Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemne - fete, noua solutie pe baza de apa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Salut.
    Am primit.
    E ok.
    Multumesc.
    Lemn: Victas Koki Niwa
    Forehand: Yasaka Rakza X
    Backhand: Yasaka Rakza X

    Comentariu


    • Transportul prin posta cat costa pt o Sticluța de adeziv de lipit

      Comentariu


      • Lipiciul este bun, l-am probat. Mersi Cristi.

        Comentariu


        • Salut fete jolla ryzer 43 ai daca da dami un sms 0742067108

          Comentariu


          • Bună ziua as dori și eu lipici pe baza de apa nr contact
            0749609962

            Comentariu


            • Salut.
              Am trimis mp.
              Multumesc.

              Sent using my SM-J510FN
              Lemn: Victas Koki Niwa
              Forehand: Yasaka Rakza X
              Backhand: Yasaka Rakza X

              Comentariu


              • Salut. Astazi am ridicat coletul.
                Multumesc si pentru bureti [emoji106]


                Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
                Lemn: Victas Koki Niwa
                Forehand: Yasaka Rakza X
                Backhand: Yasaka Rakza X

                Comentariu


                • Multumesc pentru lipici
                  A ajuns cu tot cu bureti.
                  D09C - Mizutani ZLC - D09C

                  Comentariu


                  • Salut.
                    Multumesc.
                    Spor la vanzare!

                    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
                    Lemn: Victas Koki Niwa
                    Forehand: Yasaka Rakza X
                    Backhand: Yasaka Rakza X

                    Comentariu


                    • Aveți MP.

                      Comentariu


                      • Salut.
                        Am trimis mesaj personal.
                        Mersi.

                        Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
                        Lemn: Victas Koki Niwa
                        Forehand: Yasaka Rakza X
                        Backhand: Yasaka Rakza X

                        Comentariu


                        • Va salut. Mentionati la inceput ca solutia pe baza de toluen, se curata mai greu de pe fete. Legat de asta, ati incercat vreodata sa dati primul strat cu solutie pe baza de apa si celelalte straturi cu solutie pe baza de toluen? Sau cele doua solutii alaturate, intra intr-o reactie nedorita? Multumesc.
                          Mi-am propus sa traiesc vesnic. Deocamdata sunt in grafic..

                          Comentariu


                          • Goldarc numai negru aveti?
                            Lemne: DHS Hurricane Long W997
                            FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                            BH: DHS GoldArc 8

                            Comentariu


                            • Salut Cristi,
                              Sunt interesat sa cumpar solutie pe baza de apa..

                              Comentariu


                              • Salut! Mă interesează și pe mine o soluție de lipit!

                                Comentariu


                                • Postat în original de stoianpetruflorian Vezi post
                                  Salut! Mă interesează și pe mine o soluție de lipit!
                                  Sunt la top arena sâmbăta între 10 și 11:00

                                  Trimis de pe al meu Mi MIX 2 folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • -Vreau sa cumpar LEMNUL Tibhar Balsa All 50 (ST) la 130 RON.Tel 0756258169

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Cristi nu te supăra dar îmi retrag cererea.
                                    Blade . PHOTINO
                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                    Comentariu


                                    • Puteti posta mai recent, ce lemne si ce fete oferiti?..

                                      Multumesc mult!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de - Marcel - Vezi post
                                        Puteti posta mai recent, ce lemne si ce fete oferiti?..

                                        Multumesc mult!
                                        ?n momentul de față am doar ce este pe topic nimic nou.

                                        Comentariu


                                        • ma intereseaza 2 flacoane de solutie de lipit pe baza de apa

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Cristi72

                                            refresh
                                            refresh - Mingii Nittaku PREMIUM - 30 LEI / SET

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Cristi72

                                              refresh
                                              refresh - Mingii Nittaku PREMIUM - 30 LEI / SET

                                              Comentariu


                                              • dl Cristi nu merge compozitia aceasta = naspa si nu scriu cu rautate .. orice picior in fund este un pas inainte deci sincer trebuie sa faceti un pas inainte
                                                ...as fi vrut sa astept sa vad cum se da jos de pe fata dar astazi mi-a pus capac ...am crezut ca este o intamplare solutia dvs VS revolution nr 3 ( COMPARATIE ) parca aveti o reclama ,, ...mai buna decat ecolax..........,,rev 03--- VS ---peel off
                                                1 se aduna in picurator solutie si se intareste deci am scos si am intins-o...peel off nici pe jumatate din elasticitatea rev 03
                                                2 peel off se desprinde mai usor de pe lemn
                                                3 peel off se usuca mult mai repede si face granule pe burete care se vor agata de solutia intinsa ( vezi foto un capat de burete are rev 03 si celalalt peel off )
                                                4 peel off - rev 03 .......MECI 0-3
                                                NU am actiuni si nici un interes legat de rev 03 poate ca acum nu mai se intinde ca prezervativul cum apare in reclama facuta de .....DAR este nr 1 ( momentan





                                                )

                                                Comentariu


                                                • Răspuns la comentariile trimise de Guess Who :

                                                  1 se aduna in picurator solutie si se intareste deci am scos si am intins-o...peel off nici pe jumatate din elasticitatea rev 03
                                                  - Ok și mie mi se întâmplă dar se poate curăța usor cu o scobitoare
                                                  2 peel off se desprinde mai usor de pe lemn
                                                  - aici este în funcție de textura lemnului (dacă este lăcuit sau tratat atunci nu permite o aderența mai mare)
                                                  - dacă măresc puterea de aderență pe lemn atunci o să apară probleme la dezlipirea soluției de pe fețe

                                                  3 peel off se usuca mult mai repede si face granule pe burete care se vor agata de solutia intinsa ( vezi foto un capat de burete are rev 03 si celalalt peel off )
                                                  Variante de răspuns:
                                                  a) se pune mai multă soluție pe față și se întinde mai energic, mai repede
                                                  b) se poate pune o cantitate mică (câteva picături) de apă rece (atenție - dacă se pune prea multă apă atunci soluția devine ciorbă și nu mai este bună de nimic) - la temperatura camerei și în cazul astă
                                                  nu se mai ?ntărește așa repede și automat nu se mai granulează.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Cristi72

                                                    refresh
                                                    refresh

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X