pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 299

Subiect: Turneu A "Cupa FIT.FEEL?, Odorheiu Secuiesc, 18.01.2014., Open+Amatori

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.486
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 15 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15215

    Turneu A "Cupa FIT.FEEL?, Odorheiu Secuiesc, 18.01.2014., Open+Amatori

    Denumirea turneului: Turneu A "Cupa FIT.FEEL”, 18.01.2014.
    Categoria turneului: "A", Open + Amatori.
    Localitatea: Odorheiu Secuiesc.
    Locatia: Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
    Data: 18 ianuarie 2014.
    Numarul de mese: 16 (7 Butterfly ITTF + 4 Joola ITTF + 5 Andro ITTF).
    Spatiul de joc: excelent.
    Ora de incepere la amatori: 9:30 (inregistrarea participantilor pana la orele 9,00).
    La amatori participa orice jucator cu media mai mica de 18.
    Ora de incepere la open: 14:00 (inregistrarea participantilor pana la orele 13,30).
    La open participa orice jucator cu media de 18 si peste 18.
    Concurentii sunt rugati sa se inscrie la o singura categorie, fie in categoria de baza, fie in categoria superioara, conform Regulamentului AmaTur pe anul 2014.
    Sistemul de joc:
    - clasic (grupe inferioare, superioare, eliminatorii),
    - grupe inferioare de 6-7 jucatori - dupa locul in clasament, regula sarpelui;
    - stabilirea capilor de serie se face conform clasamentului AmaTur la zi;
    - grupe superioare de 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare) - se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara, dupa o schema aleatoare;
    - eliminatorii - locurile 1 dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti;
    - se va juca 3 din 5 seturi.
    Numarul maxim de jucatori: 96 la amatori, 48 la open.
    Taxa de participare: 25 RON.
    Pentru copii sub 14 ani taxa este 10 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
    Se asigura:
    - apa,
    - mingi de joc Andro 3*,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4 open + amatori, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
    Taxa de 2 RON/participant (mai putin copiii si persoanele cu dizabilitati) se va achita catre Amatur.
    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic - pana vineri, 17.01.2014, orele 20,00.
    Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora-limita.
    Inscrierile si retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi punctați cu 0 victorii.
    Organizatori:
    Gorgenyi Levente: 0740766087
    Tokos Pal: 0742257995
    Intre orele 10-13, Clubului Sportiv Fit.Feel va avea un stand cu diverse materiale sportive de tenis de masa ANDRO, DHS, BUTTERFLY.
    Sponsori: Clubul Sportiv Fit.Feel si O.VE.CO S.R.L.
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 17.01.2014 la 19:34.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.486
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 15 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15215
    Clasament Open
    1 - 4.
    Roman Iulian - Brasov
    Sipos Nandor - Targu Mures
    David Dorin - Barlad
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    5 - 8.
    Radu Costica - Galati
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Nistor Dorel - Bistrita
    9 - 14.
    Hudusan Andreea - Targu Mures
    Corcoz Costin - Focsani
    Vardi Dan - Ramnicu Valcea
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Varga Krisztina - Targu Mures
    Simion Boby - Cluj Napoca
    15 - 21. loc 3 gr. sup.
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Apian Florin - Bistrita
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Bularda Iulian - Barlad
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Zidar Victor - Reghin
