Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Paleta Veche" editia a V-a VICTORIA 26 Aprilie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de alinguru Vezi post
    Cu cea mai mare parere de rau trebuie sa va anunt ca ma retrag impreuna cu colegii mei din Târnaveni, Zelariu Petru si Zelariu Kalman. Va dorim un turneu reusit.
    Gelu ne auzim la telefon
    Aline ar trebui sa fie si un motiv pentru care tu ii retragi pe acestia si in acelasi timp a-si dori si o explicatie din partea Domnului Chibulcutean Ioan care le-a facut inscrierea.Nu mi se pare un lucru matur acest fapt.Am insistat si in anuntul turneului cu acest fapt,de aceea mai fac inca un anunt in acest post ,din pdv al meu cei ce fac inscrieri in numele altora si acestia se retrag vor fi de mine personal sanctionati prin refuzul meu de a participa la turneele organizate de mine.Nu vreau sa fie o masura drastica dar aceste practici creeaza f multe probleme la nivel organizatoric.De aceea toti cei ce doresc sa participe la acest turneu si nu sunt siguri, si se inscriu in ultima zi vor primi un vaucer din partea mea pt produse specifice tenisului de masa.
    Ultima editare de Zosim1; 18.apr.2014, 09:08.

    Comentariu


    • #77
      Avind foarte multe neplaceri ,din cauza programului de gestionare al grupelor,al retregerilor si al inscrierilor din ultim moment dupa depasire timpului normal de inscriere ,rog inca o data toti doritori ,sa isi planifice timpul pt petrecerea zilei de 26 Aprilie.

      Comentariu


      • #78
        Timaru Ilie Ocna Sibiului Amator

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de timy15 Vezi post
          Timaru Ilie Ocna Sibiului Amator
          suplimenteaza doza..stii tu care!

          Comentariu


          • #80
            Se inscriu din Sibiu: Dan Kondort si George Gligor

            Comentariu


            • #81
              Beltechi Dumitru...Victoria
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de GeluBv Vezi post
                Beltechi Dumitru...Victoria

                Beltechi Dumitru=Zosim1=Emi..pt cei care inca nu stiu cine e.
                Ultima editare de cule; 19.apr.2014, 07:07.
                Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                Pe spate: Tenergy 80
                Pe fata.: Tenergy 64

                Comentariu


                • #83
                  cuviosul părinte Zosim

                  Comentariu


                  • #84
                    Popa Cristian - Mediaș - amatori

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de Zosim1 Vezi post
                      Aline ar trebui sa fie si un motiv pentru care tu ii retragi pe acestia si in acelasi timp a-si dori si o explicatie din partea Domnului Chibulcutean Ioan care le-a facut inscrierea.Nu mi se pare un lucru matur acest fapt.Am insistat si in anuntul turneului cu acest fapt,de aceea mai fac inca un anunt in acest post ,din pdv al meu cei ce fac inscrieri in numele altora si acestia se retrag vor fi de mine personal sanctionati prin refuzul meu de a participa la turneele organizate de mine.Nu vreau sa fie o masura drastica dar aceste practici creeaza f multe probleme la nivel organizatoric.De aceea toti cei ce doresc sa participe la acest turneu si nu sunt siguri, si se inscriu in ultima zi vor primi un vaucer din partea mea pt produse specifice tenisului de masa.
                      Domnule Beltechi, imi cer scuze daca am creat neplaceri, dar eu am vrut sa-mi ajut colegii si sa-i inscriu. In momentul cand i-am inscris erau siguri ca participa la turneu, dar intre timp a aparut ceva neprevazut si au fost nevoiti sa se retraga toti trei, pentru ca veneau cu aceeasi masina. Nu am observat in postare ca locurile sunt nelimitate, asa ca atunci s-au gandit sa se inscrie ca sa prinda un loc sigur. Scuze inca odata si va dorim un turneu reusit, cum de altfel stim ca atunci cand sunteti organizatori dvs. si dl. Gelu, asa va fii.

