Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemn fake sau original?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemn fake sau original?

    Un prieten cara nu are cont m-a rugat sa adresez o intrebare pe forum.A tot auzit ca au aparut diferite fake-uri printre materialele de tenis de masă si momentan ezita sa cumpere un lemn nou.Doreste sa-i recomandati un comercializant de materiale de tenis de masă onest care prezinta garantia ca produsele puse la vanzare sunt originale.

  • #2
    Salut! Esti organizator de turnee si pui intrebarea asta?? Ma scuzi, dar mi se pare ca nu esti de pe aceeasi planeta cu noi. Deh, poate exagerez - dar intrebarea mi se pare total aiurea din partea unuia care organizeaza turnee, cunoaste Amatur, stie oameni de prin comunitate ... ceva imi scapa mie - sorry.

    Scurt, din ce-mi vine imediat in minte: valigti, nea' Tibi, baietzii de la Bistrița, baietzii de la vivasport - asta asa, la prima strigare
    Timo Boll ALC
    FH: DHS 3 NEO 2.2
    BH: DHS 3 NEO 2.2

    Comentariu


    • #3
      www.tenismasa.ro
      daca credeti ca prezint garantie, va rog sa ma cautati.
      multumesc
      0728747067
      gelu popescu
      www.tenismasa.ro

      Comentariu


      • #4
        www.ttshop.ro - reprezentata butterfly
        www.ttsport.ro - magazin cu produse de tenis de masă, patronat de dl valiGTI, un om serios si cu produse originale
        www.tenismasa.ro - reprezentanta xiom (si donic daca nu ma insel), patronat de dl Gelu Popescu, o persoana care nu mai are nevoie de nici o recomandare!
        www.ttmall.ro - magazin al d-lui Vlad, unde gasiți materiale chinezești, la preturi impecabile.
        www.vivasportshop.ro - comercializeaza toata gama de produse Yasaka, dar si altele marci, la preturi fara egal.
        Toate din aceste site-uri sunt de încredere si comercializeaza produse originale.

        Comentariu


        • #5
          Ma scuzati domnu' Popescu. Va spun tot timpul nea' Tibi cu toate ca stiu foarte bine ca va cheama Gelu Popescu =)). Mielul de anul asta de Pasti e de la mine, clar!!
          Timo Boll ALC
          FH: DHS 3 NEO 2.2
          BH: DHS 3 NEO 2.2

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de filoteanuadrian Vezi post
            Salut! Esti organizator de turnee si pui intrebarea asta?? Ma scuzi, dar mi se pare ca nu esti de pe aceeasi planeta cu noi. Deh, poate exagerez - dar intrebarea mi se pare total aiurea din partea unuia care organizeaza turnee, cunoaste Amatur, stie oameni de prin comunitate ... ceva imi scapa mie - sorry.
            Multumesc pentru raspuns in prima faza.Nu vreau sa comentez modul tau ironic pe care l-ai ales...
            Da intr-adevar iti scapa ceva,am specificat ca este vorba de un prieten.Personal am cumparat produse de tenis de masă de la mai multi comercianti de pe piata de care am fost multumit.Doar ca prietenul meu in cazul de fata doreste sa auda si alte pareri in afara de cele expuse de mine.Cu alte cuvinte vrea sa vada cu ochii lui ce raspunsuri primeste la intrebarea lui.Cu siguranta ca intra pe site si citeste variantele prezentate.
            (at)tibi - Multumesc pentru interventie domnu' Tibi(asa ma adresez mereu).Si eu si baiatul respectiv am folosit pana acum din produsele comercializate de dv.Personal am fost multumit si fiti sigur ca i-am recomandat prietenului meu produsele dv.Respect.
            (at)Claudiu84 - Apreciez multitudinea variantelor prezentate de tine Claudiu.Nu-i ramane decat sa se decida singur ce si cum vrea.Nu am putut sa-i recomand decat comerciantii cu care am lucrat pana acum,dar e mai bine ca are de unde alege.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de filoteanuadrian Vezi post
              Ma scuzati domnu' Popescu. Va spun tot timpul nea' Tibi cu toate ca stiu foarte bine ca va cheama Gelu Popescu =)). Mielul de anul asta de Pasti e de la mine, clar!!
              "Lasa ca nu furam, Tibi draga ! "
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X