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • Postat în original de arjen_robben Vezi post
                  Nu e problema ,pe mine puteti sa ma lasati troll ;nu ma deranjeaza absolut deloc.
                  La cate interventii ai in fiecare topic... cu si fara sens... doar iti intaresti pozitia de troll.
                  lemn: Waldner Dotec Carbon
                  fețe: Dignics 05/Dignics 05

                  Comentariu


                  • Postat în original de arjen_robben Vezi post
                    Nu e problema ,pe mine puteti sa ma lasati troll ;nu ma deranjeaza absolut deloc.
                    Nu te deranjează pentru ca nu ?ți s?nt limitate drepturile de utilizator (bănuiesc). Dacă, spre exemplu, în calitate de troll ți-ar fi limitat dreptul de a posta la un post la fiecare 15 minute ?ți spun eu ca te-ar deranja. Știu asta pentru că experimentez așa ceva pe un alt forum și mă deranja teribil (între timp am renunțat la hobby-ul care mă adusese pe forumul respectiv și nu-mi mai pasă).


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Andro TP Ligna CI Off
                    Fh: Andro Rasanter R37 ultramax (neagră)
                    Bh: Der Materialspezialist Spectre OX (mov)

                    Comentariu


                    • Postat în original de clau Vezi post
                      Nu stiam ca sunteti atat de pasionat de ... punctele de reputatie.

                      Un motiv ar fii ca am dezactivat cativa utilizatori si automat punctele ce le aveati de la ei s-au pierdut cand s-a facut actualizarea.
                      Sa nu uitam de prietenii d-voastra dantim si arjen_robben, "multumitori" de top care nu mai au drept de acordare puncte.. posibil sa fi disparut si cele primite de la ei.
                      Clau...nu mai imi scrie numele,ai vazut ca eu v-am lasat in pace si nu mai postez nimic

                      - - - Actualizat - - -

                      Pentru cultura mea din generaladomnia ta a citit postarile mele pentru care mai facut Troll,derulind filmul lor eu sint convins ca nu doar ai executat un ordin dupa parerea mea,pai am scris multe postari care chiar au treaba cu imbunatatirea circuitului dar multe din ele deranjeaza conducerea asa ca ori imi schimbi titulatura ori ma exmatriculezi de pe forum crede-ma ca mi egal ca m-am cam saturat, astept decizia ta(daca este a doua varianta o vreau la pachet cu excluderea din clasament si din circuit).
                      P.S. scuze pentru deranj,dar nu sint papagalul nimanui

                      Comentariu


                      • Vad ca nu mi se schimba culoarea de papagal, va rog sa imi suspendati contul si sa ma scoateti din clasament deci renunt sa mai particip in circuit
                        P.S.chiar nu glumesc,va multumesc pentru momentele faine petrecute impreuna si va rog sa imi respectati decizia

                        Comentariu


                        • Postat în original de dantim Vezi post
                          Vad ca nu mi se schimba culoarea de papagal, va rog sa imi suspendati contul si sa ma scoateti din clasament deci renunt sa mai particip in circuit
                          P.S.chiar nu glumesc,va multumesc pentru momentele faine petrecute impreuna si va rog sa imi respectati decizia
                          Ok. Nu se va mai putea reveni la acest user.
                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                          Comentariu


                          • Postat în original de dantim Vezi post
                            Vad ca nu mi se schimba culoarea de papagal, va rog sa imi suspendati contul si sa ma scoateti din clasament deci renunt sa mai particip in circuit
                            P.S.chiar nu glumesc,va multumesc pentru momentele faine petrecute impreuna si va rog sa imi respectati decizia
                            Dl dantim... v-ati razgandit?
                            Noi nu ne-am razgandit. Si va respectam decizia de mai sus.
                            DPT=dantim=clona=TROLL
                            lemn: Waldner Dotec Carbon
                            fețe: Dignics 05/Dignics 05

                            Comentariu


                            • Postat în original de clau Vezi post
                              Promovarile pot fi determinate de urmatorii factori:
                              - nr mesaje
                              - reputate
                              - vechime

                              Se poate jongla cu aceste 3 conditii. se poate sa conteze doar 2 sau 1 sau toate 3 in diferite combinatii.

                              Toate 3 conditiile trebuie indeplinite simultan.
                              Daca ulterior reputatia scade sub intervalul din tabel, utilizatorul retrogradeaza in grupul corespunzator. (la retrogradare se tine cont doar de reputatie, vechimea si posturile neavand cum sa scada).
                              Reputatia creste cu 1 punct la fiecare "multumesc sau imi place post" si scade cu 2 puncte la fiecare "nu-mi place post".
                              Pot acorda "multumiri / nu-mi place" doar cei ce sunt macar cadet.
                              De asemenea oricine de la cadet in sus poate acorda 1 punct de "reputatie" pentru mesaje ce considerati ca merita, bineintele adaugand un comentariu.


                              PS:
                              Orice abuzuri de "multumiri sau nu-mi place" precum si acordari de calificative vor fi sanctionate, respectivii utilizatori ramanand fara dreptul de a acorda pe viitor reputatii si multumiri.
                              Astept in continuare sugestii si imbunatatiri pe aceasta tema.
                              Am dezactivat "autopromovarea" la troll si apoi ban. Consider ca acestea vor trebui acordate de un moderator nu de "nu-mi place" primite masiv de la anumite grupuri de useri.
                              Modificarile:

                              titlu reputatie vechime Nr posturi
                              boboc <=0 <30 zile <10
                              cadet >=1 >=30 zile >=10
                              junior >=10 >=90 zile >=50
                              senior >=50 >=180 zile >=150
                              maestru >=150 >=365 zile >=1000
                              intelept >=300 >=700 zile >=2000
                              lemn: Waldner Dotec Carbon
                              fețe: Dignics 05/Dignics 05

                              Comentariu


                              • E un pas inainte.Grupurile organizate, orientate catre interesele proprii, nu te mai pot duce in troll.

                                Alt pas inainte este ca domnul Bucovina nu a devenit troll.Deci mesajele lui au suport si sunt echilibrate.

                                Raman eu troll ca sa continui lupta cu sistemul .

                                Comentariu


                                • Propun culoarea de la intelept sa se schimbe cu alta,este foarte asemanatoare cu cea de la maestru,adica pot fi confundate intre ele(mai ales daca nu prea vezi bine chiar si cu ochelarii).
                                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                                    Propun culoarea de la intelept sa se schimbe cu alta,este foarte asemanatoare cu cea de la maestru,adica pot fi confundate intre ele(mai ales daca nu prea vezi bine chiar si cu ochelarii).
                                    Astept si o propunere de culoare.
                                    lemn: Waldner Dotec Carbon
                                    fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de arjen_robben Vezi post
                                      Raman eu troll ca sa continui lupta cu sistemul
                                      troll confirmed again
                                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de clau Vezi post
                                        troll confirmed again
                                        Va salut cu mana la chipiu si va multumesc pentru decoratia militara primita.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de clau Vezi post
                                          Astept si o propunere de culoare.
                                          Atat timp cat avatarul tau este o pisica neagra,fioroasa,cu o privire "ucigatoare",pur si simplu ma inhiba la o "clarviziune".Negru parca nu s-ar potrivi ca ar fi in ton cu "pisica",dar poate ar merge portocaliu(orange),rosu deschis sau o alta PALETA de culori.
                                          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                          Comentariu

                                          Who has read this thread:
                                          Procesare...
                                          X