tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 222

Subiect: Turneu A - Topoloveni - 22 februarie 2014

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.895
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 21 h 55 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3957

    Turneu A - Topoloveni - 22 februarie 2014

    Turneu A, Topoloveni, 22 feb 2014

    LOCALITATEA: Topoloveni - jud. Arges
    ORA: 09.00 - pana la sfarsit! (estimam maxim la ora 23.00 sa incheiem)
    SALILE DE SPORT ale Liceului Ion Mihalache (SALA NOUA SI SALA MICA);
    PARCARE: Parcarea se va face langa parc in limita locurilor disponibile si la sosea.
    INDICATII ACCES:
    1. De la Pitesti se ia directia Bucuresti pe DN 7; se traverseaza centrul orasului si in fata podului peste paraul Carcinov se face stanga pe straduta care duce exact in fata salii; Se poate ajunge si din autostrada la km 97, conform explicatiei de mai jos.
    2. De pe autostrada la km 97 se urmeaza directia Topoloveni (se trece peste raul Arges si peste o cale ferata) pana se ajunge in DN 7 chiar in Topoloveni la Supermarket JAM, dupa care se face dreapta catre centrul orasului; la capatul blocurilor, pe partea stanga se afla Liceul Ion Mihalache si Sala de Sport. Mergeti pana in fata podului peste paraul Carcinov se face stanga pe straduta care duce exact in fata salii
    TAXA/JUCATOR: 25 lei (2 lei/jucator merg la bugetul Amatur)
    PREMII: diplome, cupe si premii "de Topoloveni";
    DIN TAXA DE CONCURS SE ASIGURA PENTRU FIECARE JUCATOR: o sticla de apa plata si 1 sandvis.
    SISTEM DE JOC: SE ORGANIZEAZA 2 TURNEE, AMATORI SI OPEN, conform Regulamentului Amatur 2014.
    Se va juca pe 18-20 MESE!

    Turneul AMATORI : Participa orice jucator amator cu media turneelor A mai mica decat 18;
    ORA DE INCEPERE LA AMATORI: ORA 9.00 ORA LIMITA PENTRU INSCRIERE: 08.45!!!
    Atentie: Numarul maxim de participanti la Amatori: 140 jucatori; Se vor face 16-20 grupe inferioare de 6-7, urmate de grupe superioare si tablou eliminatoriu.

    Turneul OPEN: Participa jucatorii amatori clasati pana la locul 60, cei cu media turneelor A de minim 18p, jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori de Open (care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN);
    ORA DE INCEPERE LA OPEN: ORA 14.00; ORA LIMITA PENTRU INSCRIERE: 13.50!!!
    Atentie: Numarul maxim de participanti la OPEN: 56. Se vor face 8 grupe inferioare de 6-7, urmate de grupe superioare si tablou eliminatoriu.

    LA AMBELE TURNEE, GRUPELE INFERIOARE VOR FI ALCATUITE PE BAZA DE MP!

    CAZARE: Se poate asigura cazare contra cost la preturi de 35-40 RON/persoana la pensiune in conditii de categoria 2 stele superior (tv, grup sanitar propriu). Pentru cei ce doresc cazare ii rog sa contacteze organizatorii cu cel putin 2-3 zile inainte.
    RELATII SUPLIMENTARE: SORIN BOTIRCA telefon 0723.336.455 sau e-mail sorin_botirca(at)yahoo.com

    DISTRIBUITORII DE MATERIALE SI ECHIPAMENT SPORTIV CARE DORESC SA FIE PREZENTI LA ACEST CONCURS SUNT BINEVENITI, FARA A AVEA VREO OBLIGATIE SI FARA A FI OFERITA VREO EXCLUSIVITATE!

    Va asteptam pe toti iubitorii acestui sport la un nou concurs "marca Topoloveni"!

  2. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.895
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 21 h 55 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3957
    Rezervat inscrieri si clasament!

