pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 30 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 438

Subiect: Turneu "A" Brasov "Cupa de la Poalele Tâmpei" - 17 august 2013

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.292
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    124 z 11 h 20 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    14930

    Turneu "A" Brasov "Cupa de la Poalele Tâmpei" - 17 august 2013

    Turneu A Brasov "Cupa de la Poalele Tâmpei"17 august 2013
    LOCALITATEA: Brasov
    DATA: 17 -aug- 2013
    Acest turneu se va desfasura in doua sali excelente, pe patru categorii: OPEN, Amatori, Copii pana la clasele a-IV-a (inclusiv) si copii pana la clasele a VIII-a (inclusiv). NR MESE : 40
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - dupa sistemul 3 din 5
    NR. DE CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTur la zi.
    INSCRIERI: Pe forum sau telefonic pana vineri 16 august 2013 orele 21.00.
    Grupele la amatori si copii vor fi intocmite de seara, imediat dupa orele 21, si pentru ca se stie ca retragerile dupa aceasta ora sau absentele nejustificate/neanuntate fac parte din traditie, am sa precizez urmatoarele:
    - Grupele sunt facute de seara in speranta ca la orele 9,31 cei prezenti incep meciurile fara asteptare suplimentara...pentru respectul reciproc;
    -Orice lipsa neanuntata in termenul stabilit nu afecteaza inceperea, iar la sfarsitul partidelor se va puncta absentii cu zero victorii;
    -In cazul ca cineva doreste sa participe la acest turneu si nu se afla pe liste, adica nu a fost inscris, este posibil sa participe numai daca indeplineste una din urmatoarele conditii si anume:
    a) daca cel care vine neanuntat are loc pe vreun tabel unde lipseste cineva de o valoare aproximativ egala in clasament (intre locurile 100-200, 200-300 etc);
    b)daca se aduna de o grupa astfel incat sa nu afecteze pe ceilalti;
    c)daca doreste la open.
    De mentionat ca aceste grupe intocmite de seara si aceste precizari nu sunt valabile pentru OPEN, intrucat nr acestora permite efectuarea grupelor la fata locului.
    Rog fiecare participant sa mentioneze categoria la care doreste sa participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, in sensul ca open-istii (media 19 ^) nu pot juca la amatori, amatorii (varsta) la copii sau copiii mari la cei mici.
    Categoria OPEN
    ORA: 09,30 (confirmare inscriere 8,30-9,30 ) Sala de sport privata situata in Sanpetru-Brasov, foarte aproape de centura Brasov (3 min), conditii excelente, iluminat artificial suficient de placut pentru o sala de tenis de masa cu pretentii,... dezumidificatoare condens, suprafata de joc calitate*****. Mese de joc minim una - maxim doua la o grupa de 6 persoane. Logistica Dl. Beltechi Dumitru (Emi). Parcare privata. Alte detalii/imagini aici http://www.sportprimaverii.ro/Sala-Sport/
    Avand in vedere ca sala este construita de curand si locatia nu este cunoscuta veti fi asteptati la orele 8,30 ; 8,50 si 9,10 (am sa las un delegat) in parcarea PECO de la singura intersectie a centurii (Brasov-Sanpetru) care sa va conduca la sala, se intoarce si tot asa..., restul la telefon, cu toate ca este simplu si oricine va indruma la sala de sport privata din Sanpetru.
    Dupa grupele inferioare, superioare si primul tur eliminatorii ne vom reunii la Sala Sporturilor, dar nu mai tarziu de ora 13,30, unde se fac mititeii la gratar (detalii organizatori la fata locului).
    TAXA PARTICIPARE : 25 Lei (3 lei/pers vor fi directionati catre fondul Amatur).
    Organizatori Open: Dl. Florin Apian si Dl. Dan Bodeanu...0745340668
    Categoria Amatori
    ORA: 09,31 (confirmare inscriere 8,30-9,30 )
    SALA: Sala Sporturilor (polivalenta) situata langa Gara Brasov, cu parcare mare-fara probleme.
    Organizatori: Beltechi Dumitru si Vladoiu Gelu 0722 315757 sau 0753529773
    La aceasta categorie se poate inscrie orice persoana, orice varsta cu conditia sa nu figureze ca fiind legitimata, iar in clasamentul AmaTur sa nu aibe media 19^.
    Categoria Copii
    Aceasta categori se va desfasura pe doua grupe de varsta, acestea fiind impartite in clasele I-IV si V-VIII (pâna la 14 ani), iar taxa de participare va fi redusa la 15 lei.
    Organizator: Razvan Tutoveanu Tel. 0744361593
    Alte informatii (pentru toate categoriile):
    Nr. participanti: Nelimitat; Concurentii cu dizabilitati, indiferent de categorie nu vor plati taxa de participare.
    Dimineata: apa plata si un sandwich, prin grija Domnului Adrian Danes de la Mc Donald's, care este singurul nostru sponsor, adica sponsor principal.
    Pranz: Mititei la gratar si bere la dozator
    LOCUL I - IV– Cupa , diploma si medalie , respectiv 16 din fiecare, precum si alte premii surpriza.
    INVITATIE!
    Toti cei ce doresc sa promoveze sau sa vanda materiale destinate tenisului de masa sunt primiti la acest turneu fara obligatii, fara exclusivitate.
    Daca o firma sau altcineva doreste sa premieze jucatorii (tombola, loc 1-4, etc) este liber sa o faca. Holul salii sporturilor este generos pentru amenajarea standurilor Dvs. unde sunteti asteptati cu o deosebita placere.
    Pentru alte informatii va rog sa apelati la subsemnatul :0722315757 sau 0753529773 Gelu Bv
    Sala Sporturilor Brasov

