Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

stiu ca o sa ma criticati dar a murit unul dintre cel mai buni actori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • stiu ca o sa ma criticati dar a murit unul dintre cel mai buni actori

    http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=111931
    4EVER HOOLIGAN

  • #2
    Am auzit si eu in seara asta. Inca nu-mi vine sa cred.Speram sa fie o gluma proasta, era unul din actorii mei preferati...Dumnezeu sa-l odihneasca!
    Blade-Darker speed 90
    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
    Bh- Testing

    Comentariu


    • #3
      nu te critica nimeni,era un actor bun,simpatic.....sa nu ma intelegeti gresit,nevestei mele ii placea de el,dar oricat de bun sofer ai fii ,viteza la un moment dat iti vine de hac,sunt multi care or mai muri si pe la noi din cauza vitezei,alcoolului,teribilismului,sunt unii copii de bani gata cu masini ff puternice,care se cred dumnezei pe sosele,uitand ca si ei sunt muritori si ca pot lua cu ei si pe altii.....sa speram caci unii care l-au placut sa invete ceva din asta si sa fie cumpatati cu viteza......
      fh-xiom vega-pro 2mm
      blade--galaxy-v16
      bh-xiom omega tour--max

      Comentariu


      • #4
        daca citeai cu atentie nu mai postai aceste lucruri! Nu el era la volan, era un prieten al sau.Paul era un om altruist, intamplarea facea sa fie in drum chiar catre un eveniment al fundatiei sale umanitare ce ajuta copii. Se pare ca masina a pierdut lichid de frana, din ultimile date, combinat cu viteza destul de mare.
        In rest ai dreptate cu vitezomanii, care dupa parerea mea sunt niste inconstienti!
        Blade-Darker speed 90
        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
        Bh- Testing

        Comentariu


        • #5
          Paul chiar era un actor extraordinar. Seria F&F la facut faimos. Masina era condusa de un prieten de-al sau pe numele lui Roger Rodas care a intrat cu masina intr-un stalp si aceasta a luat foc. Un eveniment nefericit ......
          Blade : Stiga Allround wood NCT
          FH : Tenergy 05
          BH : Tenergy 05fx

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de tudor500 Vezi post
            Paul chiar era un actor extraordinar. Seria F&F la facut faimos. Masina era condusa de un prieten de-al sau pe numele lui Roger Rodas care a intrat cu masina intr-un stalp si aceasta a luat foc. Un eveniment nefericit ......
            - - - Actualizat - - -

            asa e din pacate un final mult prea nefericit pentru amandoi.o sa ne lipseasca Paul la toti cei care l-am indragit
            Ultima editare de jackass; 02.dec.2013, 22:50.
            4EVER HOOLIGAN

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X