    Clasament AMATORI (92 de concurenti)

    1 Balan Cristian Ramnicu Valcea
    2 Procopie Andrei Bucuresti
    3-4 Nitu Victor Slobozia
    3-4 Badea Daniel Targoviste
    5-8 Petrov Dan Timisoara
    5-8 Dracea Gabriel Sinaia
    5-8 Duca George Curtea de Arges
    5-8 Duca Bebe Curtea de Arges
    9-16 Ivan Valentin Campina
    9-16 Laur Boro Sinaia
    9-16 Marin Floricel Brasov
    9-16 Matei Razvan Bucuresti
    9-16 Somlea Darian Cisnadie
    9-16 Sandu Stefan Bucuresti
    9-16 Pribeagu Claudiu Pitesti
    9-16 Dragos Florin Brasov
    17-28 Trocan Nicolae Mioveni
    17-28 Vladoiu Gelu Brasov
    17-28 Sultan Valentin Craiova
    17-28 Bradusca Cornel Targu Jiu
    17-28 Banu Nicolae Ocna Sibiului
    17-28 Vestineanu Ionut Slobozia
    17-28 Stan Catalin Curtea de Arges
    17-28 Coman Emil Breaza
    17-28 Lepadatu Gheorghe Topoloveni
    17-28 Popa Mircea Brasov
    17-28 Papacu Bejoli Bucuresti
    17-28 Vasilescu Remus Curtea de Arges
    2v sup Bilanici Mircea Satu Mare
    2v sup Padurariu Costel Brasov
    1v sup Luta Petre Bucuresti
    1v sup Anita Dorel Brasov
    1v sup Dobre Titus Bucuresti
    1v sup Darmaz Ion Targoviste
    1v sup Banescu Dragos Pitesti
    1v sup Stancalie Doru Craiova
    1v sup Poenaru Adrian Bucuresti
    1v sup Vuta Bogdan Curtea de Arges
    1v sup Constantin Gabriela Bucuresti
    1v sup Railean Vlad Ramnicu Valcea
    1v sup Oprea Ionela Pitesti
    1v sup Presura Marin Slobozia
    1v sup Ionica Maria Pitesti
    1v sup Vacaroiu Sorin Targu Jiu
    0v sup Timoceanu Marius Ramnicu Valcea
    0v sup Niculescu Daniel Pitesti
    0v sup Ivan Sorin Ioan Targoviste
    0v sup Niculescu Gabriel Bucuresti
    0v sup Rusea Gheorghe Breaza
    0v sup Preda Nicolae Curtea de Arges
    0v sup Cristescu Cristian Bucuresti
    0v sup Popescu Remus Ramnicu Valcea
    0v sup Stoica Mihai Mioveni
    0v sup Cucu Cristin Targoviste
    0v sup Iordache Ioana Pitesti
    0v sup Matanie Alexandru Curtea de Arges
    3v inf Florea Marian Targoviste
    3v inf Comsa Dan Sibiu
    2v inf Bucsan Romeo Pitesti
    2v inf Radu Constantin Sibiu
    2v inf Mihaila Robert Breaza
    2v inf Timaru Ilie Ocna Sibiului
    2v inf Zelenciuc Serghei Bucuresti
    2v inf Movileanu Darius Targoviste
    2v inf Paun Cristian Calafat
    2v inf Rizescu Gheorghe Mioveni
    2v inf Decean Darian Sibiu
    2v inf Diaconescu Lucian Targoviste
    1v inf Ene Diana Pitesti
    1v inf Melnerovici Daniel Stefanesti Arges
    1v inf Popescu George Bucuresti
    1v inf Butan Marius Stefanesti Arges
    1v inf Alexandru Cristian Calinesti Arges
    1v inf Rizea Cristina Pitesti
    1v inf Toma Alexandru Calafat
    1v inf Melinte Eleodor Ramnicu Valcea
    1v inf Popescu Cristi Slatina
    1v inf Serbanica Gabriel Eugen Slatina
    1v inf Tuca Cristi Slatina
    0v inf Palaloga Sebastian Bucuresti
    0v inf Dragota Bogdan Calafat
    0v inf Moaghen George Pitesti
    0v inf Codreanu Florin Targu Jiu
    0v inf Serban Bogdan Calafat
    0v inf Preda Vasilica Curtea de Arges
    0v inf Rosianu Nicolae Sibiu
    0v inf Hutanu Adrian Slobozia
    0v inf Cojocaru Nicusor Brasov
    0v inf Buzatu Gabriel Ramnicu Valcea
    0v inf Glodeanu Diana Targoviste
    0v inf Lupsa Bogdan Ramnicu Valcea
    0v inf Mihaescu Marian Ramnicu Valcea

    Clasament OPEN (62 de concurenti):