    Sala din Sanpetru
    http://www.ruteauto.ro/Strada-Primav...omania/ro.html
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 16.08.2013 la 11:25.

  2. #2
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    478 z 18 h 13 m
    Timp online pe zi
    3 h 50 m
    Reputație
    16429
    Inscrieri Open - on 16-Aug-13 at 22:08:02
    1. Roman Iulian, Brasov, 1 - 38.7 - O
    2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 3 - 31.8 - O
    3. Durdun Gheorghe, Bucuresti, 4 - 34.2 - L
    4. Lungu Cosmin, Bucuresti, 6 - 29.6 - L
    5. Sterea Viorel, Mangalia, 7 - 34.8 - O
    6. Boaca Valentin, Bucuresti, 8 - 29.1 - L
    7. Marinescu Razvan, Bucuresti, 10 - 35.9 - L
    8. Enciu Alexandru, Slobozia, 11 - 28.9 - L
    9. Toma Florin, Pitesti, 14 - 26.2 - OW
    10. Nascu Serban, Cluj Napoca, 15 - 27.2 - O
    11. Apian Florin, Bistrita, 17 - 26.2 - O
    12. Dumitra David, Targoviste, 19 - 29.2 - L
    13. Florescu Eleodor, Deva, 21 - 23.5 - O
    14. Bodeanu Mihai, Bucuresti, 27 - 25.4 - O
    15. Bodeanu Dan, Bucuresti, 28 - 23.7 - OW
    16. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 31 - 21.3 - O
    17. Mocean Dan, Cluj Napoca, 35 - 20.9 - OJ
    18. Pizlaru Ionel, Focsani, 37 - 21.1 - O
    19. Zidar Victor, Reghin, 39 - 20.3 - O
    20. Meszar Razvan, Arad, 42 - 20.1 - O
    21. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 43 - 20.3 - L
    22. Fodoran Cosmin, Bucuresti, 49 - 25.5 - O
    23. Oprea Nicolae, Brasov, 51 - 22.3 - O
    24. Vladu Nicolae, Pitesti, 54 - 18 - OW
    25. Fratea Aurel, Constanta, 57 - 21.6 - O
    26. Nica Ionut, Brasov, 58 - 18.6 - O
    27. Daneliuc Gabi, Sibiu, 64 - 24.9 - O
    28. Ditu Daniel, Onesti, 67 - 25 - O
    29. Simion Boby, Cluj Napoca, 68 - 19.1 - OH
    30. Aftenii Daniel, Bucuresti, 75 - 21.6 - O
    31. Mitzea Alexandru, Sibiu, 76 - 18.8 - A
    32. Aron Darie, Sibiu, 84 - 18.2 - A
    33. Traistaru Marius, Topoloveni, 86 - 23.7 - L
    34. Popescu Valentin, Bucuresti, 88 - 17.9 - A
    35. Ciuca Dan, Pitesti, 89 - 20.3 - OW
    36. Leolea Andrei, Constanta, 112 - 17.7 - A
    37. Bedo Norbert, Sfantu Gheorghe, 114 - 24.7 - L
    38. Bodin Ion, Tecuci, 120 - 19.3 - O
    39. Voicu Corneliu, Brasov, 130 - 21.2 - O
    40. Corcoz Costin, Focsani, 136 - 22 - O
    41. Filimon Bogdan, Bucuresti, 141 - 18.7 - A
    42. Cindea Cosmin, Sibiu, 144 - 17.8 - A
    43. Miron Mihai, Cluj Napoca, 145 - 15.6 - AH
    44. Uta Adrian, Bucuresti, 148 - 20.9 - O
    45. Micu Cosmin, Targoviste, 149 - 19.1 - O
    46. Medeleanu Stefan, Mangalia, 151 - 13.4 - AW
    47. Vasiliu Remus, Mioveni, 158 - 20.5 - O
    48. Dena Corneliu, Giurgiu, 167 - 18.7 - A
    49. Capusa Bogdan, Bacau, 172 - 18 - A
    50. Olaru Costin, Filipesti Targ, 182 - 20.8 - O
    51. Dinicescu Ion, Pitesti, 187 - 14.1 - AW
    52. Temelie Dragos, Sibiu, 198 - 23 - O
    53. Hudusan Andreea, Targu Mures, 249 - 20.2 - LJF
    54. Grigore Alexandru, Campina, 250 - 19.7 - O
    55. Barsa Ioan, Bacau, 307 - 17.1 - A
    56. Tecuschi Dan, Brasov, 357 - 19.4 - OW
    57. Beltechi Dumitru, Victoria, 359 - 16.3 - A
    58. Muntoiu Theodor, Pitesti, 436 - 10.7 - AJ
    59. Malache Raluca, Moinesti, 531 - 19.7 - OF
    60. Radu Constantin, Sibiu, 612 - 16.2 - A
    61. Gradinaru Alin, Sibiu, 630 - 21.2 - O
    62. Kocsis Balazs, Sfantu Gheorghe, 686 - 22.6 - O
    63. Panait Adrian, Braila, 724 - 6.4 - A
    64. Suciu Cristian, Dej, 736 - 9.5 - A
    65. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 738 - 9.2 - A
    66. Onofrei Rares, Sfantu Gheorghe, 746 - 20.8 - L
    67. Olteanu Mihai, Brasov, 837 - 15.3 - A
    68. Marica Florin, Brasov, 1136 - 21.7 - O
    69. Lazaroiu Greta, Targoviste, 1193 - 6.1 - AJF
    70. Chirila Laurentiu, Braila, 1222 - 5.7 - A
    71. Ciubotariu Mihaela, Moinesti, nou - 0 - A
