Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

campioni la IASI

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • campioni la IASI

    Dupa spusele lui nenea GIGI nu am avea nimeni nicio sansa insa data asta am avut cele mai mari sanse sa ajungem campioni la IASI. La fete clasele I-IV locul I -BUTNARU MADALINA ;loculII-HINCEANU MARIA;locul III-DONISA COSMINA; locul IV -DRANCA ANA MARIA;locul V -BOICU ANDA TOATE DIN VATRA DORNEI ,locul III baieti clasele I-IV -RACOLTA NICOLAE ,locul IV- COCINSCHI EMANUEL si tot din VATRA DORNEI si ca sa inchei tot cu fericire si bucurie am doi copii care au fost admisi la centru olimpic BISTRITA
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  • #2
    Felicitari pentru rezultatele copiilor,'nea Vasile!Se vede treaba ca la Vatra Dornei toamna se culeg..roadele!Munca asidua("militareasca" chiar),perseverenta,ambitia si entuziasmul copiilor incep sa "plateasca" toate eforturile!Mult succes in continuare in activitate,Marcu Vasile.CHAPEAU!
    I love table tennis !

    Comentariu


    • #3
      Felicitari nea Vasile, semintele puse cu ani in urma au inceput sa dea roade! Cat mai multi copii sa ai in prejma, si sa auzim numai de bine!

      Comentariu


      • #4
        Cu stima nenea Dan sa dea domnul asa sa fie
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          frumosi copii aveti si buni la tenis iar premierea lor ne-a incantat pe toti!
          xiom magellan
          tibhar vari spin
          palio ck

          Comentariu


          • #6
            Multumesc pentru aprecieri .
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X