Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ofer parteneriat gratis București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ofer parteneriat gratis București

    Salut tuturor,
    Deoarece comunitatea tenisului de masa mi-a oferit atat de multe (si inca imi ofera), vreau sa dau si eu putin inapoi. Asadar, ofer parteneriat gratis in București (se va achita doar masa de joc) persoanelor care doresc sa practice si sa invete acest sport.
    Daca o sa fie doritori, trebuie sa mentionez ca locurile sunt limitate la 3-4 oameni pentru ca atat imi permite timpul. Au prioritate cei care doresc sa faca constant de 2-3 ori pe saptamana.
    Ultima editare de sevraj; 02.apr.2014, 09:06.

  • #2
    Ma inscriu eu primul!

    Comentariu


    • #3
      Aveti MP!

      Comentariu


      • #4
        Foarte frumos!!!M as inscrie si eu -cand mai ajung in București in delegatie.Numai sa stiu un program cand puteti juca si unde anume,ca sa stiu cand sa ajung.
        Eu joc cu iarba pe rever.Cred ca va fi interesant.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
          Foarte frumos!!!M as inscrie si eu -cand mai ajung in București in delegatie.Numai sa stiu un program cand puteti juca si unde anume,ca sa stiu cand sa ajung.
          Eu joc cu iarba pe rever.Cred ca va fi interesant.
          9-13 sau 18-20 Luni-Vineri. Top Tenis sau Viva Sport

          Comentariu


          • #6
            Orele 9-13 joi sau vineri e foarte convenabil, e posibil sa ajung saptamana asta si mi iau si paleta.Oricum va dau mesaj cu o zi inainte sa plec,ca sa stabilim sigur.

            Comentariu


            • #7
              pot sa rezerv si eu un loc pentru luna septembrie? :P
              Blade: Viscaria
              FH: Tenergy05
              BH: Tenergy05

              Comentariu


              • #8
                bv ma mihai !
                Ultima editare de Alex.C; 02.apr.2014, 11:35.
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • #9
                  Salut Mihai si mi-ar placea sa joc cu tine pt. ca am ce invata de la tine. ai mp cu tel. meu
                  blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                  Comentariu


                  • #10
                    Rezerv si eu daca mai e loc, marti si joi 10-12:30.
                    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                    Comentariu


                    • #11
                      Mai este valabil? Mi-ar face mare placere. putem face de 2-3 ori pe saptamana

                      Comentariu


                      • #12
                        Momentan toate locurile sunt ocupate, imi pare rau.

                        Comentariu


                        • #13
                          Evident ca toate locurile sunt ocupate, avand in vedere ca se pot face antrenemente de nivel avansat platind doar masa de joc.

                          Eu ma numar printre norocosii care au prins un loc in "timpul" lui Mihai si vreau sa spun ca am ramas surprins cat de multe lucruri ma poate invata: incepand cu pozitia la masa, miscarile in timpul loviturilor, lovirea corecta a mingii, etc. Cand am inceput aveam impresia ca detin cateva notiuni despre tenisul de masa, dar pe parcurs am realizat si realizez ca, de fapt, eram un habarnist de frunte, bazat doar pe lovituri instinctive, furate cu privirea de la altii. In plus de asta traiam cu speranta ca posed ceva conditie fizica, dar si acest lucru s-a dovedit a fi destul de incorect, antrenamentele la cutie dovedindu-se de multe ori epuizante, regasindu-ma de multe ori aproape lesinat (ca sa nu zic "in sevraj" ) la capatul celor doua ore de joc.
                          In concluzie, daca aveti posibiliatea sa-l "prindeti", nu ezitati s-o faceti. Va poate invata multe lucruri utile si, cu rabdare, veti putea ajunge la un nivel destul de avansat.

                          Personal nu spun decat atat: multumesc Mihai!
                          Ultima editare de Bogdan V; 24.mai.2014, 11:12.

                          Comentariu


                          • #14
                            Ofer parteneriat gratis București

                            Rog un admin sa mi faca si mie curat aci in taraba sa ramana numai posturile cu legatura la subiect. Multumesc!

                            EDITAT de moderator:
                            rezolvat

                            Comentariu


                            • #15
                              Multumesc!

                              Comentariu


                              • #16
                                Salut aceasta initiativa, respect!
                                Inteleg ca nu mai sunt locuri, dar daca exista o lista de asteptare, as dori si eu sa ma inscriu. Pot de 2-3 ori pe saptamana, dar doar de la 18-20 (deh, serviciul).

                                O sugestie, sper sa nu fie cu suparare, ar fi sa rotiti participantii la cateva luni. De ce sa beneficieze doar primii 3-4 sositi?

                                Comentariu


                                • #17
                                  Apreciez mult aceasta initiativa si as dori si eu sa ma inscriu pe o lista de asteptare daca exista.
                                  Pot de 2-3 ori pe saptamana si tot in intervalul 18-20 ( serviciul, copiii, ..etc)

                                  Multumim din nou pentru initiativa si poate nu ar fi rau sa fie luata drept exemplu si de altii pentru promovarea acestui sport.

                                  Cu stima,

                                  Alin

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Momentan nu prea mai dispun de suficient timp, fiind destul de prins cu munca. Cum ma eliberez putin o sa revin cu amanunte. Multumesc celor interesati!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      As dori si eu, va rog, mai este valabil? Mulțumesc!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Daca se poate pt dupămasa, constant, as fi bucuros. Multumesc mult.

                                        Trimis de pe al meu HUAWEI P6-U06 folosind Tapatalk

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X