Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce părere aveți de Donic Ovtcharov Dotec OFF + 2x Donic bluefire JP 03?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce părere aveți de Donic Ovtcharov Dotec OFF + 2x Donic bluefire JP 03?

    Ce părere aveți de combinația asta?
    Donic Ovtcharov Dotec OFF
    cu două fețe Donic bluefire JP 03?

    E bună combinația? Merită banii (230 + 2 x 160)?
    Donic Ovtcharov Dotec OFF + 2x Donic bluefire JP 03
    Tibhar Stratus Power Wood + 2x TSP Victas V>01 Limber

  • #2
    Nu exista pe lume o combinatie de fete care sa nu i se potriveasca cuiva! Intrebarea e daca tu esti acea persoana! Teoretic fetele sunt OK, fac parte din categoria soft, sunt rapide si cu mult spin.Lemnul este foarte bun si daca iti place priza, e in regula. Ramane doar alegerea grosimii fetelor, iar asta depinde de preferinte si stilul de joc. Nu te avanta la fete noi, mai ales daca n-ai jucat pana acum cu fete profi, caci s-ar putea ca in scurt timp sa ingrosi randul vanzatorilor de pe forum! Ca sa-ti faci o idee, incearca mai intai paletele prietenilor, daca ai gasi la cineva JP3, cu atat mai bine.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Crezi ca suntem roboti ca daca ami place mie o Paleta sa ti placa si tie?... mai greu asa ceva fiecare avem simtul nostru, si fiecare lemn are feelingul lui nu sunt toate la fel chiar daca este aceeași marca...
      De cele mai mult ori mi am facut palete bune asa cum ami place mie din curiozitate sa vad ce iasa din lemnul cutare si din fata cutare... nu există rețete speciale pt. asa ceva, trebuie sa incerci cat mai multe sa vezi ce ti place... ( am un amic care si a gasit in sfarsit o paleta pe sufletul lui si juca f. bine cu ea lemnul era de la Andro si fetele de la joola,,, dar nu era buna paleta ca nu era de la firma pe care o iubea el ,,, si nu a mai jucat cu ea... Pt. el conta sa fie lemnul andro dar si fetele sa fie tot andro, pt. mine este o prostie asa ceva... pt mine conteaza sa mi placa paleta si sa joc bine cu ea asta este tot ce conteaza,,,
      Ultima editare de leo33; 01.apr.2014, 10:30.

      Comentariu


      • #4
        Pentru o persoana anume pe care noi o cunoastem sau nu o cunoastem inca este un supersetup. Ai mai jucat vreoadat cu lemnul sau cu fetele pe care le-ai mentionat intr-o alta combinatie de setup, iti place cum suna numele lor, ai mai jucat cu lemne off+, pana la urma cu ce setup ai mai jucat si cat timp? Ai beneficiat vreodata de ajutorul unui antrenor sau a cuiva care stie binisor tenisul sa te poata indruma sau ...?
        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X