Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Arad "Memorial Eugen Roman" editia a-III-a 29.03.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari Liviu pentru reusita! A fost un turneu foarte solicitant de peste 14ore si cu adversari de calibru.Felicitari inca odata si la mai multe turnee castigate !
    ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

    Comentariu


    • Felicitari Liviu......ai meritat sa castigi!!!

      - - - Actualizat - - -

      Multumesc Doru pt felicitari....a fost o experienta frumoasa....nu imi pare rau!!!

      Comentariu


      • Poze aici : http://arq.ro/-memorialul-eugen-roman-la-tenis-de-masa

        Finala open filmata la 1:20...scuzati calitatea atat a putut scula din dotare!!
        LUNGU COSMIN - FRANT NICUSOR plan apropiat
        ROMAN IULIAN - HIDVEGI CSABA plan indepartat
        Ultima editare de mschumy; 30.mar.2014, 12:19.
        BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
        "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

        Comentariu


        • Felicitari si multumiri lui Bogdan si lui Razvan pentru organizare. Felicitari tuturor competitorilor si, mai ales, cistigatorilor. A fost un turneu frumos dar dureros, pentru unii
          In timpul desfasurarii inferioarelor la amatori, in sala a fost o liniste incredibila. Am crezut ca s-a defectat sonorul
          Dar, cind in sala a aparut Nasta, totul a revenit la normal


          S-a stricat jucaria...nu mai pot sa postez poze !?
          Ultima editare de mateidumitru; 30.mar.2014, 15:26.

          Comentariu


          • Felicitari Cosmine! Bravo Nicușor (Frant)... Mulțumesc organizatorilor Bogdan & Răzvan!

            Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

            Comentariu


            • Mai incerc o data


              - - - Actualizat - - -

              Mai incerc niste poze


              Comentariu


              • Multumesc celor care m-ati felicitat pe forum si la terminarea turneului si in mod special le multumesc celor care m-ati sustinut si ati fost alaturi de mine pana la capat, si voi aveti meritul vostru pentru succesul meu, printre ei au fost Attila, Ildi, Johny, Laci, Marius, Florin, Ghita, Doru si bineinteles sotia mea Lili care este aproape la toate turneele alaturi de mine, probabil ati fost si cativa care nu ati fost acolo,cei de acasa, va multumesc si voua. Cu aceasta ocazie si eu ii felicit pe adversarii mei care de data asta au avut ghinion dar nu au fost cu nimic mai prejos ca mine.
                Ultima editare de liviut12; 30.mar.2014, 21:49.

                Comentariu


                • BRAVO LIVIUT !Felicitari campionule ! La mai multe !

                  Comentariu


                  • Turneu A" Arad "Memorial Eugen Roman" editia a-III-a 29.03.2014

                    buna dimineata ,

                    Felicitari Bogdane si d-lui Razvan , felicitari castigatoriilor ...in cinci sambete la rand am fost tot pe la TURNEURI ...si am cam ramas cu multe dezamagiri ...adica unii sportivi cand vin la concursuri joaca un meci doua in grupe si apoi renunta si pe ceilalti ii cam afecteaza, blaturi aproape in fata...nu voi da exemple ..se stiu ei....dar se pare ca nu mai conteaza ....dar vad ca se practica ...mai nou...se inscriu la TURNEE si apoi nu vin ..de retras nu-i vad ca sau retras....mi se va raspunde ca au dat telefon ...s.a.m.d....sper sa nu deranjez pe nimeni ..eu mi-am spus doar o parte din pareri...BOGDANE TE ROG SCUZA-MA CA AM COMENTAT AICI ..LA TURNEU TAU...STIU CA NU AM FACUT BINE ...SPER SA MA INTELEGETI SI VOI ....VA MULTUMESC..SI VOI REVENII ORCAND LA TURNEE ORGANIZATE DE VOI...SUCCES...

