Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Selectiuni Buzău 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Selectiuni Buzău 2014

    Rog a scuza calitatea video ( a telefonului si in special al tremuriciului ) dar sper ca veti aprecia continutul....
    Am sperat ca vom avea o televiziune care macar va inregistra finalele dar din pacate ziua de Duminica nu am inregistrat-o.
    Poate s-a gasit cineva mai abil decat mine sa inregistreze Semifinalele si Finalele de astazi.
    Enjoy


    Mizutani ZLC | MX-S

  • #2
    Am eu un set din finala masculina, mai mult nu am putut sa filmez ca pierdeam din focus. Il voi incarca maine dar tre sa dai un covrig ca doar ai portbagajul plin .

    Comentariu


    • #3
      Vulpane esti binevenit si la mai multi si pentru data viitoare regleaza focusul cu afinata... Asa am auzit ca merge.
      Respecte
      Cristake


      Sent from my iPad using Tapatalk
      Mizutani ZLC | MX-S

      Comentariu


      • #4
        Asa cum am promis de vazut mai jos franturi din finala masculina Cioti-Szocs.

        Vizionare placuta!



        Comentariu


        • #5
          Invitatia ramene deschisa si pentru alti forumisti care au reusit sa mai filmeze cate ceva. Sunt interesat de semifinala lui Cazacu ....
          Ar mai fi deschise comentarii la cele vazute pe viu sau din imagini. Eu recomand maxima atentie la minutul 6:23 din Finala la Dublu baieti .... si
          cam tot meciul lui Cazacu cu Ionescu, cu parere de rau ca nu am mai avut spatiu de stocare sa fi reusit sa inregistrez tot meciul care a fost fabulos cel putin pentru mine.
          Au mai fost si alte meciuri tari, ca de exemplu dublul Ionescu / Szocs - Pletea / Sipos, meci in care lupii tineri au muscat tare si apasat din echipa adversa, mult mai pregatita si experimentata dar
          experienta acumulata de pusti ( VICE CAMPIONI Europeni la Dublu CADETI ) si-a spus cuvantul si la intreceri cu parteneri super experimentati.
          Mizutani ZLC | MX-S

          Comentariu


          • #6
            Uite asa am putut urmari si noi !
            SC. SC. frtm.
            Tot cu ajutorul amaturistilor,felicitari.

            Comentariu


            • #7
              Cazacu a cazut la 2-0 la seturi pentru el. PAna atunci a jucat bine, nu asa decis si stapan pe el ca in meciul cu Ionescu dar a castigat. Din setul trei lui nu i-a mai iesit nimic iar strategia lui Hunor a functionat perfect. In a doua jumatate a setului 6, dupa un timeout la 7-5 pentru Hunor, dadea si Cazacu semne de reveneala dar a fost prea tarziu. Evolutia scorului a fost urmatoarea: Cazacu - Szocs 11-8 14-12 9-11 5-11 3-11 7-11. Pacat, era interesanta o finala Cioti-Cazacu dar asta nu inseamna ca Hunor nu a fost la inaltime.

              Cioti a creat si el un pic de confuzie dupa ce a pierdut primul set cu Sargu la 6, set in care a fost condus cu 8-1. Dupa asta a castigat un set 12-10 si trei cu 11-9. Foarte disputat si frumos meciul.

              O incarcatura deosebita a avut si ultimul set al finalei dupa ce Cioti a avut 10-2 s-a terminat 11-8.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X