    Loc Nume Localitate
    1 Roman Iulian Brasov
    2 Boaca Valentin Bucuresti
    3-4 Marinescu Razvan Bucuresti
    Enciu Alexandru Slobozia
    5-8 Traistaru Marius Topoloveni
    5-8 Dumitra David Targoviste
    5-8 Petrescu Liviu Pitesti
    5-8 Uta Adrian Bucuresti
    9-16 Lungu Cosmin Bucuresti
    9-16 Vardi Dan Ramnicu Valcea
    9-16 Dumbrava Nicolae Bucuresti
    9-16 Rada Catalin Bucuresti
    9-16 Cruceru Sergiu Targu Jiu
    9-16 Acatrinei Daniel Iasi
    9-16 Vaduva Gabriel Mioveni
    9-16 Predoaica Liviu Slatina
    17-20 Nicolae Alexandru Bucuresti
    17-20 Fratea Aurel Constanta
    17-20 Mostovoi Andrei Campina
    17-20 Tomica Andrei Bucuresti
    2v sup Ciuca Dan Pitesti
    1v sup Valceanu Daniel Topoloveni
    1v sup Iancu George Ploiesti
    1v sup Dondera Marius Targu Jiu
    1v sup Zamfir Ionel Bucuresti
    1v sup Cionoiu Cristian Bucuresti
    1v sup Tomica Silviu Bucuresti
    1v sup Popescu Valentin Bucuresti
    1v sup Barbulescu Bogdan Pitesti
    1v sup Parvan Valentin Topoloveni
    1v sup Popa Cristian Bucuresti
    1v sup Barbu Dan Ramnicu Valcea
    0v sup Lepadatu Marius Topoloveni
    0v sup Vranceanu Mihai Bucuresti
    0v sup Hrehoret Adrian Ramnicu Valcea
    0v sup Dumitru Gheorghe Bucuresti
    0v sup Zavricescu Geo Curtea de Arges
    0v sup Chen Xue Jie Timisoara
    0v sup Raducan Bogdan Craiova
    0v sup Nicolae Paul Bucuresti
    3v inf Bruchiu Doru Ploiesti
    2v inf Mitzea Alexandru Sibiu
    2v inf Mihaila Nicolae Breaza
    2v inf Ilie Marian Targoviste
    1v inf Vladu Nicolae Pitesti
    1v inf Filimon Bogdan Bucuresti
    1v inf Airimioaiei Andrei Topoloveni
    1v inf Gheorghe Nicu Drobeta Tr Severin
    1v inf Toma Dorin Pitesti
    1v inf ON HO Bucuresti
    1v inf Patrascu Alin Slatina
    1v inf Patrascan Remus Pitesti
    0v inf Apostol Cerasela Pitesti
    0v inf Gorum Adrian Topoloveni
    0v inf Rada Florin Pitesti
    0v inf Ene Dragos Ploiesti
    0v inf Staicu Dan Constanta
    0v inf Dumbrava Georgian Bucuresti
    0v inf Iliescu Dan Pitesti
    0v inf Fourichon Luc Pitesti
    0v inf Muntoiu Gabriel Pitesti
    0v inf Dinicescu Ion Pitesti

    Inscrieri AMATORI (sortare dupa MP):

