Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B,06-07-2013,Cs Lipan tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B,06-07-2013,Cs Lipan tenis de masa

    Turneu B,06-07-2013,Cs Lipan tenis de masă!
    Data;06-07-2013
    Ora de incepere:10,00(inscrierile se fac pana la ora 9,30)
    Sistem de joc:gr inf+gr sup+eliminatoriu
    Nr mese:8 mese Butterfly
    Suprf.joc:Grabo Rocket
    Adresa:str.Stefan cel Mare,nr.218,cladirea Lipan Sport Arena!
    Se vor premia primele 4 locuri!
    Organizator:Ion Marius(0728765904)
    Taxa:20 lei/pers,din care 2 lei v-or fi transferati in contul Amatur!Se asigura 1 sticla de apa la 2 l!
    Ca de obicei,clubul nostru va asteapta in numar cat mai mare!
    Ultima editare de CS Lipan Tenis de Masa; 02.iul.2013, 10:54.

  • #2
    Tihan Silviu
    Sent from my iPhone using Tapatalk 2

    Comentariu


    • #3
      Avramides George
      Sent from my iPhone using Tapatalk 2

      Comentariu


      • #4
        Da, iar m-ati fentat, ca de obicei Normal, daca este concurs la Brăila, sunt de garda
        Las' ca va prind la concursul din august, daca ma lasa nevasta
        Iulian Toma

        Comentariu


        • #5
          se inscrie din pascani Mahu Bogdan la amatori,succes tuturor,haide-ti totusi domnule doctor Toma la concurs poate va inlocuieste alt doctor

          Comentariu


          • #6
            Din Brăila-Ion Marius
            Cojocaru Mitica
            Giol Mihai

            Comentariu


            • #7
              Radu Costica - Galați si Dorinel Dinca din Călărași. Totodata, am confirmarea ca Iulian Bularda va veni impreuna cu baietii din Barlad si cu cei din Iași, in total intre 6 si 8 persoane. Participarea lui Cristi Ceacarascu si a lui Sandu Enciu. mi se va confirma sau infirma astazi.

              Comentariu


              • #8
                Tot azi sau maine aflu daca Ninel Poteras va participa cu copiii de la Buzău.

                Comentariu


                • #9
                  Se inscriu: Costi Corcoz - Focșani, Enciu Alexandru si Cristi Ceacarascu - Slobozia

                  Comentariu


                  • #10
                    Si ca sa nu ma lupt doar eu si cu Vladimir cu ''ofensivii'' astia o sa-l iau si pe Pizlaru Ionel.

                    Comentariu


                    • #11
                      Marcel Giosan, Galați.
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #12
                        DIn Brăila-Panait Adrian

                        Comentariu


                        • #13
                          Ma retrag , probleme de servici -((((.
                          Sent from my iPhone using Tapatalk 2

                          Comentariu


                          • #14
                            Buhlea George - Galați
                            - - - Actualizat - - -
                            Mureșan Ioan - Galați

                            Comentariu


                            • #15
                              Se înscrie Barac Florin Adrian.

                              Comentariu


                              • #16
                                Grupe inferioare:
                                1.Enciu Alexandru, Ion Marius, Staicu Adrian, Stolarenco Igor, Giosan Marcel
                                2.Radu Costica, Giol Mihai, Roscan Nicusor, Mureșan Nelu, Panait Adrian
                                3.Dinca Dorinel, Cojocaru Mitica, Apostu Ionel, Pascu Gabriel, Podasca Traian
                                4.Pizlaru Ionel, David Dorin, Dobrica Petru, Avramides George, Vasile Marian
                                5.Ceacaresu Cristian, Bularda Iulian, David Madalina, Mahu Bogdan, Buhlea George
                                6.Corcoz Costin, Mihai Calin, Pusca Sergiu, Barac Adrian, Radu Necula
                                - - - Actualizat - - -
                                Grupe superioare:
                                1.Enciu Cristian, Pusca Sergiu, Apostu Ionel, Avramides George
                                2.Giol Mihai, Bularda Iulian, Staicu Adrian, Pascu Gabriel
                                3.Dinca Dorinel, Pizlaru Ionel, David Madalina, Stolarenco Igor
                                4.David Dorin, Cojocaru Mitica, Corcoz Costin, Mureșan Nelu
                                5.Ceacarescu Cristian, Radu Costica, Petru Dobrica, Barac Adrian
                                6.Mihai Calin, Ion Marius, Roscan Nicusor, Mahu Bogdan
                                - - - Actualizat - - -
                                P.S.: Raman dator cu un miel la Domnul Enciu Alexandru pentru ca l-am botezat in grupele superioare!
                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • #17
                                  A castigat Marius si in calitate de gazda , de organizator si combatant .Felicitari