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de neluchibu Vezi post
                        Domnule Beltechi, imi cer scuze daca am creat neplaceri, dar eu am vrut sa-mi ajut colegii si sa-i inscriu. In momentul cand i-am inscris erau siguri ca participa la turneu, dar intre timp a aparut ceva neprevazut si au fost nevoiti sa se retraga toti trei, pentru ca veneau cu aceeasi masina. Nu am observat in postare ca locurile sunt nelimitate, asa ca atunci s-au gandit sa se inscrie ca sa prinda un loc sigur. Scuze inca odata si va dorim un turneu reusit, cum de altfel stim ca atunci cand sunteti organizatori dvs. si dl. Gelu, asa va fii.
                        Multumesc de raspuns,dar scopul intrebari mele era de a afla de ce acest tip de inscriere creeaza neplaceri. Majoritatea acestor inscrieri, de grup se succed cu retrageri sau unul din grup nici macar nu stie si nu se prezinta.Prin aceste mesaje incerc sa constientizez pe cei ce sunt inscrisi de alti ,ca retragerile lor nu sunt de dorit.Si cum ati spus fiind un turneu cu numar nelimitat participanti ,nu este nici un pericol de ocupare a locuriilor,si incerc pe viitor acolo unde voi fi implicat sa ofer aceasta oportunitate.

                        Comentariu


                        • #87
                          Am niste intrebari fiind primul turneu...sa zicem ca sunt 70, se vor juca la 35 de mese non-stop 3 meciuri? sau cate meciuri se joaca in grupele inferioare? dupa urmeaza grupele superioare...acolo cati vor juca si cati se vor califica? si ce va urma dupa grupele inferioare?

                          Comentariu


                          • #88
                            Postat în original de Splashing Vezi post
                            Am niste intrebari fiind primul turneu...sa zicem ca sunt 70, se vor juca la 35 de mese non-stop 3 meciuri? sau cate meciuri se joaca in grupele inferioare? dupa urmeaza grupele superioare...acolo cati vor juca si cati se vor califica? si ce va urma dupa grupele inferioare?
                            In primul post al fiecarui turneu este de obicei prezentat modul de desfasurare al turneului ,cum este si la acest turneu.Deci dupa parcurgerea textului daca mai ai intrebari iti stau la dispozitie.

                            Comentariu


                            • #89
                              Anita Dorel...Brașov


                              Lista actualizata!
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • #90
                                Dane (Kondort-Sibiu), vreau sa ne spui daca ajungi la turneu (99%), pentru ca la Topoloveni ai o nemotivata....am alergie la nemotivati
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • #91
                                  Lazaroiu Adrian.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                    Lazaroiu Adrian.
                                    Din Targoviște?
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de GeluBv Vezi post
                                      Dane (Kondort-Sibiu), vreau sa ne spui daca ajungi la turneu (99%), pentru ca la Topoloveni ai o nemotivata....am alergie la nemotivati
                                      userul de forum nu-i al lui... văd că l-a înscris altcineva

                                      eu cred că s-ar rezolva multe probleme cu absențele astea nemotivate foarte simplu. ar trebui ca oamenii care chiar joacă să fie îndrumați să-și facă user pe forum și să se înscrie singuri la turnee. iar ceilalți să fie ?descurajați? să mai înscrie pe altcineva, mai ales dacă respectivul chiar are user și se poate înscrie singur, cum e cazul de față.

