Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

donatii materiale pt sportivi !!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • donatii materiale pt sportivi !!

    in urma cu ceva timp avusem un astfel de topic iar acum revin din nou in atentia dvs cu aceatsa problema !! in urma unei colaborari cu dl giulesti din bucuresti am primit 10 fete si 2 lemne +5 tricouri de cul verde personalizate cu firma dlui giulesti si anume porta doors eu voi contribuii la aceasta donatie cu 3 lemne dan universal si cateva fete precum si prin montarea fetelor pe lemne si trimiterea acestor pe cheltuiala mea! colete catre cei care vor fi alesi, si sau recomandati de persoane de incredere ca fiind nevoite de mat pt a putea practica acest sport in conditii si cu mat cat mai bune !! rog pe oportunisti sa se abtina de la cereri pt ca fara recomandari nu voi trimite materiale !! multumesc ! astept cazuri serioase pt a face aceste donatii !1multumesc pt lectura !!
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

  • #2
    La turneul final amatur de copii de la 1 Iunie de la Agnita am vazut citiva copii talentatii care aveau niste cirpatoare si jucau de se auzeau in toata sala.Le-am dat cadou vre-o 5 palete Joola noi dar din categoria hooby,atit am avut la mine.2-3 sunt buni cred ca avanseza repede si vor avea nevoie de palete mai bune.Stiu ca sunt din Tirnaveni si au venit cu un antrenor mai multe date nu am acum dar pot afla.Eu cind am mai dat palete la copii am luat legatura cu Csaba Zedler de la Agnita el cunoaste foarte multi copii care joaca tenis din tara si posibilitatiile lor.Ma bucura sa aud ca exista astfel de actiuni.Emi

    Comentariu


    • #3
      Cred ca si copiii lui Florin Govoreanu ar avea nevoie de niste palete. I-am vazut jucind cu lemne fara fete.

      Comentariu


      • #4
        asi dorii sa primesc niste nr de tel sau adrese !! voi trimite acolo unde spun cei care cunosc cazuri deosebite .. pe dl florin govoreanuu al cunosc personal am vazut copii dansului la deda nu stiam ca joaca tenis voi tine comt de aceasta directie dar si de cea a dlui zosim ! multumesc
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          mesaj privat dat de dl puscas cinste lui pt sinceritate !
          Puscas
          Buna ziua !
          Mi-a spus Dl. Sarcani care s-a ocupat de organizarea turneului de la Tg.Mureș, ca sunteti interesat sa luati legatura cu mine pentru a-mi dona o paleta. Probabil ca am lasat impresia gresita in legatura cu posibilitatile mele, insa la mine tenisul de masa este un hobby, pe care il practic de placere cu prietenii, si nu intentionez sa particip la concursuri, sau sa ma apuc in mod serios de acest sport. Din aceasta cauza nici nu am investit intr-o paleta mai buna, pentru ca ma joc cam de 3-4 ori pe luna, de distractie. La concursul de la Mureș am participat de curiozitate ca sa vad nivelul celorlalti "amatori" din tara. Asa ca va multumesc frumos pentru gest, insa sunt convins ca exista oameni care ar avea mai mare nevoie de acea paleta decat mine. Ma bucur ca exista oameni ca d-voastra si sper ca nu v-am jignit/suparat prin cele scrise mai sus.
          Toate cele bune!
          Puscas Claudiu
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Dan Universal Vezi post
            in urma cu ceva timp avusem un astfel de topic iar acum revin din nou in atentia dvs cu aceatsa problema !! in urma unei colaborari cu dl giulesti din bucuresti am primit 10 fete si 2 lemne +5 tricouri de cul verde personalizate cu firma dlui giulesti si anume porta doors eu voi contribuii la aceasta donatie cu 3 lemne dan universal si cateva fete precum si prin montarea fetelor pe lemne si trimiterea acestor pe cheltuiala mea! colete catre cei care vor fi alesi, si sau recomandati de persoane de incredere ca fiind nevoite de mat pt a putea practica acest sport in conditii si cu mat cat mai bune !! rog pe oportunisti sa se abtina de la cereri pt ca fara recomandari nu voi trimite materiale !! multumesc ! astept cazuri serioase pt a face aceste donatii !1multumesc pt lectura !!
            Nu pot decat sa multumesc,pentru faptul ca totul se face extrem de transparent si sunt bucuros sa vad ca userii care la inceput au avut pareri diferite se unesc in scopuri,eu zic bune,pentru a promova acest sport.
            Astept si alti useri,o fata pe care tu nu o mai folosesti,decat sa o tii uitata in sertar,ia legatura cu unul din cei care se ocupa de aceasta actiune si poti face fericit,un copil.
            Eu am zis mereu,ca putinul tau poate insemna mult pentru cei care nu au.In curand voi primi un nou pachet de fete second ,daca aceasta actiune va avea succes,alti 5 copii,vor fi alesi,pentru a fi premiati,astfel.
            Curaj domnilor,impreuna putem fi puternici.

            Comentariu


            • #7
              Am sa ii dau si eu o fata neagra domnului Dan pentru a face o paleta copiilor cu posibilitati mai putine
              GEWO TABLE TENNIS

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de VladFarcas Vezi post
                Am sa ii dau si eu o fata neagra domnului Dan pentru a face o paleta copiilor cu posibilitati mai putine
                Bravo stimate domn,ma bucur sa vad ca oamenii de suflet se aduna.
                Sigur va conta pentru acel copil,care va fi ales.
                Multumesc sincer,de initiativa.

                Comentariu


                • #9
                  Am sa donez si eu citeva fete
                  Butterfly Viscaria fl
                  Butterfly tenergy05

                  Comentariu


                  • #10
                    Buna Ziua,
                    As dorii sa fac o donez 4-5 flacoane de adeziv pe baza de apa eco-lex...cum se face ? D-le Dan, va trimit dv-stra ?
                    PS: Doresc neaparat sa ajunga la un club, sau copiii mai nevoiasi ca sa se poata bucura de acest sport...Cu stima!
                    Ultima editare de Ghiță Marta; 27.sep.2013, 16:44.
                    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                    Comentariu


                    • #11
                      multumesc incerc sa adun cat mai multe materiale pt ca in urma recomandarilor sa facem cateva palete si sa trimitem sau sa le dam personal acolo unde e nevoie mai mult decat o paleta sau o fata !1 sper sa pot trimite 2 palete la tarnaveni iar dvs sa trimiteti un flacon de lipici .iar eu sa le trimit si 2 tricouri poorta doors din partea dlui giulesti eu am vazut personal pe acesti copii de 14-16 ani care joaca f fain sub indrimarea dlui alexandru csiki ! sdeci in concluzie 2 palete vor merge la tarnaveni .si 2 tricouri iar dvs dle marta puteti trimite direct acolo si ecolexul !! am sa ma interesex de adresa si am sa o postez aici multumesc tuturor !
                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                      Comentariu


                      • #12
                        Ok, d-nu Dan...atept adresa si am sa trimit cu mare drag.
                        Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
                        BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                        "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Dan Universal Vezi post
                          in urma cu ceva timp avusem un astfel de topic iar acum revin din nou in atentia dvs cu aceatsa problema !! in urma unei colaborari cu dl giulesti din bucuresti am primit 10 fete si 2 lemne +5 tricouri de cul verde personalizate cu firma dlui giulesti si anume porta doors eu voi contribuii la aceasta donatie cu 3 lemne dan universal si cateva fete precum si prin montarea fetelor pe lemne si trimiterea acestor pe cheltuiala mea! colete catre cei care vor fi alesi, si sau recomandati de persoane de incredere ca fiind nevoite de mat pt a putea practica acest sport in conditii si cu mat cat mai bune !! rog pe oportunisti sa se abtina de la cereri pt ca fara recomandari nu voi trimite materiale !! multumesc ! astept cazuri serioase pt a face aceste donatii !1multumesc pt lectura !!
                          Dane eu zic ca e mai simplu sa lasi adresa si date de contact !
                          Butterfly Viscaria fl
                          Butterfly tenergy05

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de vrg Vezi post
                            Dane eu zic ca e mai simplu sa lasi adresa si date de contact !
                            tocmai asta ziceam si eu mai sus daca ai observat .. doar ca va rog si pe voi care doriti sa faceti donatii sa gasiti cazuri de pers care au nevoie de materiale deocamdata astept si eu adrese si nr de contact ..nu doresc neaparat sa vina coletele la mine dupa care se reexpediez ! putem face toti asta !! !!
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • #15
                              adresa pt tarnaveni este !csiki alexandru str avram iancu nr 158/a et 3 ap 68 loc tarnaveni judetul mures!! tel 0756366706
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #16
                                acestia sunt o parte din cei de la tarnaveni !!
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • #17
                                  am reusit sa asamblez 4 palete voi pune co poza cu ele maine voi termina si cealalta paleta de asamblat si de finisat pe cant dupa care voi face coletele pt expediere la tarnaveni !
                                  Ultima editare de Dan Universal; 30.sep.2013, 21:53.
                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Buna seara ,din nou,se pare ca o parte din ce am trimis a gasit,client ca sa zic asa.
                                      Ma bucur foarte mult sa vad ,ca si alti useri sunt alaturi de noi,pe aceasta cale va anunt ca in cursul saptamanii viitoare,daca sunteti de acord,mai pot trimite ceva fete,poate asta va ajuta,alti copii si atunci,cand voi trece pe la Târnaveni sa zicem,ma vor bate mar la tenis de masă.
                                      As fi mandru sa vad,ca macar ceva a prins, in mine au investit altii,la vremea potrivita.
                                      As vrea sa ii rog pe toti,cei care citesc(in special pe cei care ma cunosc),acest post,sa caute in dulapul sau sertarul lor de echipament si sa se alature acestui gest simbolic,pentru ideea de a incuraja copii,sa practice acest sport.Va multumesc tuturor,chiar daca ati ajutat macar cu o vorba buna.
                                      Bafta multa domnilor.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Buna,
                                        Am trimis si eu o mica donatie(1 flacon de adeziv de 250ml pe baza de apa) din tot sufletul, pe adresa aceasta: csiki alexandru str avram iancu nr 158/a et 3 ap 68 loc tarnaveni judetul mures!! tel 0756366706...sper sa le prinda bine...Toata stima!
                                        BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                        "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Multumim pentru fetele de paleta domnule Barladeanu. Mai rar asemenea oameni cu inima mare ca dumneavoastra.Fetele au ajuns la copii: Udila Petrisor si Ionescu Elena
                                          AS DORI SA PRACTIC CAT MAI MULT POSIBIL ACEST SPORT SI SA DEVIN IMBATABIL

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            ...Adresa este Gavrilovici Nicolae, localitatea Paltinis, Str. Caminului Nr. 40 A. cod 327295, judet Caras Severin. si aici este nevoie de materiale din partea noastra !! si acesti oameni sunt chiar adevarati pasionati si sunt 10 frati din care 8 joaca tenis !!
                                            eu am sa trimit acolo 2 palete si 2 tricouri
                                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              deci ca o concluzie 2 palete si 2 tricouri voi trimite la tarnaveni
                                              2 palete si inca 2 tricouri voi trimite familiei gavrilovici
                                              1 paleta lemn levi cu fete donic desto voi da la cluj la concurs cuiva care chiar va avea nevoie de o paleta !!
                                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de drukeru Vezi post
                                                Buna,
                                                Am trimis si eu o mica donatie(1 flacon de adeziv de 250ml pe baza de apa) din tot sufletul, pe adresa aceasta: csiki alexandru str avram iancu nr 158/a et 3 ap 68 loc tarnaveni judetul mures!! tel 0756366706...sper sa le prinda bine...Toata stima!
                                                Multumim stimate domn,darul dvs,este important si binevenit.
                                                - - - Actualizat - - -
                                                Postat în original de LEVARU Vezi post
                                                Multumim pentru fetele de paleta domnule Barladeanu. Mai rar asemenea oameni cu inima mare ca dumneavoastra.Fetele au ajuns la copii: Udila Petrisor si Ionescu Elena
                                                Cu placere si saptamana viitoare promit sa ii echipam pe cat mai multi dintre cei mici,cand mai ajung la sala in Voluntari sa vad au mai progresat,
                                                Bafta multa domnule si dvs,ca aveti nevoie,in munca cu copii.
                                                Poate cineva din acei colegi care citesc acest post,are o idee cum putem sa ii sensibilizam pe cei de la PRIMARIA VOLUNTARI sa faca ceva cu sala aia,ploua acolo,in sala mai rau ca afara si podeaua este ca dupa bombardament.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  azi am trimis cele 4 tricouri si 4 palete spre tarnaveni si paltinis ! asteptam confirmarea primirii materialeleor !! succese !! maine la cluj voi da si cea de a 5 a paleta !!
                                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X