    115 Petrov Dan Timisoara TM 179 17.80 A
    259 Nitu Victor Slobozia IL 130 17.33 A
    477 Balan Cristian Ramnicu Valcea VL 83 17.25 A
    280 Bilanici Mircea Satu Mare SM 126 17.17 A
    1402 Timoceanu Marius Ramnicu Valcea VL 17 17.00 A
    135 Luta Petre Bucuresti B 169 16.57 A
    112 Trocan Nicolae Mioveni AG 181 16.50 AW
    92 Anita Dorel Brasov BV 188 16.28 A
    165 Ivan Valentin Campina PH 161 16.24 A
    99 Vladoiu Gelu Brasov BV 186 16.19 AW
    268 Procopie Andrei Bucuresti B 128 16.00 A
    466 Niculescu Daniel Pitesti AG 85 16.00 A
    260 Laur Boro Sinaia PH 130 15.99 A
    295 Dobre Titus Bucuresti B 122 15.91 A
    300 Dracea Gabriel Sinaia PH 121 15.74 A
    377 Badea Daniel Targoviste DB 103 15.72 A
    651 Presura Eugen Slobozia IL 58 15.50 A
    407 Coman Emil Breaza PH 96 15.43 A
    121 Darmaz Ion Targoviste DB 174 15.35 AW
    578 Sultan Valentin Craiova DJ 66 15.33 A
    144 Padurariu Costel Brasov BV 166 14.59 A
    148 Bucsan Romeo Pitesti AG 165 14.55 A
    126 Banescu Dragos Pitesti AG 173 14.35 A
    429 Bradusca Cornel Targu Jiu GJ 92 14.10 A
    1554 Duca George Curtea de Arges AG 14 14.00 A
    182 Popa Mircea Brasov BV 156 13.91 AW
    437 Ivan Sorin Ioan Targoviste DB 91 13.90 A
    197 Marin Floricel Brasov BV 149 13.72 AW
    1359 Stancalie Doru Craiova DJ 18 13.50 A
    453 Radu Constantin Sibiu SB 89 13.48 A
    302 Niculescu Gabriel Bucuresti B 121 13.34 AH
    253 Rusea Gheorghe Breaza PH 132 13.28 A
    344 Radu Aurel Bucuresti B 112 13.09 A
    391 Preda Nicolae Curtea de Arges AG 99 13.08 AW
    198 Matei Razvan Bucuresti B 149 13.00 A
    478 Banu Nicolae Ocna Sibiului SB 83 12.62 A
    285 Papacu Bejoli Bucuresti B 125 12.34 A
    199 Somlea Darian Cisnadie SB 149 12.30 A
    321 Poenaru Adrian Bucuresti B 118 12.28 A
    209 Cristescu Cristian Bucuresti B 143 12.15 A
    1364 Palaloga Sebastian Bucuresti B 18 12.00 A
    807 Vuta Bogdan Curtea de Arges AG 44 11.95 A
    239 Stoica Mihai Mioveni AG 135 11.73 AW
    759 Popescu Remus Ramnicu Valcea VL 48 11.73 A
    874 Sterian Laurentiu Pitesti AG 39 11.70 A
    313 Constantin Gabriela Bucuresti B 119 11.52 AFH
    786 Mihaila Robert Breaza PH 46 11.50 AJ
    771 Florea Marian Targoviste DB 47 11.33 A
    692 Vasilescu Remus Curtea de Arges AG 54 11.25 A
    431 Dragos Florin Brasov BV 92 11.15 A
    533 Timaru Ilie Ocna Sibiului SB 75 11.00 A
    1760 Railean Vlad Ramnicu Valcea VL 11 11.00 A
    341 Cucu Cristin Targoviste DB 113 10.76 A
    371 Ene Diana Pitesti AG 105 10.75 AF
    570 Vestineanu Ionut Slobozia IL 67 10.75 A
    481 Oprea Ionela Pitesti AG 83 10.32 AF
    604 Stan Catalin Curtea de Arges AG 64 10.25 A
    448 Vlaicu Cosmin Pitesti AG 90 10.24 A
    1079 Popescu George Bucuresti B 28 10.00 A
    1032 Melnerovici Daniel Stefanesti Arges AG 30 10.00 A
    866 Moaghen George Pitesti AG 40 10.00 A
    1843 Zelenciuc Serghei Bucuresti B 10 10.00 A
    1030 Dragota Bogdan Calafat DJ 30 10.00 AJ
    409 Ionica Maria Pitesti AG 96 9.59 AJF
    528 Iordache Ioana Pitesti AG 76 9.50 AF
    852 Comsa Dan Sibiu SB 41 9.33 A
    853 Movileanu Darius Targoviste DB 41 9.00 AJ
    1331 Suta Valeriu Curtea de Arges AG 19 8.95 A
    515 Butan Marius Stefanesti Arges AG 78 8.71 AW
    704 Alexandru Cristian Calinesti Arges AG 53 8.63 A
    647 Rizea Cristina Pitesti AG 59 8.60 AJF
    426 Popa Vicentiu Bucuresti B 93 8.56 A
    956 Paun Cristian Calafat DJ 35 8.50 A
    465 Rizescu Gheorghe Mioveni AG 86 8.49 AW
    497 Decean Darian Sibiu SB 80 8.46 A
    547 Codreanu Florin Targu Jiu GJ 73 8.16 A
    695 Vacaroiu Sorin Targu Jiu GJ 54 8.00 A
    1175 Diaconescu Lucian Targoviste DB 24 8.00 A
    1642 Serban Bogdan Calafat DJ 13 8.00 A
    987 Preda Vasilica Curtea de Arges AG 33 7.40 A
    1771 Zamfir Gabriel Targoviste DB 11 7.20 A
    934 Rosianu Nicolae Sibiu SB 36 7.07 A
    1182 Toma Alexandru Calafat DJ 24 6.50 A
    1009 Hutanu Adrian Slobozia IL 32 6.33 A
    1656 Cojocaru Nicusor Brasov BV 13 5.00 AH
    1942 Serbanica Gabriel Eugen Slatina OT 9 0.00 A
    Nou Mihaescu Marian Ramnicu Valcea VL 0 0.00 A
    Nou Lupsa Bogdan Ramnicu Valcea VL 0 0.00 A
    Nou Buzatu Gabriel Ramnicu Valcea VL 0 0.00 A
    Nou Melinte Eleodor Ramnicu Valcea VL 0 0.00 A
    Nou Glodeanu Diana Targoviste DB 0 0.00 A
    Nou Popescu Cristi Slatina OT 0 0.00 A
    Nou Tuca Cristi Slatina OT 0 0.00 A
    Nou Matanie Alexandru Curtea de Arges AG 0 0.00 A
    Nou Duca Bebe Curtea de Arges AG 0 0.00 A

