Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B,Cs Lipan Brăila,19-10-2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de raducu Vezi post
    Multumesc pentru felictari, Lus ! Ii felicit si eu pe Marius si pe Mihai pt organizare. a A fost super. Si nu pt ca am castigat... M-am simtit intre prieteni. Iar cu Costi ( Corcoz ), cu Batlanu' ( Giol ) si cu Iulian ( Bularda ), e greu sa nu te simti bine. Caterinca la MAX....!!! IL FELICIT DIN TOATA INIMA PE MARIUS PT CUM A JUCAT CU MINE !!! Pt mine e unul dintre cele mai frumoase meciuri pe care le-am facut in ultimii ani. Iar rezultatul putea fi fara probleme in favoarea lui. Daca W ( Wischegg ) il pune pe site, urmariti-l ( cei care nu l-au vazut pe viu ), pt ca merita !
    Felicitari si lui W ! El si cei care au fost in sala stiu de ce !!!
    L-as pune cu cea mai mare placere dar intampin probleme cand il postez pe youtube. Este filmat in 720 si totusi in face in 360 si nu stiu dc. Asa in 360 se vede prost si nu merita sa le postez asa.( aici ma refer la semifinala Radu - Ion Marius si la finala) celalta semifinala fiind filmata de altcineva. Macar pe aia sper sa o vedem HD. imi cer scuze inca odata. Inca ma mai chinui poate ii dau de capat. Felicitari castigatorilor !
    - - - Actualizat - - -
    Iata un duel care dureaza inca de pe vreamea cand erau copii si se antrenau la aceeasi sala: Radu Costica si Voinea Sorin. Cine stie poate se intoarce Sorin in sanul Amatur

    Din pacate nu am apucat sa filmez decat ultimele 3 seturi. Se pare ca Sorin a reusit sa-l surprinda pe Costel. S-a terminat 3-2 pentru Sorin Voinea.
    Revin mai tarziu si cu 3 seturi din semifinala Ion Marius - Radu Costica, 2 seturi nush ce am facut cu ele )
    Blade : Butterfly Timo Boll W7
    FH: Cornileau Target GT
    BH:
    Cornileau Target GT
    Tel : 0752 155 898



    Comentariu


    • #27
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #28
        Dupa cum am promis, 3 seturi din semifinala Radu C - Ion M. :

        Vizionare placuta !
        Revin mai tarziu cu FINALA .
        Blade : Butterfly Timo Boll W7
        FH: Cornileau Target GT
        BH:
        Cornileau Target GT
        Tel : 0752 155 898



        Comentariu


        • #29
          Semifinala: Corcoz Costin - Giol Mihai




          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • #30
            Finala mica: Giol Mihai - Ion Marius









            Urmariti, va rog, schimbul de mingi din setul 4, secunda 0:46, poate cel mai frumos din întregul concurs!
            Felicitari!
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • #31
              Domnule Marcel Giosan,va multumesc mult pentru ajutorul acordat in organizarea turneului,dar si pentru filmare.Cat despre turneu,ce sa zic:Un Radu Costica invincibil,care a jucat fenomenal si alaturi de care am facut un meci frumos!Va asteptam si luna viitoare la turneu!

              Comentariu


              • #32
                Chiar a fost un turneu reusit asa cum ne-am obisnuit in ultimul timp la C.S Lipan Brăila. Costica la un nivel foarte bun,cu un joc solid(se vad antrenamentele din ultima perioada). Felicitari tuturor participantilor,marea majoritate au ramas pana la sfarsit ceea ce ma face sa cred ca meciurile au fost foarte disputate si interesante cu dese rasturnari de situatie. Ne vedem la urmatorul turneu!

                Comentariu


                • #33
                  Si dupa cum am promis, FINALA si FESTIVITATEA DE PREMIERE :

                  Un turneu reusit. Felicitari !
                  Blade : Butterfly Timo Boll W7
                  FH: Cornileau Target GT
                  BH:
                  Cornileau Target GT
                  Tel : 0752 155 898



                  Comentariu


                  • #34
                    Alzheimer-ul, bata-l vina, facu sa uit de setul 5 din finala mica.
                    Sau poate acel fabulos schimb de mingi din setul 4 mi-o fi parut, inconștient, mai nimerit drept final decât setul postat mai jos.

                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X