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de Dragomir Paul
                                      Marius tinere !!!... Se pare ca prinzi aripi si asta este numai de bine... Sustinere ai, materiala din partea domnului Lipan si morala din partea tuturor ... Mare lucru in tara asta cand se deschid 5 carciumi pe zi si se inchid 3 scoli, sa poata exista cineva care deschide si o sala dedicata in mod exclusiv sportului.
                                      Felicitari domnilor !!!
                                      Domnule Dragomir,multumesc pentru aprecieri...Asa este,datorita domnului Lipan,cred din tot sufletul ca imi pot duce visul mai departe,acela de a contribui cat de mult pot si ajuta copii,sa joace cat mai bine.Imi doresc din suflet,ca din partile noastre,in cativa ani sa se auda de performante mari in tenisul de masa!
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Multumesc celor prezenti;sper ca v-ati simtit bine la acest concurs,unde au fost foarte multe meciuri tari si multa voie buna!
                                      Locul 1-Ion Marius
                                      Locul 2-Corcoz Costin
                                      Locul 3-Enciu Alexandru
                                      Locul 4-Mihai Calin
                                      Revenim cu clasamentul complet in zilele ce urmeaza!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de gapas Vezi post
                                        A castigat Marius si in calitate de gazda , de organizator si combatant .Felicitari
                                        Un turneu reusit. Participanti puternici,meciuri spectaculoase si ''stranse''. Sala foarte buna,organizarea de asemenea,atmosfera prietenoasa...,cu siguranta vom reveni la Brăila. Felicitari Ion Marius pentru castigarea turneului!(recunoastem ca a avut cel mai ''solid'' joc la acest concurs). Sa ne vedem sanatosi!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Felicitari Marius. Tine-o tot asa.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            felicitari Marius din toate punctele de vedere,organizarea excceptionala,sala la fel,oamenii primitori si buni,si data viitoare sa castigi,ce mai cred ca ai multumit toata lumea.felicitari deosebite domnului Lipan

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
                                              Un turneu reusit. Participanti puternici,meciuri spectaculoase si ''stranse''. Sala foarte buna,organizarea de asemenea,atmosfera prietenoasa...,cu siguranta vom reveni la Brăila. Felicitari Ion Marius pentru castigarea turneului!(recunoastem ca a avut cel mai ''solid'' joc la acest concurs). Sa ne vedem sanatosi!
                                              Felicitari si tie Costi,pentru jocul din finala!Dupa parerea mea,esti cel mai bun jucator cu iarba din Amatur la ora actuala!

                                              - - - Actualizat - - -

                                              Multumesc tuturor pentru felicitari!Sper sa dovedesc pe viitor ca se poate si mai mult(nu de alta,dar avem in sala toate conditiile necesare progresului)
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Multumesc domnului Giosan Marcel pentru postarea grupelor in timp real!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de mariusik Vezi post
                                                Felicitari si tie Costi,pentru jocul din finala!Dupa parerea mea,esti cel mai bun jucator cu iarba din Amatur la ora actuala!
                                                - - - Actualizat - - -
                                                Multumesc tuturor pentru felicitari!Sper sa dovedesc pe viitor ca se poate si mai mult(nu de alta,dar avem in sala toate conditiile necesare progresului)
                                                - - - Actualizat - - -
                                                Multumesc domnului Giosan Marcel pentru postarea grupelor in timp real!
                                                Cand am citit ce ai spus despre domnul Corcoz,automat m-am gandit si eu la jucatorii cu iarba foarte buni.Mi-am adus aminte de exemplu de Bedo Norbert care este foarte bun.Pe de alta parte eu cred ca Dinca Dorinel pana sa se accidenteze a avut rezultate foarte bune,a castigat la multi jucatori buni din amatur(Durdun,Gogu,Radu.C,Boaca,Enciu,Rares,etc), din cate imi amintesc si cu Corcoz parca a fost o victorie clara la un turneu.Mentionez ca nu am jucat niciodata cu domnul Corcoz ca sa simt si pe pielea mea cum da cu iarba . Sper ca nu am deranjat pe cineva cu parerea mea.
                                                Ultima editare de stanciusilviu; 07.iul.2013, 10:20.
                                                Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Felicitari, Marius! Felicitari, Costi ! Le multumesc tuturor celor care au facut efortul si au venit. Organizare fara repros, conditii super si multe meciuri frumoase. Eu, unul, m-am simtit cat se poate de OK. E si greu sa nu fie voie buna cand sunt prezenti Costi, Iulian ( Bularda ), Marius, dar si multi altii

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X