Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn Butterfly Timo Boll ZLC: 450 lei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn Butterfly Timo Boll ZLC: 450 lei

    Vand lemn Timo Boll ZLC - Flared (stare impecabila): 450 lei (nou este 733 lei)

    Ultima editare de cip_killerspin; 17.dec.2013, 11:27.

  • #2
    Salut cumpar eu Creanga carbon ULC ,dar te rog fa niste poze la cant acolo unde este lovit poti sa-mi trimi-ti pe mp,mersi,seara buna.
    - - - Actualizat - - -
    Salut din partea mea ai o bila neagra pentru ca asa ceva este inadmisibil sa-mi trimi-ti poze cu lemnul iar apoi sa-mi raspunzi ca nu era al tau si l-ai vindut la alt client ,esti neserios si cu asta inchid.

    Comentariu


    • #3
      mai este actual ZLC ul?

      Comentariu


      • #4
        Nu mai lasati nimic
        Victoria Cristina

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de piton1967 Vezi post
          Salut cumpar eu Creanga carbon ULC ,dar te rog fa niste poze la cant acolo unde este lovit poti sa-mi trimi-ti pe mp,mersi,seara buna.
          - - - Actualizat - - -
          Salut din partea mea ai o bila neagra pentru ca asa ceva este inadmisibil sa-mi trimi-ti poze cu lemnul iar apoi sa-mi raspunzi ca nu era al tau si l-ai vindut la alt client ,esti neserios si cu asta inchid.
          Buna ziua,
          Cred ca am fost suficient de clar raspunzandu-va aici:
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...cip_killerspin
          P.S. Si cum nu imi place sa raman dator, iata si de la mine o bila neagra. Pentru a o mai decolora, pentru ca realizez ca a o inalbi este imposibil, v-ar putea fi de folos:
          In postul dvs. despre utilizatorii neseriosi, adica despre mine , am crezut ca aveti o problema la tastatura atunci cand incercati sa tastati o cratima, sau ca nu sunteti utilizator de cratima:
          "...la 2 zile dupa a scris pe PM ca la vindut"
          Apoi, am observat ca tastatura dvs. este in perfecta stare si ca de fapt sunteti utilizator de cratima, uneori chiar in exces:
          "...poti sa-mi trimi-ti pe mp..."
          "...este inadmisibil sa-mi trimi-ti poze..."
          Pentru elucidarea acestor mistere, Stefania Popescu este persoana potrivita care v-ar putea ajuta. Nu o cautati pe forum, pentru ca nu o veti gasi, nu iubeste atat de mult tenisul de masa.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X