Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ce sa pun pe un donic def play senso ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ce sa pun pe un donic def play senso ?

    multumesc anticipat

  • #2
    Nu mai crea 2 topicuri cu aceeasi intrebare!

    Comentariu


    • #3
      Ai incercat niste magiun? ) Glumeam bineinteles.

      Comentariu


      • #4
        multumesc
        - - - Actualizat - - -
        am gresit cu postarea dubla,puteti va rog sa-mi mai raspunde-ti o data daca se poate?pentru Claudiu 84 multumesc

        Comentariu


        • #5
          Depinde de stil. Chop pe BH si smash sau topspin pe FH ?
          Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
          Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

          Comentariu


          • #6
            mai mult topspin pe FH,dar cand cred ca nu pot joc mingea taiata si nu prea reusecc capacele,aproape deloc

            Comentariu


            • #7
              O variantă ar fi cu Friendship 802 cu burete de maxim 1,5 pe BH și cu 802-40 cu burete de 1.8 sau 2 pe FH. Pentru detalii cred că puteți vorbi cu RBlade.
              Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
              Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

              Comentariu


              • #8
                Doriti o paleta 100% defensiva cu care sa stati departe de masa sa taiati mingea sau doriti sa dati contre,capace,topspinuri..? Cu alte cuvinte aparator clasic sau modern ?
                Blade : Stiga Allround wood NCT
                FH : Tenergy 05
                BH : Tenergy 05fx

                Comentariu


                • #9
                  incerc sa joc modern pe cat posibil,i-mi place sa muncesc,nu sunt lenes dar din cauza greutatii sunt cam lent,pot pune in dificultate un jucator care a atacat mai multe mingi pe care am reusit sa le scot dar mai mult din jocul taiat,mai putin capace,dealtfel sunt slab la capace,incerc si topspinul dar numai cand sunt sigur,multumesc

                  Comentariu


                  • #10
                    Puteti pune o iarba pe BH si un soft pe FH ( daca vrei topspin si viteza puteti incerca tenergy 64fx)
                    Sau puteti pune o fata moale de efect pe bh cu care sa jucati de departe si pe fh o fata mediu/tare mai de atac....
                    Blade : Stiga Allround wood NCT
                    FH : Tenergy 05
                    BH : Tenergy 05fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Ce dimensiuni are lemnul?
                      Am eu 2 fete taiate la 154 x 145 care vi se potrivesc stilului de joc (Friendship 802 de 1.8 mm si Donic Slice 40 de 1.5 mm - o pot da cu un burete suplimentar de 1.0 mm pentru a-i creste putin viteza - chiar si asa e doar in zona All).
                      Sunt ambele aproape noi. Le dau cu 80 de lei cu transport inclus.
                      DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
                      Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

                      Comentariu


                      • #12
                        Doriti sa jucati cu iarba ? - cam asta ar fi intrebarea
                        Blade : Stiga Allround wood NCT
                        FH : Tenergy 05
                        BH : Tenergy 05fx

                        Comentariu


                        • #13
                          nu vreau sa joc cu iarba,vreau sa fac contaatac

                          Comentariu


                          • #14
                            Daca vreți contraatac, atunci renuntati la Donic Defplay senso si luati-va un lemn din gama All+ Off-.(Donic Burn All+, sau OFF-). Viteza o veti regla din fete. Pe FH un Donic Acuda S2 de 2 mm, care e super pentru topspin si capace, iar pe BH tot un S2 dar de 1,8 mm sau un S3 de 2mm.
                            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                            Comentariu


                            • #15
                              am un lemn Tibhar Rapid Carbon mai vechi,a; putea pune pe bh un tibhar super defence de 1,3mm si pe fh un acuda s2 sau bluefire m2 ambele de 2 mm?multumesc anticipat
                              - - - Actualizat - - -
                              este un off-
                              - - - Actualizat - - -
                              am de la un amic 2 fete plasma,teoretic ar merge nu?

                              Comentariu


                              • #16
                                Eu va recomand sa faceti asa cum a spus si laky in posturile anterioare adica sa luati un lemn all+ sau off- : stigal allround classic , stiga allround NCT , yasaka sweden classic , silverline allwood , butterfly timo boll all+ , primorac off- etc
                                FH: TSP ventus speed , donic bluefire M2 , acuda S2 , tenergy 05 , 64 , rakza 9
                                BH: TSP ventus spin/soft , domic bluefire M3 , acuda S3 , tenergy 05,64fx, rakza 7/ 7 soft.
                                Succes
                                Blade : Stiga Allround wood NCT
                                FH : Tenergy 05
                                BH : Tenergy 05fx

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X