Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

S O S amator Statut JUcator (aberatii)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Se poate organiza turneu A+ ,fara grupe superioaRE ,ESTE CREMA DUPA TORT .....A+ -UL ..sos amator

    Comentariu


    • #27
      nu știam că la turneele AmaTur se fac invitații... pe mine m-a ”invitat” Csaba Zedler la turneele la care am fost. de fapt cred că la un singur turneu m-am înscris fără să mă invite el. n-am avut „tupeul” și știu unde mă aflu la capitolul tenis de masă.

      la al doilea turneu jucat vreodată de mine, m-a bătut Antal Denes un set la zero. astăzi, dacă merg cumva într-o sală unde este turneu AmaTur, primul lucru pe care-l fac este să mă uit bine dacă e Antal Denes pe acolo, ca să-i strâng m?na ca unui prieten adevărat.

      Lui Csaba Zedler ?i mulțumesc în fiecare zi că m-a „păcălit” să merg la turnee. mi-am cumpărat o paletă de 100 de Euro, iar astăzi o mai scot din când în când din husă ca să o aerisesc. la turnee nu mai joc pentru că nu știu să joc tenis de masă absolut deloc. am hotărât că oamenii care joacă acolo trebuie respectați. dar merg cu plăcere oriunde doar ca să-i văd jucând și să-i ascult vorbind. viața mea în ultimul timp e cam monotonă și nu mai am demult motive să mă simt bine. dar am fost la câteva turnee ca spectator și pot să spun că acele zile au fost cele mai frumoase zile din viața mea în ultimii 2 ani.

      probabil pe oamenii ca mine este supărat domnul „willy” din Oradea... nu știu dacă era „pilit” când a scris aici prima oară. dumneavoastră știți mai bine. dar în mod sigur dacă
      s-ar pili după turnee, împreună cu alți amaturiști, st?nd cu ei la masă, n-ar mai scrie așa cum a scris aici... fac un apel la dumneavoastră să-i cumpărați paleta domnului willy, ca să-l scăpați de o povară psihică. cred că acum regretă faptul c-a investit în AmaTur și se gîndește c-ar fi putut face ceva mai bun cu banii ăia. vă rog să-i cumpărați paleta și s-o faceți cadou unuia din copiii de la Vatra Dornei. în felul ăsta ?i trece domnului willy supărarea și faceți și un copil fericit.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X