Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand Timo Boll Spirit nou

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand Timo Boll Spirit nou

    Vand TBS FL nou, cumparat de la Butterfly Romania(460 lei), factura, cutie, incercat o ora. 84 grame. Pret vanzare 420 lei. Tel 0741497380.
    Ultima editare de alin cozmi; 17.mar.2014, 19:57. Motiv: vandut

  • #2
    Postat în original de alin cozmi Vezi post
    Vand TBS FL nou, cumparat de la Butterfly Romania(460 lei), factura, cutie, incercat o ora. 84 grame. Pret vanzare 420 lei. Tel 0741497380.
    Deci ai ajuns la 1 ora de test la 40 de lei.

    Comentariu


    • #3
      Nu vreau sa fiu sceptic dar la diferenta asa mica fata de unul nou din magazin greu o sa gaseasca un nou stapan pentru TBS. Dar asta e doar o parere care sa speram ca va fi contrazisa rapid de piata. Bafta
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de adishorul Vezi post
        Nu vreau sa fiu sceptic dar la diferenta asa mica fata de unul nou din magazin greu o sa gaseasca un nou stapan pentru TBS. Dar asta e doar o parere care sa speram ca va fi contrazisa rapid de piata. Bafta
        Totusi ora de testare a fost destul de scumpa

        Comentariu


        • #5
          Salut,

          Te intereseaza un schimb cu un Nittaku Fillmea + diferenta bineinteles. Mentionez ca la fel, lemnul a fost testat doar un antrenament.

          O zi buna!

          Comentariu


          • #6
            Cred ca este un Pret bun pt. un Spirit nou si la 84 gr. eu am cautat un Lemn asa de usor pe forum si nu am gasit, asa ceva gasesti numai la comnada,,, Vanzare!

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de adishorul Vezi post
              Nu vreau sa fiu sceptic dar la diferenta asa mica fata de unul nou din magazin greu o sa gaseasca un nou stapan pentru TBS...
              Adica ce? Daca cineva e hotarat sa dea 460 lei pe unul nou, ii pica rau sa dea cu 40 lei mai putin, tot pe unul nou? La care ii si stie exact greutatea. Si cred ca pentru cine e chiar interesat, mai si negociaza un pic.
              Ultima editare de alandala; 11.mar.2014, 00:50.

              Comentariu


              • #8
                Te intereseaza un schimb cu Timo Boll ALC de 90 gr. ?

                Comentariu


                • #9
                  Nu, multumesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    mai ai Lemnul dl. Alin ?... este un lemn bun si sunt oameni pe forum care cauta asa ceva...

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X