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 16.08.2013 la 23:08.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. Mulțumesc iuliu zedler, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, zalter, cosminTGV le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    478 z 18 h 13 m
    Timp online pe zi
    3 h 50 m
    Reputație
    16429
    Inscrieri Amatori - on 16-Aug-13 at 22:12:29
    1. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 69 - 17 - AJ
    2. Zedler Csaba, Agnita, 82 - 16.3 - AW
    3. ON HO, Bucuresti, 83 - 16.7 - A
    4. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 95 - 15.7 - AW
    5. Vladoiu Gelu, Brasov, 101 - 15.7 - A
    6. Dumbrava Daniel, Focsani, 102 - 15.5 - A
    7. Andone Claudiu, Cugir, 107 - 16.9 - A
    8. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 109 - 15.1 - A
    9. Nistor Iosif, Siculeni, 113 - 15.1 - A
    10. Pitac Ovidiu, Brasov, 115 - 18.2 - AW
    11. Corneanu Sorin, Botosani, 117 - 14.8 - A
    12. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 121 - 16.6 - AW
    13. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 122 - 15.1 - A
    14. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 123 - 16.2 - AF
    15. Nicula Dumitru, Agnita, 124 - 14.8 - AW
    16. Hutanu Alin, Brasov, 126 - 16.1 - A
    17. Padurariu Costel, Brasov, 129 - 16 - A
    18. Popa Mircea, Brasov, 132 - 14.3 - AW
    19. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 133 - 18.6 - AW
    20. Nascu Horea, Cluj Napoca, 135 - 14.1 - AW
    21. Toncean Mircea, Reghin, 146 - 14.7 - AW
    22. Tanase Horia, Bucuresti, 150 - 14.8 - A
    23. Matei Dumitru, Deva, 161 - 12.8 - AW
    24. Tutoveanu Razvan, Brasov, 163 - 16 - AW
    25. Mihaila Nicolae, Breaza, 168 - 17.7 - A
    26. Rosu Dan, Brasov, 178 - 13.5 - A
    27. Trocan Nicolae, Mioveni, 181 - 13.9 - AW
    28. Pop Danut, Dej, 188 - 13.9 - A
    29. Birtalan Robert, Oradea, 189 - 17.1 - A
    30. Cristescu Cristian, Bucuresti, 191 - 13.7 - A
    31. Trocan Alexa, Mioveni, 195 - 13.8 - AF
    32. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 200 - 13.8 - AW
    33. Suditu Andrei, Campina, 208 - 18.3 - A
    34. Nemaciuc Mihai, Suceava, 213 - 16 - AJ
    35. Papacu Bejoli, Bucuresti, 214 - 12.7 - A
    36. Avram Gabriel, Radauti, 222 - 16.3 - A
    37. Marin Floricel, Brasov, 223 - 12.8 - AW
    38. Tudorache Constantin, Targoviste, 229 - 17.1 - A
    39. Stoica Mihai, Mioveni, 233 - 11.5 - AW
    40. Birtalan Laszlo, Oradea, 239 - 15.5 - A
    41. Doba Vasile, Pitesti, 240 - 15.1 - AW
    42. Munteanu Octavian, Tecuci, 251 - 17.2 - AW
    43. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 256 - 16.7 - A
    44. Codreanu Laurentiu, Buzau, 261 - 17.4 - A
    45. Zavricescu Geo, Curtea de Arges, 264 - 16 - A
    46. Groza Alexandru, Cisnadie, 267 - 11.8 - A
    47. Ciucur Laurentiu, Sibiu, 269 - 11.8 - A
    48. Benyovski Bela, Sibiu, 275 - 12.7 - A
    49. Serban Liviu, Onesti, 280 - 10.9 - A
    50. Kromek Iulian, Cugir, 297 - 13.5 - A
    51. Ursulescu Ioan, Bacau, 298 - 12.8 - AW
    52. Theodorescu Alex, Bucuresti, 299 - 11.9 - A
    53. Coman Emil, Breaza, 308 - 16.1 - A
    54. Rusea Gheorghe, Breaza, 310 - 13 - A
    55. Anita Dorel, Brasov, 313 - 18.6 - A
    56. Cocean Valer, Baraolt, 319 - 17 - A
    57. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 320 - 16.1 - A
    58. Dima Nicu, Bucuresti, 323 - 9.4 - A
    59. Dima Victor, Azuga, 329 - 15.1 - A
    60. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 333 - 10.4 - AW
    61. Sana Doru, Cluj Napoca, 334 - 10 - A
    62. Brulea Petre, Ploiesti, 344 - 12.5 - A
    63. Rojnita Sebastian, Bacau, 347 - 15.6 - A
    64. Cristea Virgil, Cugir, 355 - 9.5 - A
    65. Filipoiu Bogdan, Ramnicu Valcea, 360 - 14.9 - A
    66. Ticu Dorin, Bacau, 368 - 13.1 - A
