Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

hmm...fel de fel de stiri din sport...:))

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • hmm...fel de fel de stiri din sport...:))

    http://www.cotidianul.ro/seful_ping_pon ... 53493.html

  • #2
    si inca mai apar...

    http://www.curentul.ro/index.php/Actual ... CNSAS.htmlhttp://www.gardianul.ro/index.php?pag=n ... la-lumina-

    Comentariu


    • #3
      da,bine spus hmmmmmm,dupa cum de poate vedea din reportajele respective domnul Sebastian a avut mult de munca ....Nu stiu de ce dar,am senzatia ca si domnul Filimon (dupa cunostiintele mele)ar fi avut un nume conspirativ......el este numai antrenor de lot dar,acum imi dau eu seama de ce este la mai toate alegerile sprijinit de *Sebastian* si pe linga toate astea mai sete si concetatean cu Sebastian......oare pe ala cum l-o chema?!?

      Comentariu


      • #4
        am uitat.....

        Poate numele conspirativ era SEBASTIANA

        Comentariu


        • #5
          http://www.prosport.ro/alte-sporturi/jo ... ng-2840583

          Comentariu


          • #6
            impostorul

            Oare sa aiba vreo legatura presedintele FRTM cu faptul ca din 1985 si pana in 1990 Otiliei Badescu i s-a interzis participarea la concursuri in afara tarii,oare se mai poate uita in ochii fostilor colegi de la CSM Buzău si lotul national,intrebari retorice..............apropo,cu ce antrenor este plecat in China presedintele ?(prietenii stiu de ce )

            Comentariu


            • #7
              Un articol aparut azi in gsp despre olimpicii nostri.
              N-are legatura cu Sebastian.

              http://www.gsp.ro/stire/autentice-90359.html

              Comentariu


              • #8
                Aveti mare dreptate, eu nu as privi prin prisma trecutului pt ca oamenii trebuie sa invete sa ierte DAR as privi prin prisma rezultatelor actuale si as fi foarte critic. Ca si in fotbal, exista in mai toate sporturile, rezultate slabe, pt ca la varf sunt oameni daruiti mai mult banului decat binelui sporturilor pe care le conduc. Si culmea, si-au format grupari foarte stabile, imposibil de inlaturat si continua umilirea si manipularea celor multi, inceputa in "anii de glorie" ai sistemului al carui nume nici nu vreau sa-l mai pronunt.
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • #9
                  oameni si oameni

                  Postat în original de Dragomir Paul
                  Departe de mine sa incerc a aduce acuze sau scuze cuiva numai ca imi staruie in minte faptul ca acum cite mii de ani cineva rostea citeva memorabile cuvinte si nu mai stiu exact cum erau ... Hmmmm ..Ceva legat de o piatra ...parca si cine era indemnat sa o arunce ....Nu stiu mai departe ..Poate ma lamuriti dumneavoastra ?!!!...

                  ..." Privind prea mult la umbrele trecutului se prea poate sa ne impiedicam de viitor ! "...
                  Sa iertam.................?noi poate da,putem,dar avem dreptul ?Cred ca mai in masura ar fi sa-i intrebam pe cei care au avut de suferit,Badescu,Borbely,Nemes,Bohm si multi altii sunt mai in masura sa-si dea cu parerea si cu......................piatra "Natia care nu-si cunoaste trecutul nu va avea viitor"

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Dragomir Paul
                    Departe de mine sa incerc a aduce acuze sau scuze cuiva numai ca imi staruie in minte faptul ca acum cite mii de ani cineva rostea citeva memorabile cuvinte si nu mai stiu exact cum erau ... Hmmmm ..Ceva legat de o piatra ...parca si cine era indemnat sa o arunce ....Nu stiu mai departe ..Poate ma lamuriti dumneavoastra ?!!!...
                    ..." Privind prea mult la umbrele trecutului se prea poate sa ne impiedicam de viitor ! "...
                    erau vreo 2000 de ani, intre timp s-au schimbat multe, numai oamenii ca sebastian nu prea.....nu e nevoie de acuze, de scuze cu atat mai putin, eu doar prezentam niste stiri...despre oameni spre care nu trebuie sa arunci piatra...ci doar sa te feresti de ei...ca sa nu fii tu cel lovit

                    Comentariu


                    • #11
                      vorbe................

                      Cu putin timp inainte de a deceda cea mai titrata sportiva din istoria tenisului de masa mondial,ANGELICA ROZEANU a acordat un interviu lui Radu Moraru la emisiunea "Nasul",interviu in care printre multe altele spunea ca este uimita sa vada in structurile FRTM (la ora respectiva) oameni din cauza carora a parasit tara.Poate ca acei oameni,care si astazi sunt acolo sau ocupat de recrutarea lui Sebastian,ar fi o explicatie de ce sunt eterni,mai ceva ca piramidele din Valea Regilor

                      Comentariu


                      • #12
                        Nu cred ca e vorba de o dragoste pentru regimul comunist a domnului Romanescu ci mai degraba de tipologia omului care se "descurca", da din coate si reuseste sub orice regim sa iasa in fata. Daca asta n-ar presupune si o lipsa de caracter, am putea ridica din umeri si merge mai departe. Nu vreau sa ridic nicio piatra, fac doar o observatie: daca romanii vor un astfel de om presedinte al FRTM, il merita. Pentru cine s-a saturat de el.... acum e momentul.
                        TBS/T05

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X