Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn Tibhar V Florea OFF

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemn Tibhar V Florea OFF

    A auzit cineva de acest lemn? Il are tatal meu de vreo 10 ani de zile (nu l-a mai folosit de mult) si as vrea sa stiu daca e lemn pro sau de la vreo paleta hobby.

    Multumesc.

  • #2
    Vrei sa vinzi lemnul?

    Comentariu


    • #3
      Pentru a clarifica situatia, nu am nicio intentie de a vinde lemnul. Doresc doar ceva informatii in legatura cu el. Pana acum am aflat ca e, intr-adevar, pro. Pe google nu am reusit sa gasesc absolut nimic, ceea ce ma duce cu gandul ca e ori vreun lemn produs in Romania, ori o editie limitata. Tatal meu l-a achizitionat prin 2002-2003, de la cineva care avea cunostiinte pe la Federatie. Mai exact fosta Electrica Moldova, filiala Vaslui, a sponsorizat o echipa de liga I/divizia A/cum o fi fost pe atunci si s-au achizitionat mai multe palete asemanatoare. Fetele i-au fost furate din biroul vechi, unde tinea paleta, pentru ca nu a mai gasit decat lemnul.

      Intentioneaza sa ii puna fete si sa se reapuce sa joace. De aceea vroiam sa stiu daca e bun de ceva si daca are rost sa il echipez, sau ar trebui sa se orienteze si spre un lemn nou.

      Comentariu


      • #4
        Am avut eu acest lemn acum 15 ani cred...a fost primul meu lemn si e un lemn profi de la Tibhar
        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
        BH : Tenergy 05Fx
        FH : Tenergy 05Fx

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Leon Vezi post
          Pentru a clarifica situatia, nu am nicio intentie de a vinde lemnul. Doresc doar ceva informatii in legatura cu el. Pana acum am aflat ca e, intr-adevar, pro. Pe google nu am reusit sa gasesc absolut nimic, ceea ce ma duce cu gandul ca e ori vreun lemn produs in Romania, ori o editie limitata. Tatal meu l-a achizitionat prin 2002-2003, de la cineva care avea cunostiinte pe la Federatie. Mai exact fosta Electrica Moldova, filiala Vaslui, a sponsorizat o echipa de liga I/divizia A/cum o fi fost pe atunci si s-au achizitionat mai multe palete asemanatoare. Fetele i-au fost furate din biroul vechi, unde tinea paleta, pentru ca nu a mai gasit decat lemnul.

          Intentioneaza sa ii puna fete si sa se reapuce sa joace. De aceea vroiam sa stiu daca e bun de ceva si daca are rost sa il echipez, sau ar trebui sa se orienteze si spre un lemn nou.
          Este un lemn f.bun,de control si este facut de Berg(firma care fabrica Thibhar) in Germania.Este pacat sa-l instrainezi....Bafta !!!

          Comentariu


          • #6
            Este un lemn OFF,insa nu sare ca un lemn ofensiv,mai degraba off-,manerul este cu verde /negru....in acea perioada cu fete bty sriver,era un mercedes.am jucat 2 ani cu el.
            www.tenismasa.ro

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Leon Vezi post
              A auzit cineva de acest lemn? Il are tatal meu de vreo 10 ani de zile (nu l-a mai folosit de mult) si as vrea sa stiu daca e lemn pro sau de la vreo paleta hobby.

              Multumesc.
              Daca puneai aceasta intrebare in Craiova se considera blasfemie...
              Rudius

              Comentariu


              • #8
                )))Ai si tu dreptate dar,sa nu uitam ca Vasile n-a jucat cu asfel de lemn niciodata....Tibi(Gelu Popescu) sa nu se inteleaga ca este vorba despre alt Tibi,stie f.bine acest lucru....Vasile merita un lemn de o esenta mult mai tare dar,oricum am fost tare mindri ca s-a facut lemn si dupa numele unui mare jucator roman.....Multe "succesuri" va doresc!

                Comentariu


                • #9
                  Multumesc pentru raspunsuri si ma scuzati, domnule Titi nu asta a fost intentia.

                  Comentariu


                  • #10
                    Lemn Tibhar V Florea OFF

                    Cam asa arata lemnul Tibhar Vasile Florea Off:




                    Este al domnului Sultan Valentin, jucator amator vechi de tenis de masă si participant in circuitul Amatur.
                    Rudius

                    Comentariu


                    • #11
                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                      Fete de palete tenis de masa
                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Asta a fost primul meu lemn profesionist, imi aduc aminte ca a fost un lemn foarte bun
                        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                        BH : Tenergy 05Fx
                        FH : Tenergy 05Fx

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X