Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B" Brașov - Sala Sporturilor 08.02.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vali, nu te supara, dar cred ca ai fost prezent nemotivat
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Pentru transparenta, citeste tot! Mereu te bagi in seama. Vezi-ti de treaba,... transmite felicitari participantilor ,sa faci nr de posturi si lasa-ma pe mine cu transparenta.
      Postat în original de GeluBv Vezi post
      ....
      Avand in vedere ca avem o personalitate (Vali 100%) care vine indiferent de pozitia sa din lista de asteptare, va juca in una din urmatoarele situatii:
      -daca avem vreun absent nemotivat, deci la fața locului se poate vedea;
      -in locul meu fara sa schimbam grupele.
      Daca exista contestatii in acest sens va rog sa le expuneti pana la ora inceperii NU dupa turneu. Banuiesc ca nimeni din grupa mea (si nu numai) nu plange dupa mine, mai ales ca Vali este mai slab cotat si nu afecteaza (față de subsemnatul) calificarea in superioare. Poate nici nu se califică
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • Am avut placerea sa joc si cu Vali si cu Gelu la acest turneu , diferenta ca jucatori este foarte mare dar ca oameni este foarte mic .
        Era pacat sa lipseasca Vali m-a distrat foarte mult felul lui de a fii si cred ca si pe altii.
        Decat un jucator bosumflat sau plin de ciuda ca pierde ,mai bine de o suta de ori Vali .
        Parerea mea,poate nu toata lumea este de acord dar asta sa fie grija lor nu a mea.

        Comentariu


        • Cine a vorbit de Vali,intrebarea a fost cine nu s-a prezentat la sala.
          Daca si-a anuntat retragerea.
          Nimic altceva!!!
          Fara sa sar la gatul nimanui,ori sa jicnesc pe cineva.
          Chiar l-am rugat pe Pali sa-i posteze sosirea.

          Comentariu


          • De ce n-ai intrebat asa? Oricum, se vede ca lipseste un jucator. Ce curios esti! Sa sti ca acel jucator nu este nemotivat, a venit la sala dar nu a putut sa joace. E simplu, vezi postul inscrieri/clasament.
            ....deci nu are legatura cu Vali? ....ai pomenit numele lui asa, sau din respect...iar in final ai mai pus si paie pe foc, cu afirmatii de genul "sa stim ce avem de facut pe viitor" de parca ar trebui sa-mi revizuiesc transparenta.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Iti fac rezumatul, vad ca uiti repede. M-am cam saturat de aberatiile tale.
              Postat în original de Antal Denes Vezi post
              .....
              Doar pentru transparenta si modul in carev s-a efectuat retragerea,cand ,cum,ori pur si simplu nu s-a mai prezentat la sala.
              Este bine de stiut pentru urmatoarele intalniri.
              Postat în original de Antal Denes Vezi post
              De pe lista de participanti lipsete una persoana?
              Complectat cu Vali% cele 48 poziti .
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Postat în original de hopipoke Vezi post
                Am avut placerea sa joc si cu Vali si cu Gelu la acest turneu , diferenta ca jucatori este foarte mare dar ca oameni este foarte mic .
                Era pacat sa lipseasca Vali m-a distrat foarte mult felul lui de a fii si cred ca si pe altii.
                Decat un jucator bosumflat sau plin de ciuda ca pierde ,mai bine de o suta de ori Vali .
                Parerea mea,poate nu toata lumea este de acord dar asta sa fie grija lor nu a mea.
                Da, sunt de acord cu afirmatia colegului nostru. Si mie mi-a prins bine incalzirea cu Vali .
                Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                Comentariu


                • Aveti aici foto !
                  Am probleme cu incarcarea pe you tube !
                  Urmariti forumul pentru ca le voi posta cand va fi posibil.
                  Cu bine !

                  Comentariu


                  • Oare cine vrea sa manipuleze pe cine ?
                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                    Nu-l vad pe Vali, daca a sosit la sala?
                    Crede cine ce vrea ori cum nu poate strica amicitia mea cu Vali cu care ne cunoastem nu de azi s-au de ieri !

                    Comentariu


                    • VIZIONATI PE YOU TUBE FILMELE PROMISE !
                      CU STIMA ! MIHAI



                      Comentariu


                      • Dupa 1-1 la seturi, Macovei Liviu face alt set echilibrat cu Roman Iulian (se decide la avantaj)

                        http://m.youtube.com/watch?v=A6yH33O...ure%3Dyoutu.be
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X