    22 - 28. loc 4 gr. sup.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Temelie Dragos - Sibiu
    Sofian Corneliu - Suceava
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Tecuschi Dan - Brasov
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    29 - 30. 3v gr. inf.
    Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    31 - 33. 2v gr. inf.
    Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
    Denes Ferenc - Praid
    Dombi Tihamer - Miercurea Ciuc
    34 - 38. 1v gr. inf.
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    David Madalina - Barlad
    Ordog Zoltan - Reghin
    Avram Gabriel - Radauti
    39 - 44. 0v gr. inf.
    Migea Cornel - Sibiu
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Toncean Mircea - Reghin
    Anita Dorel - Brasov
    Clasament Amatori
    1 - 4.
    Petho Mihaly jr. - Racosu de Sus (CV)
    Zedler Csaba - Agnita
    Nica Ionut - Brasov
    Irsai Istvan - Targu Mures
    5 - 8.
    Padurariu Costel - Brasov
    Nistor Iosif - Siculeni
    Nagy Magor Istvan - Micfalau
    Nagy Istvan - Micfalau
    9 - 16.
    Ivan Catalin - Fagaras
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Kezdi Janos - Corund
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Antal Denes - Brasov
    Hutanu Alin - Brasov
    17 - 32.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Lolea Toma - Fagaras
    Palaghita Remus - Onesti
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Benyovski Bela - Sibiu
    Vita Istvan - Reghin
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Pop Cornel - Sfantu Gheorghe
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Rosu Dan - Brasov
    Bardocz Szilard - Capeni
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Cocean Valer - Baraolt
    33 - 48. loc 3 gr. sup.
    Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Nicula Dumitru - Agnita
    Janosi Attila - Targu Mures
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Dragos Florin - Brasov
    Bachner Paul - Fagaras
    Negrean Ioan - Sibiu
    Popa Mircea - Brasov
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Jozsa Gabor - Corund (HR)
    Marin Floricel - Brasov
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Keresztes Attila - Micfalau
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Mako Miklos - Sfantu Gheorghe
    49 - 64. loc 4 gr. sup.
    Szavuly Attila - Cristuru Secuiesc
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Todor Laszlo - Gheorgheni
    Gal Levente - Odorheiu Secuiesc
    Nagy Mihaly - Reghin
    Szakacs Janos - Eliseni
    Pal Attila - Sfantu Gheorghe
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Erdo Istvan - Vanatori (MS)
    Somlea Darian - Cisnadie
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Serban Liviu - Onesti
    Farcas Silviu - Targu Mures
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Puiulet Iosif - Agnita
    65 - 67. loc 3v gr. inf.
    Lapadat Eugen - Sighisoara
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Popa Sorin - Fagaras
    68 - 72. 2v gr. inf.
    Marocico Marius - Fagaras
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Losoncz Laszlo - Dealu
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Balazs Aron - Corund
    73 - 90. 1v gr. inf.
    Bajko Karoly - Gheorgheni
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc (HR)
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Mako Richard - Sfantu Gheorghe
    Muresanu Alex - Sibiu
    Eftimie Adrian - Agnita
    Bocz Zsolt - Capeni
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Bokor Zoltan - Brasov
    Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
    Gligor George - Sibiu
    Szabo Zoltan - Cristuru Secuiesc
    Zedler Iuliu - Blaj
    Peter Laszlo - Brasov
