Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Campionatul Judetean Amatur-Prahova Baicoi-12.04.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Multumim Lucian si George pentru organizare si ocazia oferita de a ne revedea.
    Momentele frumoase si amintirile din concurs, vor duce la revenirea noastra la Baicoi.
    Cu bine !
    Grama Mihai

    Comentariu


    • #52
      clasament concurs copii
      cls 1-4
      1.Balbaie Madalin-Baicoi
      2.Vatafu Marian-Baicoi
      3.Mihalcea Mihai-Baicoi
      4.Stan Marian -Baicoi

      clasele 5-8
      1.Cervinschi Emanuel-Filipesti de Targ
      2.Dogaru Bianca-Baicoi
      3.Irimia Madalin-Baicoi
      4.Catrina Alexandru-Baicoi
      5.Barsan Dorian-Baicoi
      6.Rauta Alexandru-Baicoi

      Comentariu


      • #53
        Vreau sa felicit si eu toti participantii si sa-i asigur ca de fiecare data vom cauta sa va simtiti cat mai bine la Baicoi
        De asemenea felicitari pentru castigatori dar si pentru invinsi lor merituosi din finale.
        Am vazut o finala foarte frumoasa cu realizari tehnice demne de cei doi combatanti; un Vali Soare "reloaded" cu o determinare extraordinara si un George Iancu care intelege parca mai bine ca toti acest joc ,reusind sa schimbe jocul(tactic) in favoarea sa.
        Nu pot incheia acest post fara a mentiona un gest de fair play facut de Fane Panaitescu in meciul cu Iancu la scorul de 2-0 si 9-9 Panaitescu fiind la serviciu.Iancu preluand in fileu,ulterior uitandu-se pe paleta constata ca era uda in punctul unde lovise mingea aratandu-i acest lucru adversarului iar acesta fiind de acord sa repete punctul,ulterior Fane pierzand setul la avantaje si meciul(unul dintre cele mai frumoase).Cu atat este mai important gestul facut de Fane tinand cont de rivalitatea(sportiva) veche(cred ca peste 20 de ani)dintre cei doi ei fiind protagonistii mai multor finale judetene.Dupa parerea mea FANE a pierdut meciul dar a castigat respectul nostru.FELICITARI STEFAN PANAITESCU- CHAPEAU cum ar zice un prieten de-al nostru amaturist.
        Ultima editare de BOZGANU; 14.apr.2014, 20:11.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X