                                      e păcat să se trezească cu tot felul de penalizări. mai ales că cei care-i înscriu probabil n-o fac totdeauna cu intenții rele.
                                      problema cea mai mare e comunicarea între oameni... uneori funcționează prost chiar și între prieteni

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Postat în original de adimucu Vezi post
                                        userul de forum nu-i al lui... văd că l-a înscris altcineva

                                        eu cred că s-ar rezolva multe probleme cu absențele astea nemotivate foarte simplu. ar trebui ca oamenii care chiar joacă să fie îndrumați să-și facă user pe forum și să se înscrie singuri la turnee. iar ceilalți să fie „descurajați” să mai înscrie pe altcineva,
                                        De acord cu ce spui, ...mai putin cu asta.
                                        Nu se pot inscrie "singuri" , chiar cred ca este imposibil, ...desi ne dorim o prezenta de 100% lucrurile stau bine, urmeaza f bine. Dan, chiar daca nu raspunde, cred ca va fi prezent la Victoria (la interogatoriu...MILITIA! ).
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Bucur Dan - Cisnadie

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            De la Gura Humorului Chirap Dan . Mai am 6 locuri in masina. Plec Vineri dimineata pe ruta Gura Humorului- Fălticeni-Roman- Bacău-Onesti- Brașov- Victoria. Doritorii imi pot da un tel. la 0749 475 893
                                            Dan Chirap
                                            www.sportdakiro.com
                                            email: contact@sportdakiro.com

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Se inscrie de la Fagaras-Amatori-Bachner Paul

                                              Se retrage de la Fagaras-Comanariu Stefan- motive medicale

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Imi cer inca o data scuze pentru absenta nemotivata de la Topoloveni.
                                                Daca locurile permit si organizatorii pot sa mai primeasca un om slab cum se zice prin Ardeal, inca o data mea culpa, si vin la turneu 99% cum zice Gelu.
                                                Abia astept sa vin la Victoria.
                                                O seara buna!

                                                - - - Actualizat - - -

                                                Postat în original de adimucu Vezi post
                                                userul de forum nu-i al lui... văd că l-a înscris altcineva

                                                eu cred că s-ar rezolva multe probleme cu absențele astea nemotivate foarte simplu. ar trebui ca oamenii care chiar joacă să fie îndrumați să-și facă user pe forum și să se înscrie singuri la turnee. iar ceilalți să fie ?descurajați? să mai înscrie pe altcineva, mai ales dacă respectivul chiar are user și se poate înscrie singur, cum e cazul de față.

                                                e păcat să se trezească cu tot felul de penalizări. mai ales că cei care-i înscriu probabil n-o fac totdeauna cu intenții rele.
                                                problema cea mai mare e comunicarea între oameni... uneori funcționează prost chiar și între prieteni
                                                Aline cum zice in reclama la Pepsi? Relax! It has no sugar!
                                                Inainte sa analizezi unele chestii, oameni, de exemplu, e bine sa iei in considerare posibilitatea ca lucrurile sa fie fi mult mai simple decat par.

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  sunt foarte simple lucrurile. n-am analizat pe nimeni, ci am propus ceva în interesul tău, văz?nd că s-ar putea să fii penalizat.

                                                  de data asta a fost totul în regulă, adică știai și tu că te-a înscris altcineva... de multe ori însă nu se întâmplă așa. mulți își înscriu prietenii din obișnuință și nici măcar nu-i mai întreabă dacă cumva într-o săptăm?nă sau alta sunt ocupați și nu pot merge...

                                                  la asta m-am referit, n-am scris ca să „analizez” nimic.

                                                  ....Pepsi îmi place cu zahăr, doar că nu mai beau acum din alte motive (nici coca cola)

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de CIKY Vezi post
                                                    Se inscrie de la Fagaras-Amatori-Bachner Paul

                                                    Se retrage de la Fagaras-Comanariu Stefan- motive medicale
                                                    In urma unui infarc Domnul Comanariu Stefan este tinut departe de a depune asa curind un efort atit de mare ca la un turneu din Amatur,dar pe aceasa cale ii transmit o INVITATIE oficiala la VICTORIA unde ii oferim posibilitatea petrecerii unei relaxante SAMBETE de 26 Aprilie.
                                                    EMI si echipa

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X