Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Ocna Sibiului - 20 iul 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • un super turneu felicitari !

    Comentariu


    • Poze 2


      - - - Actualizat - - -
      Scuze pentru ordinea aleatorie in care le-am postat. Au fost salvate pe 2 fisiere diferite iar aseara m-am cam grabit sa vi le ofer, macar in parte, dupa o sumara selectie, pentru a va satisfice ... nerabdarea.

      Comentariu


      • in primu rand un turneu foarte reusit din toate punctele de vedere,bravo nicu sper sa continui traditia inceputa anul acesta.vreau sa imi felicit prietenii din sibiu pentru prestanta si mai ales pe cosmin care i-a pus mari probleme castigatorului de la amatori laurentiu ciucur ovidiu bulea si celorlalti si bravo vlad am incercat totul dar nu s-a putut mai mult.felicitari sincere si abia astept sa ne vedem la un viitor turneu din cadrul amatur.stima la toata lumea
        lemn Donic waldner senso carbon
        fata fh: donic baracuda
        fata bh: tenergy 05

        Comentariu


        • un turneu superb, ne-am simțit excelent, felicitari

          Comentariu


          • da, un turneu bine organizat, cu conditii excelente de joc...
            multumim celor care au adus si au alimentat frigiderul... (desi din cauza lor am pierdut baia de dupa...)
            Butterfly Michael Maze Arylate
            BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

            Comentariu


            • Felicitari, Nicule ! Asa cum am anticipat, a fost un turneu de nota 10. Multumiri lui Gabi, Cosmin si Vladut Farcas pentru ajutorul acordat in reusita turneului. Stiu ca n-a fost usor ... Primul pas insa a fost facut ...
              Ne-am simtit excelent, intr-o atmosfera prieteneasca, desi competitionala. Vom reveni, cu siguranta, la viitoarele intalniri din Ocna Sibiului. Pastrati traditia si ... stacheta.
              Multumiri, de asemenea, pentru atentia cu care am fost tratati ... Prietenii stiu de ce !
              Felicitari tuturor competitorilor, admiratie pentru invingatori si cinste pentru cei invinsi. Toti, in fond, am fost invingatori. Important este sa participi; rezultatele vin cu timpul si cu ... rabdare. Important este sa speri, sa transpiri si ... sa mai ai si noroc.
              Multumiri sponsorilor, fara de care nu ar fi posibila o astfel de competitie, cu o asa de mare participare si "desfasurare de forte", in bune conditii si cu rezultate asteptate.
              Multumiri se cuvin si oamenilor din umbra, vesnicii voluntari no name, care nu asteapta recompense dar care iubesc acest sport sau pur si simplu ne sunt prieteni.
              BRAVA Ocna Sibiului ! Felicitari !

              Comentariu


              • Felicitari organizarorilor din Ocna Sibiului pentru turneu si atmosfera prietenoasa din sala,vom reveni cu drag la anul viitor.Echipa din Resita va doreste toate cele bune si tineti-o tot asa!!!

                Comentariu


                • A fost un turneu de nota 10+. Felicitari organizatorilor, sponsorilor si participantilor. Speram sa intalnesc grupul de la Brașov in frunte cu dl. Popa Mircea. Multa sanatate tuturor!
                  Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                  FH: Butterfly - Dignics 80
                  BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X