Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cine ma ajuta si pe min rog mult

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cine ma ajuta si pe min rog mult

    buna ziua am 15 ani si imi place mult tenisul de masa dar nu am posibilitate sa -mi cumpar o paleta asa ca rog si eu pe cineva daca are mai multe matreiale sa-mi dea si mie deoarece eu nu am bani de paleta iar colegii mei de la scoala vin cu palete facute de rup pamantul asa ca va rog din toata inima mea sa ma ajutati

  • #2
    In profilul tau apare ca ai 17 ani,mai asteapta si tu un an si o sa fi major sau ca o parere :daca pe timpul vacantei ai incerca (macar sa ajuti pe cineva),ca sa faci un ban ,cred sigur ca ti-ar ajunge sa cumperi o paleta cat de cat pentru nivelul tau.!!!!!
    Blade TESTE
    Fh TENERGY
    ​Bh IARBA UZATA

    Comentariu


    • #3
      Salut Cosmin,

      De unde mai exact din Scornicesti esti tu? Intreb pt ca eu tot mai trec pe acolo si poate ne vedem vreodata, iar atunci iti voi lasa eu o paleta...

      O zi buna!

      Comentariu


      • #4
        Acest "cersetor" din Scornicesti are deja un cont banat aici. Va rog nu raspundeti cererii lui.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          sunt vreo 4 sau 5 useri noi din scornicesti si toti cer de pomana !! ceva se intampla !! daca traia Ceausescu va facea Pantofari pe toti sa nu mai cersiti pe aici
          Ultima editare de Dan Universal; 29.ian.2014, 22:58.
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            De ce vrei sa cada paleta din stele? De ce nu faci ceva pentru acea paleta? Ai 15 ani (sau 17,doar tu sti),nimic nu e imposibil,poti sa faci rost de bani,doar sa vrei. Prin 2007 imi placeau niste adidasi lotto,imi era jena sa cer parintilor bani sa mi-i cumpere,stiind ca erau scumpi,iar posibilitatea noastrea fiind mica (150 lei-in acea vreme plateai cateva facturi cu suma aia). Am lucrat aproape trei saptamani pentru banii aia (in constructii),imi doream mult adidasii,iar in final i-am cumparat,am fost foarte mandru de munca mea si de adidasi,pe care i-am pastrat si acum,jertpeliti cum sunt,dar sunt din munca mea,obtinuti prin eforturile mele. Orice sport/hobby implica sacrificii,satisfactia o sa fie mai mare cand o sa ti in mana o paleta pe care ai cumparat-o tu,o sa sti sa o pretuiesti! (sau cand o strici faci up-date la acest post si ne ceri alta?)

            Comentariu


            • #7
              Eu zic că ai luat o pe un drum greșit . -nu e sănătos să stai la pc . Lasă un număr de tel și o adresa -vinde pc ul și ia ți o paleta . în sportul asta avansezi treptat pe timp ce trece -dacă n o să ți placă paleta pe care o să ți o dea vreun user mai slab de inima -ce ai să faci -ai să cerșești alta cu spin mai mare sau cu control mai bun? Crede mă -joacă tenis și când obosești du te la biblioteca -lasă pc ul . . Vorbește și cu părinții tăi despre asta - dacă ai înțeles asta ai mai mult de 15 ani . . -dacă nu ai înțeles zi le părinților să ți explice
              OVTCHAROV CARBOSPEED
              BLUEFIRE M1
              BLUEFIRE M1

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X