Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Informatii jucatori

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Salutare, as dori actualizarea profilului:
    Iulian Aivanesei, Onesti, 1972, 2015.
    Koji Matsushita/XIOM Omega Tour/TSP Curl P1R
    Multumesc!
    Blade: Victas Koji Matsushita
    FH: Xiom Omega Tour
    BH: TSP Curl P1R

    Comentariu


    • Florin, te rog, schimbare localitate din Dumbravita in Timișoara, Lascu Mihai.
      http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ocs=Dumbravita
      Merci.

      Comentariu


      • va salut ! as dori si eu actualizarea profilului!
        user sebyy = Stancescu Sebastian - Ploiești , 02.05.1979,anul intrarii in circuit (iunie 2015)
        set-up / blade- timo boll zlf /FH - tenergy 05 efx /BH-Tenergy 05 efx

        Multumesc !!

        Comentariu


        • Va rog sa actualizati la setup: Blade - RED + Black K1, backhand -SPIN LORD KILER, forhand-Joola RYZHM-P.
          Va multumesc!
          Liviu Petrescu

          Comentariu


          • Salut Florin!

            Am si eu o cerere mai veche de actualizare setup. Imi faci si mie actualizare?

            Multumesc anticipat!

            Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
            Blade: Andro Treiber H
            Fh: Nittaku Fastarc G-1
            Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

            Comentariu


            • - numele si prenumele: Popa Dan-Teodor
              - localitatea: Tecuci
              - anul nasterii (in special pentru juniori si old-boys): 1978
              - anul intrarii in circuit: 2017
              - o poza clara, preferabil in postura de jucator de tenis de masă, dar nu neaparat:
              - setup-ul folosit (blade/forhand/backhand): lemn Galaxy 896, fețe 729 FX EL Supersoft FH & BH
              Andro TP Ligna CI Off
              Fh: Andro Rasanter R37 ultramax (neagră)
              Bh: Der Materialspezialist Spectre OX (mov)

              Comentariu


              • nitu serban
                paulesti
                17.07.1968
                2017

                va rog sa mi redimensionati dvs poza de profil pt ca eu nu stiu.
                multumesc.
                bty rozena/zhjk alc/tenergy 05 fx

                Comentariu


                • Setup:Blade-Kreanga Aeros Off+,Fh-Tibhar Grass Dtecs,Bh-Butterfly G3 Fx.Multumesc frumos!!

                  Comentariu


                  • Postat în original de pedrosyto Vezi post
                    Setup:Blade-Kreanga Aeros Off+,Fh-Tibhar Grass Dtecs,Bh-Butterfly G3 Fx.Multumesc frumos!!
                    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...l&locs=Oravita

                    Comentariu


                    • Postat în original de Constantin Sursilov Vezi post
                      Salut Florin!

                      Am si eu o cerere mai veche de actualizare setup. Imi faci si mie actualizare?

                      Multumesc anticipat!

                      Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
                      http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ocs=București

                      Comentariu


                      • Mulțumesc, o mica rectificare la lemn, este Victas KM, nu Butterfly.
                        Blade: Victas Koji Matsushita
                        FH: Xiom Omega Tour
                        BH: TSP Curl P1R

                        Comentariu


                        • Salut. Aș dori daca se poate sa imi adaugati la lemnul pe care il folosesc Butterfly Balsa,iar la fețe Joola Badman rever, Andro Hexer fh si la poza cea pe care am pus.o in postare. Multumesc

                          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • Si as vrea sa imi adaugati si categoria de juniori in clasament. Multumesc!

                            Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • Buna ziua , va rog sa imi schimbati foto de pe site amatur.ro cu:

                              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	pppp.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	72,4 KB 
ID:	775982

                              Multumesc
                              Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                              Comentariu


                              • Postat în original de Adrian Veres Vezi post
                                Buna ziua , va rog sa imi schimbati foto de pe site amatur.ro cu:

                                [ATTACH]14616[/ATTACH]

                                Multumesc

                                Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                                Comentariu


                                • Florin, te rog frumos cumuleaza profilele de mai jos. Nume corect: Vasile Adrian Bogdan - Ploiești. Multumesc!

                                  http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Ploiești

                                  http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...locs=Ploiești
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • Rog modificați numele Parvu Nicolae din Reșița în Pirvu Nicolae.
                                    Multumesc.

                                    Editat

                                    Imi cer scuze, corect este P?rvu Nicolae, asa cum este acum în Amatur.
                                    Ultima editare de Johnny Erasure; 10.oct.2017, 10:47.
                                    Blade: Mizutani ZLC
                                    FH Nittaku Fastarc G1
                                    BH Xiom Sigma II Euro

                                    Comentariu




                                    • Va rog îmi puteți pune poza de mai sus la profil.Multumesc!


                                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • Pe toata sau pot sa decupez doar jumatatea din stanga?
                                        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de a_lorin2001 Vezi post
                                          [ATTACH=CONFIG]14596[/ATTACH]

                                          Va rog Domnul Florin daca se poate face actualizare foto Barbalata Lorin

                                          Setup : Blade - TIMO BOLL ALC / TEnergy 05 FH / TEnergy 05 FX BH

                                          Va Multumesc

                                          Comentariu


                                          • Am vazut, dar poza nu se poate descarca ... iar asa mica si parca un pic deformata n-o pun pe site.
                                            Mai incercati s-o postati inca o data.
                                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Va rog Domnul Florin daca se poate face actualizare foto Barbalata Lorin

                                              Setup : Blade - TIMO BOLL ALC / TEnergy 05 FH / TEnergy 05 FX BH

                                              Va Multumesc

                                              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	ggg.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	65,6 KB 
ID:	775983



                                              https://postimg.cc/image/2s0anvkdq3/
                                              Ultima editare de a_lorin2001; 13.oct.2017, 13:24.

                                              Comentariu


                                              • OK acum ... in functie de browser s-ar putea sa fie necesar un Clear History (images) ... se face si automat dar de obicei dureaza mai mult ...
                                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Puneti-mi va rog la fh:Andro Hexer la bh:Joola Badman si la lemn: Butterfly Balsa. Si as dori sa imi puneti si categoria de juniori in clasament. Multumesc

                                                  Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de patrickstefan006 Vezi post
                                                    Si as dori sa imi puneti si categoria de juniori in clasament.
                                                    Trebuie sa trec si anul nasterii (corect) in clasament.


                                                    Acum vad ca esti din 2002 ... juniorii in Amatur sint pana in 14 ani inclusiv (nascuti in 2003 pentru clasamentul de anul asta).
                                                    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X