Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Paleta Veche" editia a V-a VICTORIA 26 Aprilie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
    Lazaroiu Adrian.
    La amatori ,sau open?

    Comentariu


    • Postat în original de Brulea Petre Vezi post
      La amatori ,sau open?
      Avem doar 2 categori.-Invatacei,incepatorasi

      Comentariu


      • Din Sibiu se inscrie:
        Cernejenco C-tin

        se retrage Toadarcea Ioan

        Comentariu


        • Cu parere de rau din motive de servici,obligati sa se retraga... dorindu-va suces,satisfactii si impliniri.
          Postat în original de Antal Denes Vezi post
          Movileanu Adrian si Movileanu Neculae -amatori - BV

          Comentariu


          • Domnule Antal nu va vad inscris..sau sunteti 'incert'?
            Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
            Pe spate: Tenergy 80
            Pe fata.: Tenergy 64

            Comentariu


            • Postat în original de cule Vezi post
              Domnule Antal nu va vad inscris..sau sunteti 'incert'?
              In cazul in care reusec sa rezolv problemele de la munca,voi veni,indiferent la ce ora ajung,asta intentionez!

              Comentariu


              • Din Brașov se inscrie Marandici Adrian.

                Comentariu


                • Am vorbit cu Roman, si din vorba-n vorba si-a dat seama ca pentru a juca cu mine este o pierdere de timp. I-am dat dreptate si m-am bucurat pentru altii.
                  Asadar, se retrage Roman Iulian Bv.

                  Lista actualizata in prima pagina!
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • Postat în original de GeluBv Vezi post
                    Am vorbit cu Roman, si din vorba-n vorba si-a dat seama ca pentru a juca cu mine este o pierdere de timp. I-am dat dreptate si m-am bucurat pentru altii.
                    Asadar, se retrage Roman Iulian Bv.

                    Lista actualizata in prima pagina!
                    ..un gest chiar de fair-play din partea lui Lulu prin meritele lui Gelu..chiar si bucuria celorlalti 'pretendenti' ...
                    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                    Pe spate: Tenergy 80
                    Pe fata.: Tenergy 64

                    Comentariu


                    • La fel se poate spune si dezamagirea celor care si-ar dori sa-l vada pe Lulu la masa de tenis,eventual chia sa aibe norocul de a juca inpotriva lui.

                      Comentariu


                      • exact era prea mare onoarea pentru mine sa schimb niste mingi cu dansul, l-am vazut jucand pe youtube extraordinar! acum obiectivu meu se schimba, obiectivul meu este sa am onoarea sa joc cu domnul Gelu.

                        Comentariu


                        • Din Sibiu Ostafie Cornel Amatori

                          Comentariu


                          • Postat în original de timy15 Vezi post
                            Din Sibiu Ostafie Cornel Amatori
                            Este nou, asa-i?
                            Hobby: Motoare si ski !
                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                            Comentariu


                            • Da am uitat sa menționez scuze.O zi buna

                              Comentariu


                              • Postat în original de Splashing Vezi post
                                exact era prea mare onoarea pentru mine sa schimb niste mingi cu dansul, l-am vazut jucand pe youtube extraordinar! acum obiectivu meu se schimba, obiectivul meu este sa am onoarea sa joc cu domnul Gelu.
                                Lasa ca nu s-a schimbat nimic...poate faci o surpriza
                                A plecat Tasu' si a venit Fisu'

                                Se inscrie Macovei Liviu....Brașov Amatori

                                ANUNT NEIMPORTANT!

                                Pentru ca nu se poate evita joaca intre participantii din aceiasi localitate, (se vor face cateva permutari) propun ca inainte de schema de joc aflata pe foaia grupei (1-4 1-3 1-2 etc) sa se joace cu prioritate meciurile dintre aceleasi localitati. Nenumarate au fost cazurile cand suspiciunile si-au facut loc intre rezultate.

                                Se va anunta si in sala, dar este bine sa se stie, poate este cineva contra...
                                Ultima editare de GeluBv; 24.apr.2014, 16:48.
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • Dupa ce in 16 aprilie a facut 100 de copii sa se simta ,,mari'' , ,,magicianul'' Emi Beltechi incearca performanta de a face cam tot atatia adulti sa se simta copii, zburdand in jurul unor ,,petece de cer'' (parca albastre sunt mesele la Victoria, nu?) Mult succes tuturor si toata stima pentru toti organizatorii din Amatur. Datorita unor astfel de oameni, sambetele cu 3 ceasuri rele s-au preschimbat in zile cu 20, 40, sau chiar 100 de prieteni buni. Felicitari si toata stima!

                                  Comentariu


                                  • Pirau Tomita,Blebea Iulian amatori noi, Fagaras

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                      Cu parere de rau din motive de servici,obligati sa se retraga... dorindu-va suces,satisfactii si impliniri.
                                      Nea Denny,sunt intr-un studiu al retragerilor,si de aceea am insistat la acest turneu pe aceasta tema si am facut tot posibilul sa aflu si motivul acestora.De aceea te rog si pe Matale si incodata pe toti cei care au mai facut retrageri ,sa imi de-a o explicatie a motivului acestora,direct,pe mp sau tel.0747630959.(de dragul studiului si al statisticilor am ajuns la concluzii destul de dureroase din p.d.v al responsabilitatiilor)Multumesc anticipat.EMI

                                      Comentariu


                                      • imi explica si mie cineva ce se intampla? incercand sa ma faca sa inteleg... multumesc anticipat!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Splashing Vezi post
                                          imi explica si mie cineva ce se intampla? incercand sa ma faca sa inteleg... multumesc anticipat!
                                          Cica sa ajungi la turneu, la ora stabilita!
                                          Stai linist, in timp se inteleg toate,...nu este cazul, totul e sub control
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • atat am vrut sa aud ca e totul sub control, ma asteptam sa aud ca e totul sub control pentru ca acesti organizatori sunt cei mai buni! nu de alta, dar am vrut si eu sa pot dormi inca 2 nopti deaia am intrebat

                                            Comentariu


                                            • Se inscrie Ivan Catalin din Fagaras


                                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • pana cand se fac inscrierile? data si ora va rog daca imi puteti spune...multumesc

                                                Comentariu


                                                • Vineri, ora 20 (maine)
                                                  Hobby: Motoare si ski !
                                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Splashing Vezi post
                                                    atat am vrut sa aud ca e totul sub control, ma asteptam sa aud ca e totul sub control pentru ca acesti organizatori sunt cei mai buni! nu de alta, dar am vrut si eu sa pot dormi inca 2 nopti deaia am intrebat
                                                    Darius,dupa cit de activ esti deja pe forum pot sa zic ca esti un jucator ofensiv agresiv in tenis de masă si azi la antrenamentele de dupamasa am constatat f greseli la acesti jucatori si de aceea i-am indrumat la mai mult calm si asteptare si dupa aceea sa izbucneasca si au dat rezultate mai bune ,de aceea te sfatuiesc simplu "Stai linistit" totul e sub control.
                                                    Te astept la Victoria EMI

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X