Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fata TIBHAR EVOLUTION FX - P rosu, max (2,0-2,2 mm) jucata trei antrenam...

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand fata TIBHAR EVOLUTION FX - P rosu, max (2,0-2,2 mm) jucata trei antrenam...

    Vand TIBHAR EVOLUTION FX - P rosu, max (2,0-2,2 mm) jucata trei antrenamente.
    Fata a fost cumparata la finele lunii octombrie 2013 de la TIBHAR ROMANIA (Buzău-dna Liliana).
    Am jucat de trei ori cu ea, si este prea ofensiva iar eu ... nu prea tanar pentru ea.
    Fata este lipita (Ecolex) si, daca este cineva interesat, o dau jos.
    Pret 95 lei (150 - TIBHAR ROMANIA).
    Precizez ca nu sunt interesat de schimburi.
    Tel. 0749.959836

  • #2
    La ce dimensiuni e taiata?
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Dl.Laki. Lemnul pe care sunt taiate fetele este NITTAKU SEPTEAR din cate vad dupa maner...

      Comentariu


      • #4
        Asa este, dl. Leo are dreptate, Nittaku septear 150/157 (dimensiuni comune si la majoritatea lemnelor Butterfly).
        Bravo dl. Leo, sunteti un cunoscator!

        Comentariu


        • #5
          Imi cer scuze daca inoportunez, dar, Dl. Vasilescu, de ce spuneti ca "este prea ofensiva" ? Comparativ cu ce?

          Intreb deoarece ma intereseaza si pe mine fata; am jucat cu MX-P (inca o mai pastrez) si da, este foarte rapida, dar FX-P-ul apare ca cea mai lenta din gama Evolution.

          Multumesc anticipat pentru raspunsul dvs.

          Comentariu


          • #6
            Fata de Genius si numai spun de Genius Optimum Sound.
            Seamana mai mult (poate si intrece) cu fetele japoneze, undeva intre T05 si T64.
            Da, MX-ul este cel mai rapid dar diferenta de speed este de numai 10 unitati (125MX-120EL-115FX), la acelasi spin si acelasi control.
            Cred ca pentru cineva nemultumit de MX, in ideea ca "arunca" prea tare, Evolution FX ar fi alegerea ideala.
            In fine, traictoria mingii ma face sa ma duc cu ideea de comparatie cu gama Tenergy, excelente dealtfel, dar eu nu mai pot folosi aceste fete, pur si simplu am obosit pentru ele, din acest motiv am dat si celalalt anunt cu Kreanga carbon si T05 si T80 (http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...nergy-80-si-05).

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X