    67. Silviu Niculae, Bucuresti, 378 - 11.8 - A
    68. Somlea Darian, Cisnadie, 379 - 11.5 - A
    69. Sava Sinel, Focsani, 380 - 10.8 - A
    70. Berzan Alexandru, Bucuresti, 387 - 10.9 - A
    71. Morosan Marian, Suceava, 391 - 8.5 - A
    72. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 394 - 11.9 - AW
    73. Corneanu Gabriel, Botosani, 396 - 9.9 - A
    74. Antal Denes, Brasov, 397 - 16.1 - AW
    75. Palaghita Remus, Onesti, 418 - 14.2 - AW
    76. Marin Iulian, Campina, 420 - 11.2 - A
    77. Mahu Bogdan, Pascani, 421 - 10.6 - A
    78. Dracea Gabriel, Sinaia, 424 - 16.9 - A
    79. Gramaticu Sorin, Bucuresti, 428 - 9.6 - A
    80. Banica Dan, Ploiesti, 433 - 12.3 - A
    81. Miron Liviu, Campina, 447 - 18.9 - A
    82. Barac Marius, Sibiu, 450 - 10.1 - A
    83. Arabagiu Marius, Bucuresti, 454 - 11.7 - A
    84. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 456 - 8.7 - AW
    85. Grama Mihai, Azuga, 466 - 12.7 - AW
    86. Matei Mirel, Brasov, 467 - 11.7 - A
    87. Graur Robert, Focsani, 472 - 8.7 - A
    88. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 479 - 11.3 - A
    89. Chiru Sorin, Campina, 533 - 18.6 - A
    90. Negrean Ioan, Sibiu, 539 - 11.2 - A
    91. Borosoiu Laurentiu, Sinaia, 551 - 13.9 - A
    92. Ciobanu Daniel, Blaj, 556 - 12 - A
    93. Mihaila Robert, Breaza, 557 - 11.4 - AJ
    94. Rosu Dan Jr, Brasov, 571 - 9.6 - AJ
    95. Ciky Cornel, Fagaras, 586 - 7.3 - AW
    96. Zedler Iuliu, Blaj, 587 - 7.3 - AW
    97. Popa Vicentiu, Bucuresti, 588 - 6.8 - A
    98. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 591 - 18.7 - A
    99. Florea Vasile Jr, Sighetu Marmatiei, 597 - 8 - A
    100. Rus Andrei, Brasov, 613 - 13 - AW
    101. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 616 - 11.8 - A
    102. Cirnu Eugen Jr, Bacau, 624 - 12.8 - A
    103. Nechita Alexandru, Agnita, 625 - 12.1 - A
    104. Filea Adonis, Sibiu, 637 - 9 - A
    105. Marica Dan, Brasov, 652 - 9.4 - A
    106. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 666 - 15.9 - A
    107. Tarau Vasile, Brasov, 676 - 13 - A
    108. Decean Darian, Sibiu, 699 - 8.1 - A
    109. Berbece Bianca, Bacau, 732 - 12.5 - AF
    110. Ivan Catalin, Fagaras, 758 - 8.7 - A
    111. Vladoiu Bogdan, Brasov, 769 - 9.2 - A
    112. Suciu Iacob, Blaj, 776 - 6.3 - A
    113. Jianu Lucian, Sinaia, 798 - 8.5 - A
    114. Dumitrescu Sorin, Brasov, 876 - 5.6 - A
    115. Dulacioiu Lucian, Blaj, 890 - 9.5 - A
    116. Stoia Constantin, Brasov, 913 - 11.5 - A
    117. David Stefan, Ploiesti, 921 - 6.4 - A
    118. Motoroiu Marcel, Dej, 931 - 11.4 - A
    119. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 934 - 10.8 - A
    120. Ciocan Adrian, Brasov, 948 - 15.4 - A
    121. Dobai Istvan, Cluj Napoca, 967 - 6.9 - A
    122. Dragoiu Catalin, Agnita, 1001 - 7 - A
    123. Mako Miklos, Sfantu Gheorghe, 1015 - 11.2 - A
    124. Butnar Bogdan, Brasov, 1027 - 6.3 - A
    125. Dragos Florin, Brasov, 1044 - 10 - A
    126. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 1081 - 12.7 - A
    127. Serban Mircea, Brasov, 1101 - 6.6 - A
    128. Mako Richard, Sfantu Gheorghe, 1132 - 5.3 - A
    129. Dumitrescu Victor, Onesti, 1149 - 9 - A
    130. Taras Dan, Bucuresti, 1151 - 9 - A
    131. Badulescu Rafael, Giurgiu, 1178 - 11.3 - A
    132. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 1188 - 8.2 - A
    133. Dobai Robert, Cluj Napoca, 1295 - 5.3 - A
    134. Rebegel Bogdan, Agnita, 1296 - 4.8 - AJ
    135. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe, 1326 - 9.5 - A
    136. Caliman Eduard, Onesti, 1351 - 16.3 - A
    137. Karda Ervin, Miercurea Ciuc, 1362 - 11.8 - A
    138. Socaci Sorin, Panciu, 1441 - 8.6 - A
    139. Toader George, Agnita, 1451 - 6.6 - A
    140. Beltechi Paul, Victoria, 1459 - 2 - AJ
    141. Paslariu Adrian, Brasov, 1619 - 7.6 - A
