Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cartea AmaTur se află în sacul lui "Moș AdiMucu"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Felicitari,la Sibiu poate intram in posesia capodoperei,mult asteptate.

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de adimucu Vezi post


      să-mi spună și mie cineva ce ?nseamnă „pinguin”. (nu ăia de pe banchiză. ăia știu ce sunt)

      ...o parte dintre ei sunt cei cu burtica pentru ca folosesc mult lichid in combinatie cu manutzele, care in timpul jocului, se misca mai greu. Definitia completa ti-o da Berov,...el sta pe banchiza
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #28


        ...n-am râs de Berov. el parcă nici n-are burtă. ba cred că a mea e mai mare decât a lui și eu nici nu țin la bere

        Comentariu


        • #29
          Maestre,voi fi cu gandul alaturi de tine in ziua lansarii capodoperei!
          Ferice de cei ce vor avea privilegiul s-o citeasca (printre primii) de la cap la coada!
          Felicitari Maestre,tie si cititorilor tai !!
          I love table tennis !

          Comentariu


          • #30
            Am parcurs cu emotie fiecare pagina a cartii,radeam si plangeam ca un copil fericit!Aline,te-ai intrecut pe sine cu aceasta carte,si-ti spun asta nu doar fiindca numele meu apare mai des amintit ca altele!Toti cei amintiti,si cei care vor mai fi,vor realiza ca fac parte din realitatea zilelor de ieri,azi si maine a tenisului de masa pentru amatori.Iar cand destinul ne va "sterge" de pe fata pamantului,intr-o "buna" zi,va ramane vesnica amintirea noastra prin salile de sport unde se (mai) aude tacanitul unei mingi de ping-pong si se (mai)rosteste cuvantul Amatur!Multumesc pentru dedicatie,Maestre!
            I love table tennis !

            Comentariu


            • #31
              Multumesc si eu pentru dedicatie, Adimucu ( poate ne spui si noua de la ce vine acest pseudonim )
              Cartea este mai interesanta decat m-am asteptat. Felicitari.
              Butterfly Michael Maze Arylate
              BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de cucurucu Vezi post
                ............. ( poate ne spui si noua de la ce vine acest pseudonim )
                ...........
                Chiar asa, de la ce vine "cucurucu",...cred ca numa' Claudiu (Andone) stie
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de GeluBv Vezi post
                  Chiar asa, de la ce vine "cucurucu",...cred ca numa' Claudiu (Andone) stie
                  e cam mult de scris....dar daca-mi dai un telefon ("smart") o sa-ti explic.....( pana una-alta o sa-l intreb pe Andone daca "20=22" ? )
                  Butterfly Michael Maze Arylate
                  BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de cucurucu Vezi post
                    e cam mult de scris....dar daca-mi dai un telefon ("smart") o sa-ti explic.....( pana una-alta o sa-l intreb pe Andone daca "20=22" ? )
                    Sa iteleg ca nu faci nimic decat cu plata inainte ...avea dreptate Andone
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • #35
                      Lui Gelu si Darie

                      Terminati, ma, ca va deconspir.
                      N-o mai ardeti intelectual cu poezie, ca daca va vedeti numele intr-o carte va dati importanta. Cam ca Bercea Mondialu' cand ii face Guta dedicatii.
                      Gelule, ia-o mai usor. Incepe cu un desen animat: Ferma animalelor(George Orwell).
                      Ultima editare de &1c; 14.oct.2014, 15:21.
                      4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de &1c Vezi post
                        Lui Gelu si Darie

                        Terminati, ma, ca va deconspir.
                        N-o mai ardeti intelectual cu poezie, ca daca va vedeti numele intr-o carte va dati importanta. Cam ca Bercea Mondialu' cand ii face Guta dedicatii.
                        ....
                        Numai Darie a apucat sa citeasca...
                        Tu ai stat la pod cu Darie?
                        ...hai ca lumea nu stie de glumele noastre, potoliti spiritul
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • #37
                          cartea AmaTur se află în sacul lui ?Moș AdiMucu?

                          Postat în original de cucurucu Vezi post
                          e cam mult de scris....
                          Pai, atunci apuca-te si scrie ... o carte ... si semneaza-te cu alt pseudonim, ca se poarta....

                          ( pana una-alta o sa-l intreb pe Andone daca "20=22" ? )
                          S-ar putea sa ai o surpriza daca-l intrebi, adica sa-ti confirme (si sa-ti si demonsttreze) ca este asa ...
                          Hai, sa aveti o noapte buna ! (Adica, hai Romania !!!!)

                          Comentariu


                          • #38
                            Sambata 25 octombrie,Maestrul va fi prezent la Agnita cu tolba plina de carti!!!!!!!
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • #39
                              Viitoare aparitii se preconizeaza? As achizitiona si eu cateva carti.

                              Comentariu


                              • #40
                                Adimucu mai are disponibile câteva zeci de cărți.Fiind plecat din țară momentan,Maestrul le poate pune în vânzare prin tatăl lui sau prin mine,amândoi fiind cu domiciliul în Agnita.Eu voi fi prezent la Alba Iulia luna viitoare și voi putea lua câteva cărți cu mine pentru amatori,așa că fiți pe fază!
                                I love table tennis !

                                Comentariu


                                • #41
                                  Pentru cei mai vechi chiar e retraire a acesti miscari.
                                  Iar pentru cei noi ,pot gasi ceva din ce a fost amaturul.
                                  Spor la citit !

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Eu , personal am citit cartea ... si chiar mi-a placut mai ales ca l-am intalnit pe autor in persoana .... Am schimbat cateva idei si chiar ai cu cine vorbi .

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X