Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Baicoi 1 Martie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu reusit din toate punctele de vedere.Ne-am simtit excelent la Baicoi.Vom reveni cu mare drag. Multumim pentru ospitalitate!

    Comentariu


    • Postat în original de razvan marinescu Vezi post
      Si mie imi pare rau ca nu a mai participat Viorel la nici un turneu anul acesta , sper sa revina meciurile contra lui erau f spectaculoase. In alta ordine de idei imi cer scuze daca nu am jucat acel "tenis de calitate" cu care sunteti dvs obisnuit, dar promit ca ma antrenez serios si poate ajung la aceea calitate care a s-a pierdut odata cu neparticiparea lui Viorel la turneele de anul acesta! O zi placuta si sa ne revedem sanatosi la urmatorul turneu!
      Imi cer scuze daca v-ati simtit jignit sau lezat de ce am postat eu dar chiar nu am vrut sa va suparati sincer am jucat impotriva dvs.de 2 ori si ati fost un domn mi-ati lasat senzatia placuta ca pot sa castig si eu cateva puncte si sincer daca chiar va antrenati am spus-o la multa lume chiar sunteti singurul sau printre putini care chiar il puteti invinge pe dl.Sterea. P.S. DUMNEAVOASTRA CHIAR JUCATI UN TENIS DE CALITATE

      Comentariu


      • Felicitari organizatorilor si participantilor. Ca de obicei un turneu super reusit asa cum stiu prahovenii sa faca.Mult spirit de fair play, fețe zâmbitoare din ce in ce mai cunoscute si mai prietenoase! Chapeau!

        Comentariu


        • Xiom Strato / Tenergy 05 fx

          Comentariu


          • Felicitari organizatorilor.

            Comentariu


            • Postat în original de razvan marinescu Vezi post
              Si mie imi pare rau ca nu a mai participat Viorel la nici un turneu anul acesta , sper sa revina meciurile contra lui erau f spectaculoase. In alta ordine de idei imi cer scuze daca nu am jucat acel "tenis de calitate" cu care sunteti dvs obisnuit, dar promit ca ma antrenez serios si poate ajung la aceea calitate care a s-a pierdut odata cu neparticiparea lui Viorel la turneele de anul acesta! O zi placuta si sa ne revedem sanatosi la urmatorul turneu!
              Olteanul nostru a facut o remarca reala, dar inoportuna, iar reactia dvs. imediata, domnule Razvan, a fost urmarea unui impuls de moment probabil. Pana la urma, este bine ca lucrurile s-au reglat ulterior. Prezenta dvs. in AmaTur este mai mult decat benefica. Atat ca jucator dand astfel un bonus de valoare turneelor la care participati, dar si prin activitatea pe care o desfasurati pe langa clubul la care activati. Si rezultatele se vad. Bucureștiul isi trimite in AmaTur jucatori din de in ce mai bine pregatiti. Si nu ma refer neaparat la copiii care, talentati si munciti fiind, au drumul lor ascendent.
              La acest turneu m-a surprins evolutia unui jucator pe care, fara sa vreau, l-am urmarit de-a lungul ultimilor ani. In urma nu cu mult timp era un „pinguin”, cum zice simpaticul Petrov, un amator obisnuit, trecut de varsta la care te gandesti la performanta in sport. A promovat la open, iar evolutia sa actuala este net superioara si este o consecinta, dupa cum am aflat, si a unui program de pregatire. Jocul lui actual dovedeste ca, prin ambitie si consiliere profesionista, la orice varsta este loc de progres in plan sportiv.
              Felicitari, Ionel Zamfir!
              Ultima editare de bogdandoru; 04.mar.2014, 13:55.

              Comentariu


              • si dni. POPESCU VALENTIN ,VRANCEANU M alaturi de dl. IONEL Z. au facut mari progrese si au devenit jucatori redutabili in AMATUR.

                Comentariu


                • Multumesc foarte mult pentru aprecieri mai ales ca vin din partea unui parinte care creste un campion.Trecerea la un alt nivel se datoreaza in cea mai mare parte lui Razvan pentru care tin sa-i multumesc.

                  Comentariu


                  • Postat în original de zamfir.ionel Vezi post
                    Multumesc foarte mult pentru aprecieri mai ales ca vin din partea unui parinte care creste un campion.Trecerea la un alt nivel se datoreaza in cea mai mare parte lui Razvan pentru care tin sa-i multumesc.
                    Pentru mine a fost o mare placere sa lucrez cu tine Ionele, esti un exemplu de devotament si munca in acelasi timp! Felicitarile mele si abia astept sa joc o finala cu tine! Dupa cum te cunoastem acest lucru se poate intampla foarte curand!
                    Lemn GERGELY
                    TIBHAR EVOLUCION MX-P
                    TIBHAR EVOLUCION MX-P

                    Comentariu


                    • Postat în original de razvan marinescu Vezi post
                      Pentru mine a fost o mare placere sa lucrez cu tine Ionele, esti un exemplu de devotament si munca in acelasi timp! Felicitarile mele si abia astept sa joc o finala cu tine! Dupa cum te cunoastem acest lucru se poate intampla foarte curand!
                      Si pentru mine a fost o mare placere sa jucam impreuna Zamfire - un exemplu de fire care vede partea plina a paharului mai tot timpul - si sper sa nu se termine.

                      Vorbind desre domnul Razvan, abia astept sa joc impotriva dansului sa vad daca ajung la 5-6 (ca tot am trecut la open de curand) ca sa vad daca pot sa castig pariul propus cu 7 inainte dupa un meci cu Khaled.

                      O zi frumoasa,
                      Danut

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X