                    Comentariu


                    • Postat în original de liviut12 Vezi post
                      Multumesc celor care m-ati felicitat pe forum si la terminarea turneului si in mod special le multumesc celor care m-ati sustinut si ati fost alaturi de mine pana la capat, si voi aveti meritul vostru pentru succesul meu, printre ei au fost Attila, Ildi, Johny, Laci, Marius, Florin, Ghita, Doru si bineinteles sotia mea Lili care este aproape la toate turneele alaturi de mine, probabil ati fost si cativa care nu ati fost acolo,cei de acasa, va multumesc si voua. Cu aceasta ocazie si eu ii felicit pe adversarii mei care de data asta au avut ghinion dar nu au fost cu nimic mai prejos ca mine.
                      ...in finala la amatori dintre Liviu ..si ..Liviu....a castigat ..Liviu..din Oradea.....care merita felicitat pentru ca este un baiat foarte ambitios si perseverent....
                      ..Liviule cred ca ai avut o presimtire ca vei castiga acest turneu........pentru ca in ultima saptamana te-ai antrenat cu mine aproape in fiecare seara........asa ca poate am si eu ....un gram mic de contributie pentru reusita senzationala de la Arad.........Te mai astept pe la noi la sala pentru ca se vede ca iti purtam ..NOROC...

                      P.S....Sunt obligat .......sa ii felicit pe Razvan si Bogdan.....pentru organizare;numai cine este implicat in turnee stie ce greu este sa...organizezi astfel de evenimente.....
                      ...oricum.... Meszar a fost.....pionul principal.........
                      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                      Comentariu


                      • Mai nu stiu cat la suta esti sau nu "oaia neagra" din ceea ce stie Liviu, dar se vede ca a progresat si incurca tot mai mult adversarii cu vestita fata.
                        Daca intradevar ai si tu contributia ta, felicitarile mele
                        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                        Comentariu


                        • Postat în original de roman bogdan Vezi post
                          Mai nu stiu cat la suta esti sau nu "oaia neagra" din ceea ce stie Liviu, dar se vede ca a progresat si incurca tot mai mult adversarii cu vestita fata.
                          Daca intradevar ai si tu contributia ta, felicitarile mele
                          ............
                          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                          Comentariu


                          • Da ai dreptate Marius, am jucat destul de mult impreuna in ultima vreme si dupa cum vezi a dat rezultate, si tin sa-ti multumesc ca ori de cate ori am fost la tine la sala m-ai primit cu caldura si nu ai refuzat niciodata sa joci cu mine. Da ai avut si tu contributie la succesul meu! Daca tot am adus in discutie acest subiect da-mi voie, nu de alta dar sa nu se simta rau alte persoane, sa-i multumesc lui Balogh Attila care a avut si el o contributie destul de mare deoarece cu el am inceput antrenamentele de 4 ani si ceva si este singurul care in toti acesti ani a fost alaturi de mine si ne intalnim la joc pana in prezent. Au mai fost si alte persoane de-a lungul timpului care au avut o oarecare contributie dar pe care nu o sa le enumar aici(ar dura mult timp si as plictisi lumea) dar se stiu ei exact cine sunt, le multumesc si lor.

                            - - - Actualizat - - -

                            Comentariu


                            • A fost un concurs foarte frumos. Organizarea foarte buna. M-am simtit bine. Felicitari organizatorilor. O sa mai vin la Arad cu drag!

                              Comentariu


                              • Postat în original de Cosmin L Vezi post
                                A fost un concurs foarte frumos. Organizarea foarte buna. M-am simtit bine. Felicitari organizatorilor. O sa mai vin la Arad cu drag!
                                ....am stat langa Cosmin Lungu,din intamplare tot concursul....si pot spune ca m-a impresionat;modestie,valoare incontestabila(inca de la primele meciuri i-am spus ca va castiga sigur acest turneu fara probleme),intr-un cuvant un caracter foarte frumos.Felicitari Cosmine si succes pe mai departe sa ajungi cat mai sus poate si in superliga pt ca esti valoros.Bucureștiul a avut procent 100% la acest turneu.....un singur participant =un castigator.
                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                Comentariu


                                • Am incercat sa pun si eu niste poze unele facute inainte de a incepe concursul. Dar nu am reusit.
                                  Asa ca am incarcat pozele pe Fastupload.ro si pun aici link-ul de descarcare: http://fastupload.ro/0aa50c7d8411e13...cf1546a70.html.
                                  Ultima editare de alandala; 02.apr.2014, 00:54.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de alandala Vezi post
                                    Pun si eu niste poze unele facute inainte de a incepe concursul.

                                    Dar nu reusesc. Am incercat sa le incarc pe toate, le-am selectat, am dat open, m-au anuntat "Upload Completed" si vad ca nu mi-a incarcat pozele. Mai incerc.
                                    Trebuie batut din picior cind dai open

                                    Comentariu


                                    • Ha! Ha!

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X