Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B LA CONSTANTA - 28 IUNIE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU B LA CONSTANTA - 28 IUNIE

    Locatie - Sala mica a Sc. Sportive nr. 2 . Numar de mese - 4 tip PIV . Numar jucatori admisi - 24 . Taxa de participare - 10 ron . Adresa - Str. București colt cu Str. Agricultori( linga camin). Inscrieri pe forum sau telefonic pana Vineri ora 19.00 . Organizator - Fratea Aurel tel. 0726686175

  • #2
    Cam asa pare,oricum apa s-a incalzit,este nemaipomenita pe caldura asta.Noi vom fi vreo 15 participanti pina acum,mai asteptam.

    Comentariu


    • #3
      Din București voi veni si eu, doar daca ma primiti si pe mine sa joc

      Mihai Bodeanu, 24 ani, open
      Blade: Butterfly Photino
      Fh: Butterfly Tenergy 05
      Bh:Yasaka Rakza 9

      www.lovetodance.ro

      Comentariu


      • #4
        Desi am lipsit toata luna din localitate, vin si eu sa fac o miscare de ramas bun cu baietii, ca apoi iar "dispar din peisaj" pana la sfarsit de octombrie...
        Iar Bebe cred ca este bine-venit!
        Nu avem decat de castigat prin prezenta lui...(experienta, evident!)
        Xiom -Mitzutani - Xiom

        Comentariu


        • #5
          Bineinteles ca esti binevenit Mihai ca de fapt oricine doreste sa participe.Va fi un singur turneu open+amatori avand in vedere ca vom fi cam 15 participanti

          Comentariu


          • #6
            S-a terminat si acest turneu, pe o caldura insuportabila.Un turneu reusit fara probleme,s-a jucat 2 grupe de cate 8, inferioare,s-au calificat primi 4 in 2 grupe superioare, iar primii 2 din grupe au jucat semifinale.Casament : 1. Bodeanu Mihai - București , 2. Barbu Mircea - Mangalia, 3. Maritanu Luminita -C-ta, 4. Stanescu Marian - C-ta , 5. Fratea Aurel - C-ta, organizator 6. Chipaila Mircea - C-ta, 7. Dumitru Marius - C-ta 8. Ion Emil - C-ta 9. Horomnea Catalin - C-ta 10. Culea Adrian - C-ta 11. Marcu Florentin - C-ta 12. Mata Liviu - C-ta 13. Lica George - C-ta 14. Ionescu Dumitru - C-ta 15. Afuz Gabriel - C-ta 16. Urdea Laurentiu- C-ta

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X