Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Brazi 15 noe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Brazi 15 noe

    Pe data de 15 noe se va organiza un turneu A la Brazi, inca nu e suta la suta sigur dar cand vom sti vom anunta exact ce si cum, asa ca negociati cu nevestele inca o excapada amatouro-teniseasca!!!

  • #2
    Re: Turneu A Brazi 15 noe

    negociem deja
    Blade-Darker speed 90
    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
    Bh- Testing

    Comentariu


    • #3
      Re: Turneu A Brazi 15 noe

      vreau sa se tina la acesta data dar inca sponsorul nu a dat raspunsul pe care-l astept.luni o sa fortez.
      daca zice DA nimic nu ma mai opreste.
      pentru toti Amatou-rii : care este cea mai buna masa de tenis la un pret de max 1800 ron fara TVA?
      Adrian Urzeala

      Comentariu


      • #4
        Re: Turneu A Brazi 15 noe

        Postat în original de primariabrazi
        vreau sa se tina la acesta data dar inca sponsorul nu a dat raspunsul pe care-l astept.luni o sa fortez.
        daca zice DA nimic nu ma mai opreste.
        pentru toti Amatou-rii : care este cea mai buna masa de tenis la un pret de max 1800 ron fara TVA?
        Adrian Urzeala
        oricare marca numai sa fie ittf.

        Comentariu


        • #5
          Re: Turneu A Brazi 15 noe

          am vrut sa intreb:
          de unde le cumpar?
          daca au pe stoc 10 bucati?
          si cum se numesc?
          bani alocati pentru mese: 18000 ron fara TVA
          asta pentru ca pentru turneul urmator trebuie sa inoiesc mesele criticate la turneul inaugural

          Comentariu


          • #6
            Re: Turneu A Brazi 15 noe

            Vorbiti la Buzău de mese Tibhar si cereti discount ca luati atatea.
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #7
              Re: Turneu A Brazi 15 noe

              Va pot ajuta si eu , am mai adus .
              Raspund la 0722 468 288 sau 0748 468 288
              Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
              Fete de palete tenis de masa
              TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

              Comentariu


              • #8
                Re: Turneu A Brazi 15 noe

                Asa dom'le. Ajuta oamenii ca jucam si noi pe ele
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • #9
                  Re: Turneu A Brazi 15 noe

                  Postat în original de valigti
                  Va pot ajuta si eu , am mai adus .
                  Raspund la 0722 468 288 sau 0748 468 288
                  Toti cei care au fost prezenti la Turneele Amatour de la Topoloveni au fost incantati de calitatea meselor Joola procurate de clubul nostru din Germania prin intermediul lui Vali Mircea (valigti). Va recomand cu caldura d-le Urzeala sa luati legatura cu Vali si sa va faca o oferta. Sunt convins ca va poate oferi un pret competitiv pentru mesele pe care le doriti. Va recomand cu caldura Joola Rollomat, fiind niste mese foarte bune la preturi accesibile. Varianta legata de Buzău nu stiu cat e de valabila atat timp cat d-l Dragomir povestea ca a durat foarte mult pana i s-au adus mesele, in timp ce la Brazi trebuie sa aveti mesele pe 15 noiembrie. Trebuie sa luati o decizie rapida altfel probabil ca o sa fie nevoie sa imprumutati mese din alta parte!
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Turneu A Brazi 15 noe

                    deci se mai tine turneul ??????
                    Butterfly Matsushita Power Defence
                    FH:Yasaka Rakza Soft
                    BH:Hallmark Phoenix Ox

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Turneu A Brazi 15 noe

                      Postat în original de Jax
                      deci se mai tine turneul ??????
                      Dupa cum e situatia cred ca da , dar intr-un timp foarte scurt trebuie rezolvata problema meselor , tocmai aceea e si graba , sa putem tine turneul in cele mai bune conditi , dupa cum stiti prima editie a turneului de la Brazi a fost una memorabila , premii surprinzatoare , eleganta organizarii la care au participat multi oameni din Brazi a caror nume nu-l cunoastem , imi aduc aminte ca domnul Adrian a avut si sprijinul politiei comunitare care erau la fiecare intersectie asteptindu-ne sa ne indrume spre sala , iar altii nu mai pridideau cu caratul baxurilor de bauturi racoritoare care au fost la discretie , sa nu mai zic de prezenta placuta a d-lui primar la decernarea premiilor , prima transmisie live pe internet , deci totul in acea zi ptr. noi ,pentru tenisul de masa , pentru acest sport indragit de multi dintre cei prezenti aici , depasind cu mult asteptarile noastre in acea zi . Cei care au fost stiu ce zic .
                      Deci se fac eforturi ca sala sa fie echipata cu mese de cea mai buna calitate .
                      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                      Fete de palete tenis de masa
                      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Turneu A Brazi 15 noe

                        Postat în original de luxten2006
                        am 21 de ani ... amator ... pot sa particip si eu la turneu ... adica ma refer ca nu imi restricitoneaza nimeni accesul daca nu cunosc persoana care trebuie ... sunt doar un pasionat ... atat ... si vreau sa continui sa joc ...
                        Nu , nu este acces restrictionat , trebuie numai sa urmaresti topicul , sa te inscrii ,si in cazul in care nu ai trecut toate datele tale la rubrica "inscrieri" urmind exemplul celor deja inscrisi sa o faci si sa te prezinti acolo la ora mentionata de organizator .
                        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                        Fete de palete tenis de masa
                        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Turneu A Brazi 15 noe

                          SIGUR 15 NOIEMBRIE TURNEU A LA BRAZI .revenim cu amanunte

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X