Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Amatur: Tabara ''Tenis de masa in Bucovina'' 13 Iulie 2013 O+ A + J

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu foarte reusit , felicit organizatorul acestui concurs, pentru conditiile oferite, si pentru ca ne face sa ne simtim ca acasa la Gura Humorului, au fost meciuri foarte spectaculoase jucatori foarte buni cu o vasta experienta, insa la toti participantii s-a vazut dorinta si placerea de a juca, nu in ultimul rand vreau sa aplaud oraganizarea separata a cocursului de copii, am avut emotii mai mari pentru ei decat pentru mine .
    De fiecare data domnule Chirap, puteti sa va bazati pe prezenta celor din Vatra Dornei la concursurile organizate de Dnv.
    Toate cele bune
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 05Fx
    FH : Tenergy 05Fx

    Comentariu


    • Draga domnule Dragomir , va rog tare mult sa ma scuzati ca am facut o mare greseala de nume,acum jumatate de ora am vorbit cu colegul dumneavoastra si mi-a spus de greseala pe care am facuto..SIGUR ca l-am primit si doresc ca din toata inima sa va multumesc pentru gestul frumos pe care am avut onoarea sa-l primesc.Copii s-au bucurat enorm .imi pare rau ca nu ati fost de fata sa-i vedeti.Va transmitem toate urarile noastre de sanatate si fericire,sa va dea domnul viata frumoasa si sanatoasa .INCA ODATA MII DE SCUZE SI BINENTELES MIELUL DE PASTI CA V-AM DAT ALT NUME.
      Va astept cu drag si la noi mai ales ca in perioada 16-21.07.2013 sunt zilele municipiului VATRA DORNEI.Daca veniti sa ma anuntati sa aranjam de o cazare mai ieftina.CU STIMA SI MULT RESPECT MARCU
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • Tenis de masa in Bucovina!


        Ultimele imagini care n-au legatura cu tenisul, ci doar cu verdele de Bucovina, sunt pentru cei care, asemenea mie, satui de betoanele din marile orase, vor sa-si clateasca ochii cu muntii din nordul tarii.
        P.S.: Aviz gurmanzilor: Hribii din ultima imagine au fost deliciosi!
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • Clasamentele sunt pe prima pagina !!!
          Multumiri tuturor participantilor, felicitari castigatorilor, cinste invinsilor! A fost cel mai mare turneu din Gura Humorului organizat vreodata. Multumesc pentru mesaje si urari dar raman cu un mic regret. Acela ca nu am avut timp sa stau cu toata lumea de vorba si prin aceasta cale imi cer scuze tuturor pentru prea putin timpul acordat fiecaruia dintre participanti. In cel mai scurt timp voi posta fotografii si filmulete de la turneu.

          Hai ai nostrii !!!

          Ultima editare de Dakiro; 16.iul.2013, 14:16.
          Dan Chirap
          www.sportdakiro.com
          email: contact@sportdakiro.com

          Comentariu


          • Turneu reusit din toate punctele de vedere. Felicitari!

            Comentariu


            • Clasament amatori:
              1 Tiganas
              2 Malache
              3 Rosca
              4 Marcu
              ZORO

              Comentariu


              • Cel mai frumos meci mi s-a parut cel din sferturi dintre Marinescu si Sterea decis in setul decisiv la avantaje (2-3). Iar cea mai spectaculoasa revenire in meciul Roman Iulian - Lungu Cosmin. "Lulu" revine si castiga finala mica de la 1-2 la seturi si 6-10, cu noroc totusi... un tus la 9-10 si un net la 10-10.

                Comentariu


                • A trecut ceva vreme de cind turneul a luat sfirsit,dar amintirile sunt inca proaspete,iar intrebarile nu contenesc sa imi strapunga gindurile,"oare am dat atentie suficienta tuturor"(citez Dan),"oare toata lumea s-a simtit bine" "oare a fost un turneu reusit",toate aceste intrebari isi au raspunsurile printre voi participantii,si de aceea fac apel la toti ca ori de cite ori participati la un turneu dupa incheierea lui s-a va exprimati deschis parerile,chiar si f simplu dar concis"Turneu reusit din toate punctele de vedere. Felicitari!"(Costin),sau punctele negative remarcate de voi ,numai asa noi organizatori ne putem pregati pt urmatoarele turnee mai bine.Din acele citeva raspunsuri de la voi se pare ca a fost un turneu reusit ,dar reusita acestuia se datoreaza in mare parte voua participantiilor care v-ati comportat ca niste adevarati sportivi,a-ti facut din acest turneu un festival al tenisului de masa cu meciuri spectaculoase,atit la copii,amatori dar mai ales la open cu multe rasturnari de situatie.Un clasament la amatur cu 3 copii in primi 8(Raluca ,Mihai si Cosmin),un podium la open de Turneu Final (Sterea,Durdun,Roman,Lungu),si multe,multe,multe meciuri frumoase,de aceea tin sa multumesc TUTUROR participantiilor acestui Turneu si sa le datorez reusita lui.MULTUMESC TUTUROR al vostru EMI.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X