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    Bencze Ferko - Gheorgheni (HR)
    Mihu Dorel - Medias
    91 - 102. 0v gr. inf.
    Lorincz Laszlo - Aita Mare (CV)
    Benedek Alex - Gheorgheni (HR)
    Petho Katalin - Racosu de Sus (CV)
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
    Molnar Jozsef - Racosu de Sus
    Botian Radu - Sibiu
    Varga Ervin - Micfalau (CV)
    Isaic Radu - Bacau (BC)
    Malene Petru - Fagaras
    Bokor Zoltan jr - Brasov
    Keresztes Mihaly - Sangeorgiu de Padure (MS)
    ---------------------------------------
    Inscrieri Open - on 17/01/2014 at 19:59:30
    1. Roman Iulian - Brasov - 2
    2. Gogu Gabriel - Cluj Napoca - 3
    3. Farkas Gabor - Targu Mures - 9
    4. Sipos Nandor - Targu Mures - 12
    5. Apian Florin - Bistrita - 13
    6. Nascu Serban - Cluj Napoca - 14
    7. Nistor Dorel - Bistrita - 17
    8. Corcoz Costin - Focsani - 19
    9. Radu Costica - Galati - 24
    10. Mocean Dan - Cluj Napoca - 27
    11. Simion Boby - Cluj Napoca - 41
    12. Temelie Dragos - Sibiu - 43
    13. Marcu Vasile - Vatra Dornei - 46
    14. Zidar Victor - Reghin - 48
    15. Nemaciuc Mihai - Suceava - 49
    16. Mitzea Alexandru - Sibiu - 54
    17. Farcas Vlad - Cluj Napoca - 55
    18. Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc - 59
    19. Dumbrava Daniel - Focsani - 68
    20. David Dorin - Barlad - 69
    21. Anita Dorel - Brasov - 77
    22. Bularda Iulian - Barlad - 78
    23. Sipos Ferenc - Targu Mures - 80
    24. Tipser Gabriel - Sighisoara - 94
    25. Denes Ferenc - Praid - 105
    26. Hudusan Andreea - Targu Mures - 115
    27. Govoreanu Florin - Cisnadie - 122
    28. Migea Cornel - Sibiu - 123
    29. Ban Peter - Cluj Napoca - 134
    30. Kantor Imre Zoltan - Reghin - 139
    31. Predescu Levente - Miercurea Ciuc - 140
    32. Sofian Corneliu - Suceava - 152
    33. Pitac Ovidiu - Brasov - 161
    34. Toncean Mircea - Reghin - 166
    34. Varga Krisztina - Targu Mures - 181
    36. Avram Gabriel - Radauti - 198
    37. David Madalina - Barlad - 232
    38. Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe - 266
    39. Ordog Zoltan - Reghin - 387
    40. Szasz Erno - Sfantu Gheorghe - 414
    41. Tecuschi Dan - Brasov - 415
    42. Vardi Dan - Ramnicu Valcea - 468
    43. Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc - 1047
    44. Dombi Tihamer - Miercurea Ciuc - 1221
    Inscrieri Amatori - on 17/01/2014 at 19:59:00
    1. Zedler Csaba - Agnita - 92
    2. Vladoiu Gelu - Brasov - 97
    3. Tutoveanu Razvan - Brasov - 107
    4. Hutanu Alin - Brasov - 110
    5. Padurariu Costel - Brasov - 150
    6. Nicula Dumitru - Agnita - 151
    7. Farkas Bence - Targu Mures - 155
    8. Nistor Iosif - Siculeni - 156
    9. Popa Mircea - Brasov - 167
    10. Benyovski Bela - Sibiu - 168
    11. Antal Denes - Brasov - 187
    12. Somlea Darian - Cisnadie - 189
    13. Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc - 191
    14. Marin Floricel - Brasov - 194
    15. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - 196
    16. Nica Ionut - Brasov - 199
    17. Kezdi Janos - Corund - 219
    18. Fancsali Kalman - Lunca de Sus - 226
    19. Ciucur Laurentiu - Sibiu - 251
    20. Groza Alexandru - Cisnadie - 253
    21. Olah Oliver - Sfantu Gheorghe - 256
    22. Negrean Ioan - Sibiu - 275
    23. Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul - 280
    24. Eftimie Adrian - Agnita - 281
    25. Tobosaru Gheorghe - Brasov - 287
    26. Cocean Valer - Baraolt - 289
    27. Janosi Attila - Targu Mures - 290
    28. Petho Mihaly - Racosu de Sus - 291
    29. Vita Istvan - Reghin - 299
    30. Puiulet Iosif - Agnita - 306
    31. Szakali Csaba - Miercurea Ciuc - 312
    32. Rosu Dan - Brasov - 314
    33. Imecs Attila - Miercurea Ciuc - 340
    34. Ivan Catalin - Fagaras - 341
    35. Biro Attila - Miercurea Ciuc - 352
    36. Irsai Istvan - Targu Mures - 372
    37. Palamaru Emil - Vatra Dornei - 398
    38. Lolea Toma - Fagaras - 445
    39. Dragos Florin - Brasov - 448
    40. Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure - 457
    41. Keresztes Zoltan - Gheorgheni - 461
    42. Onet Nicolae - Sighisoara - 485
    43. Zedler Iuliu - Blaj - 506
    44. Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare - 553
    45. Pop Cornel - Sfantu Gheorghe - 565
    46. Popa Sorin - Fagaras - 566
    47. Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni - 590
    48. Bardocz Szilard - Capeni - 662
    49. Nagy Magor Istvan - Sfantu Gheorghe - 686
    50. Nagy Istvan - Micfalau - 709
    51. Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure - 726
    52. Lapadat Eugen - Sighisoara - 734
    53. Botian Radu - Sibiu - 737
    54. Bartha Zsolt Attila - Aita Mare - 738
    55. Muresanu Alex - Sibiu - 784
    56. Motorga Dorin - Targu Mures - 823
    57. Sass Imre - Miercurea Ciuc - 866
    58. Nagy Mihaly - Reghin - 781
    59. Mako Miklos - Sfantu Gheorghe - 918
    60. Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc - 941
    61. Bajko Karoly - Gheorgheni - 1034
    62. Lovasz Vilmos - Gheorgheni - 1035
    63. Marocico Marius - Fagaras - 1100
    64. Szavuly Attila - Cristuru Secuiesc - 1123
    65. Farcas Silviu - Targu Mures - 1124
    66. Persa Florin - Sfantu Gheorghe - 1145
    67. Mako Richard - Sfantu Gheorghe - 1157
    68. Bachner Paul - Fagaras - 1302
    69. Todor Laszlo - Gheorgheni - 1308
    70. Bocz Zsolt - Capeni - 1346
    71. Szakacs Janos - Eliseni - 1367
    72. Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc - 1501
    73. Vida Attila - Cristuru Secuiesc - 1568
    74. Peter Laszlo - Brasov - 1630
    75. Bokor Zoltan Jr - Brasov - 1707
    76. Malene Petru - Fagaras - 1815
    77. Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc - 1843
    78. Balazs Aron - Corund - 1919
    79. Szabo Zoltan - Cristuru Secuiesc - 1930
    80. Keresztes Attila - Micfalau - 1961
    81. Pal Attila - Sfantu Gheorghe - 1973
    82. Gligor George - Sibiu - 2015
    83. Bokor Zoltan - Brasov - 2099
    84. Gal Levente - Odorheiu Secuiesc - 2295
    85. Losoncz Laszlo - Dealu - 2311
    86. Molnar Jozsef - Racosu de Sus - 2679
    87. Todor Arpad - Cristuru Secuiesc - 2735
    88. Petho Mihaly jr. - Racosu de Sus - nou
    89. Petho Katalin - Racosu de Sus - nou
    90. Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc - nou
    91. Lorincz Laszlo - Aita Mare - nou
    92. Benedek Alex - Gheorgheni - nou
    93. Jozsa Gabor - Corund - nou
    94. Varga Ervin - Micfalau - nou
    95. Bencze Ferko - Gheorgheni - nou
    96. Keresztes Mihaly - Sangeorgiu de Padure - nou
    -------------------------------------------
    97. Erdo Istvan - Vanatori - nou
    98. Serban Liviu - Onesti - 221
    99. Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc - 1567
    100. Banu Nicolae - Ocna Sibiului - 462
    101. Isaic Radu - Bacau - nou
    102. Palaghita Remus - Onesti - 794
    103. Miklos Imre - Bradesti - 1128
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 19.01.2014 la 15:29.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  3. Mulțumesc iuliu zedler, krisztalori au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui predesculevente
    Data înscrierii
    27.05.2011
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    42
    Postări
    297
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    172
    Predescu Levente din M-Ciuc, la open
    BL: Der Materialspezialist Revolution All+
    FH: Andro Rasant Grip 1,9
    BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

  5. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place simonfery le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.486
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 15 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15215
    Se inscriu la amatori Miklos Imre din Bradesti si Laszlo Robert din Miercurea Ciuc.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  7. #5
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.649
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 21 h 13 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2256
    Din Reghin la Open:
    Toncean Mircea
    Zidar Victor
    Kantor Imre-Zoltan

  8. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui denesferi
    Data înscrierii
    21.03.2011
    Locație
    Praid, Romania
    Vârstă
    54
    Postări
    608
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 17 h 52 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    804
    Se inscrie la open din Praid, Denes Ferenc.
    Din Sangiorgiu de Padure se inscriu la amatori :
    Polotca Stefan
    Losonczi Denes
    Ultima modificare făcută de denesferi; 06.01.2014 la 10:51.

  10. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    senior
    Avatarul lui geoiarba
    Data înscrierii
    24.11.2012
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    61
    Postări
    211
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    135
    Din Agnita la Amarori: Nicula Dumitru, Eftimie Adrian,Puiulet Iosif si Oancea Paul.

  12. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    organizator turnee Avatarul lui kezdijanos
    Data înscrierii
    22.03.2012
    Locație
    corund
    Vârstă
    40
    Postări
    83
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 1 h 34 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    58
    Din Corund la amatori Kezdi Janos

  14. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  15. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui krisztalori
    Data înscrierii
    02.02.2010
    Locație
    Sinpaul, Mures
    Vârstă
    39
    Postări
    1.350
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    100 z 22 h 35 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    596
    Kriszta Arpad Lorand-Sanpaul-amatori
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  16. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  17. #10
    senior

    Data înscrierii
    01.10.2011
    Locație
    siculeni
    Vârstă
    50
    Postări
    154
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 1 h 11 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    132
    Nistor Iosif din Siculeni

  18. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    senior
    Avatarul lui predesculevente
    Data înscrierii
    27.05.2011
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    42
    Postări
    297
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    172
    Citat Postat în original de nistoriosif Vezi post
    Nistor Iosif din Siculeni
    la open?
    BL: Der Materialspezialist Revolution All+
    FH: Andro Rasant Grip 1,9
    BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

  20. Îmi place PaliHR, spran le-a plăcut acest mesaj
  21. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.486
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 15 h 22 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15215
    Nu, Leo, pe domnul Nistor l-am trecut automat la amatori, ii place prea mult printre noi
    Citat Postat în original de predesculevente Vezi post
    la open?
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  22. Mulțumesc predesculevente au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place nistoriosif le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    junior

    Data înscrierii
    06.01.2013
    Locație
    fagaras
    Vârstă
    40
    Postări
    147
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 3 h 1 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    128
    se inscriu din FAGARAS LA AMATORI IVAN CATALIN , MAROCICO MARIUS ,LOLEA TOMA ,CIKY CORNEL

  24. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  25. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui laky
    Data înscrierii
    31.03.2006
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    58
    Postări
    2.240
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 9 h 36 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1962
    Lakatos Zsolt din Miercurea Ciuc, la amatori.
    Lemn Levi SIC Defender Carbo DEF ; Fete - FH: Tibhar Evolution Mxp 1,9mm black + BH Tibhar Grass Dtecs OX red
    Lemn Red+Black Kazak DEF; Fețe - FH: Tibhar Evolution Mxp max black + Pimplepark Cluster OX red
    Lemn Levi Meranti Double Soul DEF+: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  26. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  27. #15
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    328
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 15 h 10 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    411
    La amatori:
    Petho Mihaly sen. - Racosul de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
    Molnar Jozsef - Racosul de Sus
    Petho Mihaly jr. - Racosul de Sus
    Petho Katalin - Racosul de Sus
    Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare
    Bardocz Szilard - Capeni
    Bocz Zsolt - Capeni

  28. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 181
    Ultimul post: 19.09.2016, 12:09
  2. Răspunsuri: 215
    Ultimul post: 02.02.2016, 13:14
  3. Răspunsuri: 190
    Ultimul post: 01.06.2015, 23:44
  4. Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 20.01.2015, 17:02

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •