Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schimbam cupe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Schimbam cupe

    Datorita faptului ca suntem 10 frati dintre care 8 jucam tenis de masă si nu ne permitem sa cumparam fete de palete, dorim sa schimbam cupele pe care le-am castigat la diferite concursuri contra fete de palete sau lemne.Mentionam ca, ele, cupele sunt metalice,cu inaltimi intre 20-30 cm. si nu sunt deteriorate deorece tinem mult la ele. Ne-ar interesa si o masa second-hand, dacac cineva ne acorda credit si ne-o vinde in rate. Actual ne antrenam pe o masa Activ antica, si ne confruntam cu probleme la concursuri, unde mingea sare altfel. Multumim pt. intelegere. Cu stima, fratii Gavrilovici. P.s. Asteptam oferte aici sau pe mp.

  • #2
    Sa ne traiesti nea GAVRILOVICI,te rog o adresa unde oamenii pot sa-ti trimita materiale.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #3
      Multumim, nea Marcu. Ideea este ca noi chiar dorim sa schimbam cupele, avem vreo 10, insa mai important decat cupele este sa joci, si nu poti face acest lucru cum trebuie daca nu ai cu ce....Adresa este Gavrilovici Nicolae, localitatea Paltinis, Str. Caminului Nr. 40 A. cod 327295, judet Caras Severin. Mult succes in continuare coopiilor din Vatra Dornei si multa sanatate antrenorului lor. Va dam intalnire la faza nationala a olimpiadei scolara.

      Comentariu


      • #4
        Am primit si eu ceva fețe si din darul primit vreau sa-ti dau si tie vreo doua fețe si am sa caut si doua lemne.Iti voi scrie cand le trimit.Lasa cupele ca alea sunt mandria voastra ,punetile intr-o vitrina si sa va uitati cu drag la ele,este munca voastra acolo.Am primit fețele de la userul giulesti 202 ,un om inimos si merita sa fie cunoscut si de altii ca asta este familia amatur si ma mandresc ca fac parte din ea
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          am sa trimit si eu 2 palete pt dvs gata facute si 2 tricouri porta doors tot din partea dlui gilesti !! singura mea rugaminte la dvs este ca atunci cand le primiti si aveti posibilitatea sa faceti o poza cu paletele si tricourile ca sa vada oamenii ca noi chiar le trimitem nu doar povestim !
          tricourile sunt marimi mari xl si l sper sa va vina !!
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            Multumim, nea Marcu, multumim domnului Dan si domnului Giulesti, multumim AMATUR! Dumnezeu sa va rasplateaca! Eram pe punctul de a deznadajdui, dar soarele sperantei a rasarit pe strada noastra. Si noi suntem mandri sa facem parte dintr-o mare familie. Nadajduim ca, la randul nostru sa putem fi o binecuvantare pentru altii. Cu stima, fratii Gavrilovici.

            Comentariu


            • #7
              Domnule Nicolae am pus astazi pachetul cu trei palete complete(lemn+fețe)
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Cuvintele sunt sarace.... Multumim, nea Marcu si multa sanatate !

                Comentariu


                • #9
                  Sa fiti sanatosi
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    azi am trimis spe dvs 2 palete si 2 tricouri !!sper sa va fie de folos!!
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • #11
                      Multumim foarte mult domnule Dan. De acum, ne asteapta si mai multa munca.... Nu vrem sa dezamagim pe nimeni. Multa sanatate si stima. Fratii Gavrilovici.

                      Comentariu


                      • #12
                        Mai oamenilor,voi chiar meritati.Saptamana viitoare vad cum fac si va trimit o masa(nu e noua,am jucat eu pe ea cam 6 luni),cadou,gasesc eu cale sa o trimit,impreuna cu cateva cadouri surpriza,sa nu imi mai zica nimeni "Giulesti' ,ori sa retrogradeze Rapidul,daca nu ma tin de cuvant,Abia astept sa va cunosc.personal.
                        Cupele alea sa le pastrezi,ca pe ochii din cap sa le arati copiilor si nepotilor sunt munca voastra si restul este doar poveste,pe mine m-au ajutat altii care azi sunt poate pe alta lume,tu si fratii tai fiti mandri de ceea ce faceti si sa nu uitati sa ajutati si voi pe cei care au nevoie,cand o sa va fie cu putinta
                        Un om mare imi spunea odata,nu te uita in sus,vezi la cei de jos,pe ei sa ii ajuti,de la ei iti vine forta.
                        Spor la joc si promit ca o sa trec,cand am sa pot sa va cunosc,personal(deasemenea daca aveti posibilitatea sa ajungeti in București,sunteti invitatii mei).Sper sa gasesc masa tocita,sa am un motiv sa ma plang,ca am pierdut din aceasta cauza.
                        Bafta si spor la joc.
                        Ultima editare de giulesti202; 05.oct.2013, 22:01.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                          Multumim foarte mult domnule Dan. De acum, ne asteapta si mai multa munca.... Nu vrem sa dezamagim pe nimeni. Multa sanatate si stima. Fratii Gavrilovici.
                          doamne ajuta si multe multumiri in primul rand dlui giulesti !! acesta este spiritul amaturului ! daruiesti si castigi !!!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Dan Universal Vezi post
                            doamne ajuta si multe multumiri in primul rand dlui giulesti !! acesta este spiritul amaturului ! daruiesti si castigi !!!
                            Stimate domn,nu stiu,daca este spiritul Amaturului(desi am promis si dlui Bodeanu, ca voi ajuta,la momentul cand va fi nevoie),ci este raspunsul unui fost sportiv din epoca de aur si post era un pic,care ofera poate putin din ce a primit inapoi.
                            Sunt sigur ca printre noi cei care astazi scriem aici,sunt multi care,pot intrece gesturile mele marunte,.trebuie doar putin curaj,bucuria celor care primesc,azi,este nimic,pentru ce vei primi ,tu(sau cei ce vor fi dupa tine0 maine.
                            Un intelept in viata imi spunea,nici o zi de munca fara plata ,seara
                            Cine sunt eu sa il contrazic?

                            Comentariu


                            • #15
                              Toata ziua ne-am ciupit unii pe altii... Nu visam, este totusi adevarat !!! In privinta meritului, nu credem ca avem vreunul... Jucam tenis de masă de placere, fara antrenor si nu am visat ca vom ajunge in concursuri... Dar cu ajutorul lui Dumnezeu si al oamenilor cu inima mare, vom avea ocazia sa ne antrenam pe o masa performanta.... Vom incerca sa meritam creditul ce ni s-a acordat si sa nu dezamagim. Va multumim foarte mult si promitem sa nu uitam niciodata aceste gesturi si la randul nostru sa ajutam pe altii. Tuturor, stima si respect. Domnule Giulesti (din pacate nu va stim numele) ne-ati daruit o zi fericita si o lectie de viata. Va dorim multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi, si de ce nu......Hai RAPIDUL !!!!!

                              Comentariu


                              • #16
                                Uite cum facem,daca nu gasesc pana sambata o varianta decenta de trensport,pana in Caransebeș,sambata dimineata voi pune masa pe masina si ma duc cu ea la Topoloveni,la concurs.Apoi,daca cu ajutorul lui Dumnezeu si al organizatorilor,nu o fura nimeni,cat stau in sala,promit,ca incerc ca pe seara sa fiu cu ea,la voi acasa.
                                Sincer nu am mai facut asa ceva,nici in vise,dar cu multa bafta,o sa reusesc,sper totusi,sa gasesc o varianta decenta,poate cineva din prietenii de pe forum,imi da o idee,nu cred ca eu sunt singurul,care duce o masa de tenis in latul tarii.
                                Astept ideii stimati colegi.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Am trimis mp cu o varianta.... O zi buna!

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    eu am trimis o masa la slobozia parca cu fan curier totul a costat cam 100 ron si au ridicat-o ei de la adresa si au dus-o la adresa ! eu cred ca e destul de simplu si mai ieftin daca e nevoie facem cheta si adunam bani pe forum pt transport contribui si eu cu 20 ron !
                                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Multumesc domnul Dan,maine chem pe Nemo,eu cu ei am contract si vad,ca daca este vb de 100 150 nu e problema.
                                      Ma gandeam ca este mult mai mult,cineva imi spunea ca ar fi mult mai mult.
                                      Oricum multumesc de idee si de aproximatie,oricum,si daca ar fi diferenta,procentul trebuie sa fie nesemnicativ.
                                      - - - Actualizat - - -
                                      Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                                      Am trimis mp cu o varianta.... O zi buna!
                                      multumesc domnule Gavrilovici,daca suma ceruta de curier,va fi una mare,vom apela la varianta,dvs,daca nu prefer sa o trimit sa imi stiu datoria implinita si pe dvs,daca ajungeti la București,sa va invit inpreuna cu alti prieteni la un gratar.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Ca unul care a trimis vreo 15-20 de mese in tara va spun ca varianta cea mai buna este Posta Atlassib. Costa in jur de 120 lei pentru ca tarifarea este la kg si duc oriunde au ei retea de sucursale.

                                        Se poate verifica aici lista: http://http://www.postaatlassib.ro/r...entii/romania/

                                        La București, masa trebuie dusa pentru expeditie la una dintre agentiile Atlasib din București:

                                        Agentii București

                                        București
                                        Str. Brezoianu, nr. 31-33
                                        Tel. 021-3110113
                                        Fax 021-3110113
                                        bucbrezoianu(at)postaatlassib.ro"


                                        Sos. Alexandriei (Autogara Rahova) nr. 164 EXTERN
                                        Tel. 021-4205782
                                        Fax 021-4202520
                                        Mobil 0741-194061
                                        bucuresti(at)postaatlassib.ro


                                        Sos. Viilor, Nr.14, corp cladire C21, deposit 6 INTERN
                                        Tel. 021-4202520
                                        Fax 021-4202520
                                        Mobil 0751-071307
                                        bucuresti.dispecerat(at)postaatlassib.ro


                                        Sos. Giurgiului nr. 33 bis, parter, sector 4
                                        Tel. 021-3350809
                                        Fax 021-3350809
                                        bucuresti.giurgiului(at)postaatlassib.ro


                                        Str. I. Gh. Duca, nr. 4, ap. 4
                                        Tel. 021-2232976
                                        Fax 021-2232976
                                        bucurestiduca(at)postaatlassib.ro


                                        Obor - Calea Mosilor, nr. 314, bl. 60, parter
                                        Tel. 021-2520345
                                        Fax 021-2522636
                                        bucurestiobor(at)postaatlassib.ro

                                        La Caransebeș masa se poate lua de la Agentia Atlassib:
                                        Caransebeș
                                        Str. Libertatii, nr. 4B
                                        Tel. 0255-511773
                                        Fax 0255-511611
                                        Mobil 0751-071366
                                        caransebes(at)postaatlassib.ro

                                        Daca doriti mai multe detalii sunati-ma: 0723.336.455

                                        Succes!
                                        www.clubarena08.ro

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          discutie cu un coleg de azi:
                                          "Vlad Costea 1:45 PM
                                          maestre ...
                                          alea 2 fete pe care mi le-ai dat mai demult
                                          coppa tenero
                                          mai ai nevoie de ele?
                                          ideea e ca as vrea sa le donez unor copii din Paltinis
                                          mai pun si eu vreo 2 tenergy-uri si mai am o paleta din aia pre-asamblata cu care am jucat inainte si care e inca foarte buna
                                          Cristian Matei 2:11 PM
                                          e OK... da-le ... sa joace sanatosi cu ele!

                                          "
                                          ... cu alte cuvinte maine sunt la posta, luni la voi. Sper sa va foloseasca.

                                          Numai bine,
                                          Vlad

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                            Ca unul care a trimis vreo 15-20 de mese in tara va spun ca varianta cea mai buna este Posta Atlassib. Costa in jur de 120 lei pentru ca tarifarea este la kg si duc oriunde au ei retea de sucursale.
                                            Se poate verifica aici lista: http://http://www.postaatlassib.ro/r...entii/romania/
                                            La București, masa trebuie dusa pentru expeditie la una dintre agentiile Atlasib din București:
                                            Agentii București
                                            București
                                            Str. Brezoianu, nr. 31-33
                                            Tel. 021-3110113
                                            Fax 021-3110113
                                            bucbrezoianu(at)postaatlassib.ro"
                                            Sos. Alexandriei (Autogara Rahova) nr. 164 EXTERN
                                            Tel. 021-4205782
                                            Fax 021-4202520
                                            Mobil 0741-194061
                                            bucuresti(at)postaatlassib.ro
                                            Sos. Viilor, Nr.14, corp cladire C21, deposit 6 INTERN
                                            Tel. 021-4202520
                                            Fax 021-4202520
                                            Mobil 0751-071307
                                            bucuresti.dispecerat(at)postaatlassib.ro
                                            Sos. Giurgiului nr. 33 bis, parter, sector 4
                                            Tel. 021-3350809
                                            Fax 021-3350809
                                            bucuresti.giurgiului(at)postaatlassib.ro
                                            Str. I. Gh. Duca, nr. 4, ap. 4
                                            Tel. 021-2232976
                                            Fax 021-2232976
                                            bucurestiduca(at)postaatlassib.ro
                                            Obor - Calea Mosilor, nr. 314, bl. 60, parter
                                            Tel. 021-2520345
                                            Fax 021-2522636
                                            bucurestiobor(at)postaatlassib.ro
                                            La Caransebeș masa se poate lua de la Agentia Atlassib:
                                            Caransebeș
                                            Str. Libertatii, nr. 4B
                                            Tel. 0255-511773
                                            Fax 0255-511611
                                            Mobil 0751-071366
                                            caransebes(at)postaatlassib.ro
                                            Daca doriti mai multe detalii sunati-ma: 0723.336.455
                                            Succes!
                                            Multumesc mult stimate domn,raman dator,asa voi proceda cu siguranta,maine pleaca masa.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Domnul Dan, paletele au ajuns, multumim foarte mult! Multa sanatate!

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Buna seara,masa a plecat cu Atlasib,veti fi anuntat cand ajunge,la Agentia din Caransebeș.
                                                Chiar a fost incredibil de ieftin,ii recomand,numai 80 de ron.
                                                Oricum sper sa ajunga cu bine la destinatie si sa o folositi sanatosi.
                                                Multumesc pe aceasta cale si dlui Botirca,care ma sfatuit sa o trimit cu ei,raman dator.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                                                  Domnul Dan, paletele au ajuns, multumim foarte mult! Multa sanatate!
                                                  sa va fie de folos si sa auzim de bine poate veti ajunge la vreun concurs pe la dej sau noi prin zona dvs si ne vom si cunoaste !!
                                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X