Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn petr korbel

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn petr korbel

    Asa cum spune si anuntul se vinde un lemn Korbel off in stare buna. Este varianta cu fluture argintiu dar fabricat in Japonia si nu in Ungaria.
    pret 150 de lei. Proprietarul (Ionel Dirlau) poate fi contactat la nr 0745192069
    Fișiere atașate
    bty joo sae hyuk / bty defense 2
    victas v20 xiom omega 5 tour
    tsp curl p1r feint long 2

  • #2
    I-am lăsat un mesaj pe "feisbuc"(sper că a ajuns unde trebuie). O să-l contactez m?ine(azi) pentru lemn, sunt interesat.
    Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
    FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
    BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

    Comentariu


    • #3
      Lemnul pleaca spre Arad. Topic inchis.
      bty joo sae hyuk / bty defense 2
      victas v20 xiom omega 5 tour
      tsp curl p1r feint long 2

      Comentariu


      • #4
        Destul de ur?t... Am vorbit la telefon cu "domnul" Ionel pe la ora 10:14 azi dimineață și ne-am înțeles că îmi va trimite lemnul azi sau cel târziu m?ine. Ce s-a întâmplat? Am încercat să-l contactez telefonic mai înainte și mi-a respins apelul.
        Mesajul pe feisbuc a fost trimis azi noapte la 2:22. Am zis că e destul de tânăr și poate frecventează feisbuc-ul mai des. De sunat sau trimis SMS nu aveam cum la o oră atât de t?rzie.
        Later edit:
        Discuție prin sms:
        Postat în original de sochauxsdj
        Ce s-a întâmplat cu lemnul?
        Prietenul tău a scris pe forum că lemnul pleacă la Arad...
        Postat în original de Ionut - Ionel Dirlau
        Scuze,eu eram la munca,eu nu am avut cum sa"l anunt,si a dat accept, Imi ces scuze pt.aiurealea asta.
        Păi domnilor, cum naiba se pune anunțul pe forum cu numărul de telefon al persoanei care deține lemnul și este vânzătorul propriu-zis, iar cel care a pus anunțul în locul lui îl vinde fără ca acesta să știe?
        Dacă știați că îl vindeți dumneavoastră nu mai trebuia să lăsați numărul lui de telefon, să se ocupe de vânzare o singură persoană. Nu știe stânga ce face dreapta.
        Total dezamăgit.
        Ultima editare de sochaux_s; 23.ian.2014, 16:05.
        Blade: Butterfly Primorac Off- / Timo Boll Spirit
        FH: LKT Red Diamond / Butterfly Tenergy 05 2.1mm / Donic Acuda Blue P3 2.0 mm
        BH: LKT Rapid Soft / Donic BlueFire M3 2.0mm / Butterfly Sriver FX 1.7 mm

        Comentariu


        • #5
          Mie personal imi pare rau de aceasta situatie dar nu am nici o vina. Lemnul a fost la mine ca sa ii pot face poze aseara si la ora la care ati scris mesajul pe forum nu eram online. pana am intrat eu astazi pe forum deja ionel fusese sunat de dimineata de mai multa lume si ce a stabilit el cu fiecare numai el stie. scuze inca o data pt neintelegeri
          bty joo sae hyuk / bty defense 2
          victas v20 xiom omega 5 tour
          tsp curl p1r feint long 2

          Comentariu


          • #6
            Buna
            Am primit coletul
            Este conform anuntului
            Va multumesc

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X