    Inscrieri OPEN (sortare dupa MP):

    Loc Amatur Nume_si_prenume Localitate Jud Pct Medie Cat
    2 Roman Iulian Brasov BV 377 36.07 OL
    3 Lungu Cosmin Bucuresti B 372 34.15 OL
    359 Vardi Dan Ramnicu Valcea VL 107 30.43 O
    6 Boaca Valentin Bucuresti B 332 30.28 OL
    27 Marinescu Razvan Bucuresti B 260 29.21 OL
    8 Enciu Alexandru Slobozia IL 314 28.96 OL
    74 Traistaru Marius Topoloveni AG 201 26.38 OL
    90 Dumitra David Targoviste DB 191 25.83 OL
    310 Valceanu Daniel Topoloveni AG 119 25.73 OL
    917 Petrescu Liviu Pitesti AG 36 24.00 O
    54 Dumbrava Nicolae Bucuresti B 230 23.88 O
    649 Popa Cristian Bucuresti B 58 23.00 O
    137 Cruceru Sergiu Targu Jiu GJ 168 22.50 O
    315 Iancu George Ploiesti PH 118 22.44 O
    38 Ceacarescu Cristian Slobozia IL 244 22.44 OL
    964 Acatrinei Daniel Iasi IS 34 22.00 O
    82 Ciuca Dan Pitesti AG 195 21.83 OW
    520 Lepadatu Marius Topoloveni AG 76 21.20 O
    141 Dondera Marius Targu Jiu GJ 166 20.90 O
    161 Barbu Dan Ramnicu Valcea VL 161 20.67 O
    48 Vranceanu Mihai Bucuresti B 234 20.47 O
    49 Fratea Aurel Constanta CT 234 20.47 OW
    47 Zamfir Ionel Bucuresti B 235 20.44 O
    71 Raducan Bogdan Craiova DJ 204 20.40 O
    72 Mostovoi Andrei Campina PH 202 19.87 OW
    113 Cionoiu Cristian Bucuresti B 180 19.68 O
    495 Brunchiu Doru Ploiesti PH 80 19.33 O
    58 Mitzea Alexandru Sibiu SB 222 19.19 O
    233 Tomica Silviu Bucuresti B 136 19.00 O
    63 Popescu Valentin Bucuresti B 214 18.95 O
    95 Dumitru Gheorghe Bucuresti B 187 18.86 O
    240 Mihaila Aurel Bucuresti B 134 18.45 O
    291 Chen Xue Jie Timisoara TM 123 18.32 O
    70 Vladu Nicolae Pitesti AG 205 18.16 OW
    103 Filimon Bogdan Bucuresti B 185 18.14 OL
    171 Vaduva Gabriel Mioveni AG 159 18.01 OLJ
    486 Parvan Valentin Topoloveni AG 82 18.00 O
    1343 Airimioaiei Andrei Topoloveni AG 18 18.00 OL
    819 Apostol Cerasela Pitesti AG 43 18.00 OF
    168 Tomica Andrei Bucuresti B 160 17.65 AJ
    91 Gheorghe Nicu Drobeta Tr Severin MH 189 17.06 AW
    501 Barbulescu Bogdan Pitesti AG 79 16.47 A
    192 Mihaila Nicolae Breaza PH 152 16.46 A
    664 Ilie Marian Targoviste DB 57 16.33 A
    360 Toma Dorin Pitesti AG 107 15.92 A
    146 Gorum Adrian Topoloveni AG 165 15.70 A
    293 Rada Florin Pitesti AG 123 15.53 A
    176 ON HO Bucuresti B 158 15.43 A
    379 Ene Dragos Ploiesti PH 102 14.10 A
    502 Staicu Dan Constanta CT 79 13.98 A
    550 Dumbrava Georgian Bucuresti B 72 11.48 A
    1077 Iliescu Dan Pitesti AG 28 10.50 A
    677 Fourichon Luc Pitesti AG 56 8.04 A
    1392 Patrascu Alin Slatina OT 18 0.00 A
    2063 Dinicescu Ion Pitesti AG 8 0.00 A
    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 24.02.2014 la 14:46.