    142. Badulescu Mario, Giurgiu, 1622 - 7.3 - AJ
    143. Beltechi Razvan, Victoria, 1644 - 1.6 - AJ
    144. Neculai Radu, Focsani, 1759 - 6.4 - A
    145. Corb Octavian, Brasov, 1878 - 9.1 - A
    146. Savin Gabriel, Brasov, 1947 - 2.1 - AW
    147. Bardocz Szilard, Capeni, 2004 - 8.2 - A
    148. Toader Valentin, Agnita, 2139 - 7.3 - AJ
    149. Franculescu Marius, Sinaia, 2188 - 1.6 - A
    150. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 2305 - 6.4 - A
    151. Butnar Daniel, Brasov, 2321 - 6.4 - AJ
    152. Dirlea Ioan, Aiud, 2339 - 6.4 - A
    153. Fulop Attila, Aiud, 2357 - 6.4 - A
    154. Mihail Dragos, Constanta, 2396 - 6.4 - A
    155. Nicola Marian, Constanta, 2414 - 6.4 - A
    156. Raduly Marius, Sfantu Gheorghe, 2449 - 6.4 - A
    157. Stanciulescu Bogdan, Brasov, 2664 - 1.3 - A
    158. Georgescu Bogdan, Bucuresti, 2881 - 0.8 - A
    159. Veltan Alexandru, Fagaras, 3018 - 0.8 - A
    160. Maier Catalin, Brasov, nou - 0 - A
    161. Mitrofan Petre, Brasov, nou - 0 - A
    162. Saulea Bogdan, Brasov, nou - 0 - AH
    163. Cojocaru Nicusor, Brasov, nou - 0 - AH
    164. Hapau Constantin Vlad, Brasov, nou - 0 - A
    165. Antochi Silviu Daniel, Brasov, nou - 0 - A
    166. Popa Alexandru Dan, Brasov, nou - 0 - A
    167. Stanciulescu Ninel, Brasov, nou - 0 - A
    168. Movileanu Neculae, Brasov, nou - 0 - A
    169. Marocico Marius, Fagaras, nou - 0 - A
    170. Ivan Dumitru, Fagaras, nou - 0 - A
    171. Mihaila Paul, Brasov, nou - 0 - A
    172. Ionita Ion, Brasov, nou - 0 - A
    173. Bocz Zsolt, Capeni, nou - 0 - A
    174. Dragoi Andrei, Azuga, nou - 0 - A
    175. Dediu Sorin, Brasov, nou - 0 - A
    176. Cata Alexandru, Brasov, nou - 0 - A
    177. Veltan Victor, Fagaras, nou - 0 - A
    178. Popescu Calin, Brasov, nou - 0 - A
    179. Rusu Andrei, Brasov, nou - 0 - A
    180. Bacso Peter, Sacele, nou - 0 - A
    181. Popa Gheorghe, Aiud, nou - 0 - A
    182. Szelyes Ioan, Brasov, nou - 0 - A
    183. Bokor Zoltan, Brasov, nou - 0 - A
    184. Bokor Zoltan Jr, Brasov, nou - 0 - AJ
    185. Georgescu Irina, Bucuresti, nou - 0 - AJF
    186. Cristovici Viorel, Tecuci, nou - 0 - A
    187. Botusan Vasile, Udesti, nou - 0 - A
    188. Florea Radu, Campina, nou - 0 - A
    189. Balan Claudia, Brasov, nou - 0 - AJF
    190. Pop Vlad, Brasov, nou - 0 - AJ
    191. Lazurca Sebastian, Brasov, nou - 0 - A
    192. Tudor Cosmin, Buzau, nou - 0 - A
    193. Mahalean Nicolae Sorin, Brasov, nou - 0 - A
    194. Ionescu Marian, Brasov, nou - 0 - A
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 18.08.2013 la 17:42.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  5. Mulțumesc GeluBv, iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place VladFarcas, PaliHR, nistoriosif le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.292
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    124 z 11 h 20 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    14930
    Clasament Amatori
    1 -- 4
    Caliman Eduard - Onesti
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Suditu Andrei - Campina
    Birtalan Robert - Oradea
    5 -- 8
    Motoroiu Marcel - Dej
    Chiru Sorin - Campina
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    9 -- 16
    Rus Andrei - Brasov
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Savin Gabriel - Brasov
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Stoia Constantin - Brasov
    Avram Gabriel - Radauti
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    17 -- 32
    Hutanu Alin - Brasov
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Anita Dorel - Brasov
    Toncean Mircea - Reghin
    ON HO - Bucuresti
    Borosoiu Laurentiu - Sinaia
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Corneanu Sorin - Botosani
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Botusan Vasile - Udesti
    Zavricescu Geo - Curtea de Arges
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Silveira Alexandra - Cluj Napoca
    Popa Mircea - Brasov
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    33 -- 64
    Andone Claudiu - Cugir
    Pop Danut - Dej
    Filipoiu Bogdan - Ramnicu Valcea
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Cristovici Viorel - Tecuci
    Nicula Dumitru - Agnita
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Rosu Dan - Brasov
    Marin Floricel - Brasov
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Cocean Valer - Baraolt
    Morosan Marian - Suceava
    Antal Denes - Brasov
    Kromek Iulian - Cugir
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Coman Emil - Breaza
    Tanase Horia - Bucuresti
    Dragoi Andrei - Azuga
    Miron Liviu - Campina
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Theodorescu Alex - Bucuresti
    Vladoiu Gelu - Brasov (org)
    Dima Victor - Azuga
    Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
    Beltechi Paul - Victoria
    Ticu Dorin - Bacau
    Nistor Iosif - Siculeni
    Doba Vasile - Pitesti
    Maier Catalin - Brasov
    Zedler Csaba - Agnita
    Ciobanu Daniel - Blaj
    65 -- 96 loc 3 gr.sup.
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Padurariu Costel - Brasov
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Nascu Horea - Cluj Napoca
    Matei Dumitru - Deva
    Tutoveanu Razvan - Brasov (organizator)
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Trocan Alexa - Mioveni
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Stoica Mihai - Mioveni
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Mahu Bogdan - Pascani
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Banica Dan - Ploiesti
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Grama Mihai - Azuga
    Matei Mirel - Brasov
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Negrean Ioan - Sibiu
    Cirnu Eugen Jr - Bacau
    Nechita Alexandru - Agnita
    Tarau Vasile - Brasov
    Berbece Bianca - Bacau
    Ivan Catalin - Fagaras
    Jianu Lucian - Sinaia
    Mako Miklos - Sfantu Gheorghe
    Karda Ervin - Miercurea Ciuc
    Fulop Attila - Aiud
    Nicola Marian - Constanta
    Mihaila Paul - Brasov
    97 -- 128 loc 4 gr.sup.
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Tudorache Constantin - Targoviste
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Dima Nicu - Bucuresti
    Brulea Petre - Ploiesti
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Cristea Virgil - Cugir
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Sava Sinel - Focsani
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Corneanu Gabriel - Botosani
    Gramaticu Sorin - Bucuresti
    Barac Marius - Sibiu
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Mihaila Robert - Breaza
    Popa Vicentiu - Bucuresti
    Florea Vasile Jr - Sighetu Marmatiei
    Marica Dan - Brasov
    Dulacioiu Lucian - Blaj
    Butnar Bogdan - Brasov
    Dragos Florin - Brasov
    Dumitrescu Victor - Onesti
    Taras Dan - Bucuresti
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Socaci Sorin - Panciu
    Toader George - Agnita
    Beltechi Razvan - Victoria
    Corb Octavian - Brasov
    Franculescu Marius - Sinaia
    Veltan Alexandru - Fagaras
    Popa Gheorghe - Aiud
    129 -- 132 2v gr.inf.
    Marin Iulian - Campina
    Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
    Stanciulescu Ninel - Brasov
    Ionescu Marian - Brasov
    133 -- 159 1v gr.inf.
    Serban Liviu - Onesti
    Berzan Alexandru - Bucuresti
    Ciky Cornel - Fagaras
    Zedler Iuliu - Blaj
    Filea Adonis - Sibiu
    Decean Darian - Sibiu
    Vladoiu Bogdan - Brasov
    David Stefan - Ploiesti
    Dobai Istvan - Cluj Napoca
    Mako Richard - Sfantu Gheorghe
    Badulescu Mario - Giurgiu
    Neculai Radu - Focsani
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Dirlea Ioan - Aiud
    Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    Hapau Constantin Vlad - Brasov
    Movileanu Neculae - Brasov
    Bocz Zsolt - Capeni
    Popescu Calin - Brasov
    Bacso Peter - Sacele
    Szelyes Ioan - Brasov
    Bokor Zoltan - Brasov
    Florea Radu - Campina
    Balan Claudia - Brasov
    Lazurca Sebastian - Brasov
    Mahalean Nicolae Sorin - Brasov
    160 -- 194 0v gr.inf.
    Sana Doru - Cluj Napoca
    Palaghita Remus - Onesti
    Suciu Iacob - Blaj
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Ciocan Adrian - Brasov
    Dragoiu Catalin - Agnita
    Serban Mircea - Brasov
    Dobai Robert - Cluj Napoca
    Rebegel Bogdan - Agnita
    Paslariu Adrian - Brasov
    Bardocz Szilard - Capeni
    Butnar Daniel - Brasov
    Mihail Dragos - Constanta
    Georgescu Bogdan - Bucuresti
    Mitrofan Petre - Brasov
    Saulea Bogdan - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    Antochi Silviu Daniel - Brasov
    Popa Alexandru Dan - Brasov
    Marocico Marius - Fagaras
    Ivan Dumitru - Fagaras
    Ionita Ion - Brasov
    Dediu Sorin - Brasov
    Cata Alexandru - Brasov
    Veltan Victor - Fagaras
    Rusu Andrei - Brasov
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Georgescu Irina - Bucuresti
    Pop Vlad - Brasov
    Tudor Cosmin - Buzau
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Somlea Darian - Cisnadie
    Graur Robert - Focsani
    Rosu Dan Jr - Brasov
    Toader Valentin - Agnita
    Clasament Open
    1 -- 4
    Sterea Viorel - Mangalia
    Lungu Cosmin - Bucuresti
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Marinescu Razvan - Bucuresti
    Toma Florin - Pitesti
    Gradinaru Alin - Sibiu
    Traistaru Marius - Topoloveni
    9 -- 16
    Ditu Daniel - Onesti
    Bedo Norbert - Sfantu Gheorghe
    Roman Iulian - Brasov
    Durdun Gheorghe - Bucuresti
    Marica Florin - Brasov
    Kocsis Balazs - Sfantu Gheorghe
    Bodeanu Mihai - Bucuresti
    Dumitra David - Targoviste
    17 -- 24
    Apian Florin - Bistrita (org)
    Florescu Eleodor - Deva
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Aron Darie - Sibiu
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Temelie Dragos - Sibiu
    Hudusan Andreea - Targu Mures
    Onofrei Rares - Sfantu Gheorghe
    25 -- 36 loc 3 gr.sup.
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Zidar Victor - Reghin
    Meszar Razvan - Arad
    Leolea Andrei - Constanta
    Voicu Corneliu - Brasov
    Corcoz Costin - Focsani
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Cindea Cosmin - Sibiu
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Tecuschi Dan - Brasov
    Malache Raluca - Moinesti
    37 -- 48 loc 4 gr.sup.
    Fodoran Cosmin - Bucuresti
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Fratea Aurel - Constanta
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Ciuca Dan - Pitesti
    Uta Adrian - Bucuresti
    Medeleanu Stefan - Mangalia
    Olaru Costin - Filipesti Targ
    Barsa Ioan - Bacau
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    49 -- 55 1v gr.inf.
    Bodeanu Dan - Bucuresti (org)
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Micu Cosmin - Targoviste
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Grigore Alexandru - Campina
    Olteanu Mihai - Brasov
    56 -- 66 0v gr.inf.
    Nica Ionut - Brasov
    Bodin Ion - Tecuci
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Beltechi Dumitru - Victoria (org)
    Cretu Dinu - Bucuresti
    Lazaroiu Greta - Targoviste
    Ciubotariu Mihaela - Moinesti
    Radu Constantin - Sibiu
    Suciu Cristian - Dej
    Muntoiu Theodor - Pitesti
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 19.08.2013 la 16:39.

  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.738
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    152 z 2 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    13997
    La amatori: Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc.

  8. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place simonfery le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    senior

    Data înscrierii
    01.05.2011
    Locație
    Sibiu, Romania, Romania
    Vârstă
    27
    Postări
    529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    57 z 4 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    275
    Cindea Cosmin - Sibiu - Amatori
    We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
    Aristotle



    Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

  10. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Zosim1, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior
    Avatarul lui predesculevente
    Data înscrierii
    27.05.2011
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    41
    Postări
    297
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    172
    Predescu Levente din M-Ciuc, la amatori
    BL: Der Materialspezialist Revolution All+
    FH: Andro Rasant Grip 1,9
    BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

  12. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, simonfery le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior
    Avatarul lui zalter
    Data înscrierii
    18.07.2011
    Locație
    brasov
    Vârstă
    43
    Postări
    271
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 21 h 42 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    89
    maier catalin,din brasov.....amatori
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

  14. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  15. #9
    înțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    68
    Postări
    2.819
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    75 z 16 h 46 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    3337
    Matei Dumitru - Deva - amatori

  16. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  17. #10
    senior

    Data înscrierii
    17.04.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    47
    Postări
    233
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 6 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    112
    Dima Nicu.Bucuresti. Amatori.

  18. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    52
    Postări
    1.523
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 22 h 38 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    2106
    Din Reghin la OPEN: Zidar Victor
    LA AMATORI: Toncean Mircea
    Kantor Imre-Zoltan

  20. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, simonfery le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    senior

    Data înscrierii
    04.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    291
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 19 h 25 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    341
    Din Sibiu:
    Mitzea Alexandru-Open

  22. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  23. #13
    senior

    Data înscrierii
    18.10.2012
    Locație
    resita
    Vârstă
    60
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 10 h 38 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    92
    Din RESITA se inscriu la OPEN
    Frant Nicusor
    Sorescu Deian
    Parfenie Constantin

  24. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  25. #14
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.292
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    124 z 11 h 20 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    14930
    111 Daneliuc Gabi Sibiu SB 167 24.5 O (fratele lui Mr.BH)

  26. Îmi place PaliHR, Cosnic, simonfery, Dan Universal le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    senior

    Data înscrierii
    23.02.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    40
    Postări
    270
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 18 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    87
    Anitei Marcel loc 138 amatori cluj-napoca

  28. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 06.10.2018
    De GeluBv în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 350
    Ultimul post: 30.01.2019, 12:17
  2. Turneu A "Cupa de la Poalele Tâmpei", Brașov - 23.06.2018
    De GeluBv în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 326
    Ultimul post: 26.06.2018, 15:32
  3. Răspunsuri: 350
    Ultimul post: 29.08.2014, 00:34
  4. Răspunsuri: 76
    Ultimul post: 22.01.2013, 22:40
  5. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 20:20

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •