Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Tecuci – 02.11.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
    Un turneu super.Organizatorii( si aici ma refer la intregul grup de baieti din Tecuci), au facut o treaba excelenta straduindu-se ca fiecarui participant sa-i fie cat mai bine. Concurs fluent, fara timpi morti, foarte bine gestionat de domnul Gasner. De remarcat ramanerea pana la sfarsit a multor participanti si spectatori pentru a urmari fazele finale ale turneului care au fost foarte echilibrate si aprig diputate. Felicitari lui Mariusica pentru victorie dar si tuturor celor care au fost prezenti la Tecuci. Echipa de la Focșani o sa fie prezenta si la urmatoarele turnee!
    Nu am nominalizat pe nimeni pentru ca nu cunosc toti baietii de la Tecuci si nu am vrut sa omit pe cineva.Stiu ca la reusita turneului au contribuit majoritatea baietilor,fiecare avand atributii precise. Oricum,ceea ce am simtit pe pielea mea si ceea ce au transmis si ceilalti participanti atat mie cat si altora,au fost descrise de mine mai sus.
    Cat despre partea cu "domneala"...,din punctul meu de vedere te-ai descurcat excelent asa ca mi-a facut placere sa evidentiez acest lucru. Abia astept sa ne revedem la urmatorul eveniment,de ce nu chiar la Iași.
    Postat în original de macocco Vezi post
    Cum spunea și Octav, fara ajutorul vostru nu ar fi fost posibila reușita acestui turneu. Mulțumim pentru daruire, pentru disponibilitate, pentru suportul constant acordat chiar din momentul în care baieții din Tecuci au anunțat intenția de a organiza turneul. într-un anumit fel nu m-am simțit tocmai în apele mele citind postul tau Costi, pentru ca sunt singurul al carui nume este pomenit în el, și mai mult, dupa atâta domneala, pe viitor ma vad obligat sa folosesc numai formula ”Domnul Corcoz” .

    Comentariu


    • Departe de mine intenția de a face vreun reproș, am explicat doar ce am simțit la acel moment.
      De fapt, daca reflectez un pic mai mult, îmi dau seama ca nu ma simțeam în apele mele la g?ndul ca trebuie sa-ți spun Domnul Corcoz
      TB ZLF & T05/T05FX

      Comentariu


      • Felicitari baietilor de la Tecuci, totul a fost la superlativ, sa ne revedem sanatosi si data viitoare!
        Ma Lin Soft
        Yasaka Rakza 7
        Xiom Yanus

        Comentariu


        • Un turneu absolut exceptional, sub toate aspectele!
          Multumesc organizatorilor pentru ocazia oferita de a participa la un asemenea turneu. Totodata, multumesc si celor care mi-au fost adversari la turneul respectiv, unele dintre meciuri constituindu-se în adevarate lectii de tenis -pe care le-am primit cu mare placere.
          Ultima editare de Vicecampionu; 04.nov.2013, 10:22.

          Comentariu


          • Comentariu


            • Daca nu sunteti deja,ar trebui cu siguranta sa fi-ti un exemplu pentru multi organizatori!O mana de oameni(pasionati de acest sport)au reusit sa faca dupa parerea mea,cel mai frumos turneu B la care am participat.Asa cum spunea si Costin Corcoz,impresionant numarul de oameni care au ramas pana la sfarsit!M-am simtit foarte bine la voi,abia astept sa revin si sunt MANDRU sa fiu primul jucator al carui nume apare pe acea cupa din Sala Sporturilor!Cu siguranta,la anul,va ve-ti bucura de un numar dublu de participanti.Felicitari!

              Comentariu


              • Turneu cu participare foarte numeroasa, multe meciuri frumoase, conditii de joc si organizare excelente. Multumesc pentru ospitalitatea deosebita a baietilor din Tecuci. Consider ca fara probleme pot organiza si un A. Felicitari lui Marius si celorlalti castigatori. Voi reveni cu mare placere.

                Comentariu


                • Ultima editare de Corcoz Costin; 04.nov.2013, 16:35.

                  Comentariu


                  • Ultima editare de Corcoz Costin; 04.nov.2013, 17:46.

                    Comentariu


                    • Comentariu


                      • Ultima editare de Corcoz Costin; 04.nov.2013, 21:18.

                        Comentariu


                        • Are cineva ideie despre dimensiunea pozelor pentru a fi postate? Nu am gasit nicaieri precizari.
                          Yasaka Ma lin carbon
                          FH -Butterfly Tackiness
                          BH- Donic Desto F3

                          Comentariu


                          • Postat în original de dark Vezi post
                            Are cineva ideie despre dimensiunea pozelor pentru a fi postate? Nu am gasit nicaieri precizari.
                            5120 Kb
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • Turneu B - Tecuci – 02.11.2013

                              Ultima editare de dark; 04.nov.2013, 18:56.
                              Yasaka Ma lin carbon
                              FH -Butterfly Tackiness
                              BH- Donic Desto F3

                              Comentariu


                              • Dupa concurs s-au gasit: o paleta
                                un prosop
                                un hanorac
                                Va rog sa telefonati sa intrati in posesia lor.
                                Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                Comentariu


                                • superb concurs b la Tecuci,dar eu m-am simtit ca la mine acasa,domnule Octavian,e super atmosfera,degajata toata lumea,jucatori foarte buni,tin sa-l felicit pa Marius de la Brăila,e foarte bun.dar si lumea a fost primitoare,eu mai vin la Tecuci,e super,felicitari tuturor

                                  Comentariu


                                  • Turneu B - Tecuci – 02.11.2013

                                    poze Cupa Tecuci
                                    https://www.facebook.com/romi.dumitr...4780257&type=3
                                    - - - Actualizat - - -
                                    si alte poze
                                    https://www.facebook.com/romi.dumitr...4780257&type=3

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X