  3. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, PaliHR, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    senior

    Data înscrierii
    04.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    307
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 1 h 53 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    363
    Alexandru Mitzea Sibiu Open
    in sfarsit in primii 10...macar la inscrieri!

  5. Îmi place Cosnic, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui norther
    Data înscrierii
    09.01.2011
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    45
    Postări
    316
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 1 h 48 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    117
    Matei Razvan - amatori

  7. Îmi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  8. #5

    Avatarul lui sevraj
    Data înscrierii
    08.03.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Postări
    2.385
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    102 z 12 h 30 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    5029
    Vranceanu Mihai open
    Vranceanu Gabriel amatori

  9. #6
    senior
    Avatarul lui barbulescu bogdan
    Data înscrierii
    29.12.2008
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    38
    Postări
    217
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    111 z 12 h 41 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    125
    barbulescu bogdan pitesti open
    TIMO BOLL ALC
    tenergy 05

  10. #7
    junior
    Avatarul lui Marian Ilie
    Data înscrierii
    22.02.2007
    Postări
    82
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 7 h 15 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    77
    Ilie Marian-Targoviste -Open

  11. #8
    junior
    Data înscrierii
    17.11.2012
    Locație
    TG-JIU
    Vârstă
    43
    Postări
    102
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 9 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    57
    Dondera Marius -Open si Vacaroiu Sorin -Amatori din TG-JIU

  12. #9
    cadet
    Data înscrierii
    27.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    50
    Postări
    37
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 h 17 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    27
    Popa Vicentiu - amatori - Bucuresti

  13. #10
    maestru
    Avatarul lui mihais mioveni
    Data înscrierii
    17.06.2011
    Locație
    Mioveni
    Vârstă
    63
    Postări
    1.126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3797
    Din Mioveni: Vasiliu Remus - open, Rizescu Gheorghe, Trocan Nicolae si Stoica Mihai - amatori.

  14. Îmi place GeluBv, petrescu liviu le-a plăcut acest mesaj
  15. #11
    junior
    Data înscrierii
    05.03.2011
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    26
    Postări
    171
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 11 h N/A
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    26
    Din Pitesti: Sterian Laurentiu la Amatori

  16. #12
    senior
    Avatarul lui Dari SD
    Data înscrierii
    16.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    43
    Postări
    345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 17 h 12 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    642
    La amatori : Decean Darian - Sibiu
    Negrean Ioan - Sibiu
    05 Viscaria 05

  17. #13
    senior

    Data înscrierii
    11.11.2005
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    58
    Postări
    604
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 23 h 24 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    931
    Din Pitesti,Petrescu Liviu-open
    Liviu Petrescu

  18. Îmi place Ion Marius, mihais mioveni le-a plăcut acest mesaj
  19. #14
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2005
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    223
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 19 h 1 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    173
    La amatori - Dan Comsa din Sibiu .


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

  20. Îmi place Mitzi le-a plăcut acest mesaj
  21. #15
    senior
    Avatarul lui Dari SD
    Data înscrierii
    16.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    43
    Postări
    345
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 17 h 12 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    642
    Daneliuc Gabi - Sibiu, vrea sa se inscrie la amatori, asta din cauza lipsei antrenamentului. Multumeste organizatorilor pentru intelegere.
    05 Viscaria 05

  22. Îmi place Popa Mircea, PaliHR le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A - Topoloveni, 27 februarie 2016
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 123
    Ultimul post: 02.03.2016, 12:13
  2. Turneu B, Topoloveni - 2 februarie 2013
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 40
    Ultimul post: 05.02.2013, 10:15
  3. Turneu A - Topoloveni, 25 februarie 2012
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 173
    Ultimul post: 11.03.2012, 16:37
  4. Turneu A, Topoloveni - 13 februarie 2010
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 344
    Ultimul post: 23.02.2010, 00:04
  5. Turneu A - Topoloveni, 7 februarie 2009
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 112
    Ultimul post: 12.02.2009, 00:10

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •