Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ BUCURESTI VIva Sport Club 31 mai 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Va multumim foarte mult pentru ca ati fost alaturi de noi la accest turneu. Speram ca si voi v-ati simtit la fel de bine ca si noi.

    Totodata dorim sa mulțumim : Dan Bodeanu , Vranceanu Minai , Vladoiu Gelu , Dutu Catalin , Stoinea Ioana , Mihai Bodeanu pentru ajutorul acordat in organizarea concursului, ajutor fara de care turneul nu s-ar fi putut desfasura atat de cursiv.

    Si la acest concurs am ales sa organizam o tombola, deoarece, astfel am oferit sansa oricarui participant, indiferent de nivelul sau, sa castige unul din cadourile oferite de VivaSportShop.ro si AVstore .Sa nu uitam, ca pana la urma, concursurile din cadrul Amatur sunt destinate oricarui pasionat de tenis de masă, indiferent de varsta sau nivelul de joc, care doreste sa isi incerce fortele cu parteneri noi si chiar sa lege noi prietenii, cum se intampla deja de o vreme. Acceste turnee sunt posibile datorita tuturor participantiilor si nu doar celor 6-8 castigatorii care urca pe podium.


    Premiile oferite de VivaSportShop ,13 Vouchere in valoare de 50 de lei si si 2 premii acordate de AVstore .

    Cele 10 premii de la amatori au fost extrase de jucătorul lotului național de seniori Ovidiu Ionescu(Stiga) .
    Cele 5 premii de la OPEN au fost extrase de Coroian George(Yasaka) componentul echipei Viva Sport

    Va mulțumim si va mai așteptăm pe la noi !
    Ultima editare de VivaShop; 01.iun.2014, 19:49.
    Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
    http://www.VivaSportShop.ro

    Comentariu


    • Multumesc VivaSportShop pentru premiul acordat si anume un tricou de la Yasaka. Sa ne revedem sanatosi !
      Blade : Butterfly Timo Boll W7
      FH: Cornileau Target GT
      BH:
      Cornileau Target GT
      Tel : 0752 155 898



      Comentariu


      • Petrov, ce bine este sa fi nascut de ziua copilului! Toata viata esti copil.

        Comentariu


        • Vreau sa multumesc si eu organizatorilor , tuturor celor de la Viva Sport , sala arata foarte bine si m-a uimit schimbarea (eu nu mai vazusem sala de vre-o 2 luni ) !
          Felicitari tuturor participantilor la acest turneu reusit si mai ales castigatorilor de la amatori si open ! Felicitari dl. Marin Puiu pentru locul I la amatori , cred ca sunt singurul care a castigat in fata dumneavoastra in acest turneu si acest lucru ma bucura nespus
          Multumiri dl. Gelu pentru filmulete si lui Cristi M. pentru pozele superbe facute ! Sa ne revedem sanatosi la urmatoarele turnee din Amatur !
          Blade: XIOM Feel ZX3
          Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
          Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

          Comentariu


          • Domnule Mihai sunteti fair play, oricum se pare ca pe foaia de concurs nu a fost retinut scorul ci doar cine a castigat , domnul Bodeanu a mentionat ca unele scoruri le-a trecut 3-0 din oficiu asa ca nu este o problema , va multumesc ca ati scris pe forum scorul corect. Cu stima.

            - - - Actualizat - - -

            Multumesc VivaSportShop pentru premiul acordat , de maine beau cafea la filtru Philips din partea AVSTORE (si cu ajutorul mainii domnului Ovidiu Ionescu-Stiga) . Sa ne revedem cu bine si la urmatoarea editie! Sa auzim de bine !
            Lemn - Donic Waldner AR
            FH - Focus Snipe III
            BH - MilkyWay-Neptune

            Comentariu


            • Postat în original de mironliviu Vezi post
              Petrov, ce bine este sa fi nascut de ziua copilului! Toata viata esti copil.
              Liviule tu cunosti cel mai bine cum stau lucrurile. Astazi este si ziua ta LA MULTI ANI!
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Multumesc pentru urare! La multi ani anticipat si tie!

                Comentariu


                • Uneori cuvantul "multumesc"este prea putin spus pentru recunostinta care o avem fata de oamenii care te ajuta,te sustin si mai ales care te vor langa ei.Respect organizatorilor ca nu m-au omis si prietenilor din grupa mea inferioara care au ales sa faca un surplus de efort si sa trateze meciurile mele din afara concursului cu aceeasi seriozitate.De asemeni,un deosebit sentiment de stima lui R.Marinescu pentru modul onest care a tratat situatia mea.Pe scurt,multumesc Amatur,ne revedem cuRand !
                  Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                  Comentariu


                  • A filmat cineva finala de la categoria amatori ?
                    Ar fi pacat sa nu se pastreze succesul unuia dintre cei mai fairplay jucatori din Amatur la un turneu important.
                    Rudius

                    Comentariu


                    • Felicitari ptr buna organizare!.Speram sa ajungem si la urmatorul turneu organizat de Viva Sport,
                      dar cu rezultate mai bune din partea noastra!!.Echipa de Tenis din Oravita va ureaza tuturor succes pe mai departe!

                      Comentariu


                      • La multi ani,Gelule.Judecand dupa felul in care ai electrocutat un jucator de 20 de ani (care m a ciupit pe mine in superioare),n as zice ca ai 50.
                        Poate mai curand 35 .
                        Sanatate si multe impliniri!!!!

                        - - - Actualizat - - -

                        Meciul meu in afara turneului-cu ierbarul Miron Liviu-openist-s a terminat dupa cum era de asteptat cu victoria acestuia cu 3-1.
                        Totusi i am luat un set.Dar mai lipsea ceva .Data viitoare o sa mi dau pe iarba cu ulei de drujba din belsug si promit ca o sa l inving.
                        Toate mingiile pe care le trage el o sa se lipeasca de paleta mea.Daca vreau i le trimit inapoi.Dar cer cate o bere pe fiecare minge

                        Comentariu


                        • O zi ploioasa in iunie inseamna belsug , sambata si la Viva S Club a fost belsug din plin : organizare (in primul rand) , meciuri , parteneri si atmosfera degajata.... programarea in doua sali a fost o iinitiativa excelenta.....

                          Comentariu


                          • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                            Meciul meu in afara turneului-cu ierbarul Miron Liviu-openist-s a terminat dupa cum era de asteptat cu victoria acestuia cu 3-1.
                            Totusi i am luat un set.Dar mai lipsea ceva .Data viitoare o sa mi dau pe iarba cu ulei de drujba din belsug si promit ca o sa l inving.
                            Toate mingiile pe care le trage el o sa se lipeasca de paleta mea.Daca vreau i le trimit inapoi.Dar cer cate o bere pe fiecare minge
                            Mihai, the dark side te-a acaparat. Parca erai prozelitul fetelor legale, fie ele cu pini sau lise. Maine-poimaine te vad cu fete rascoapte, lipite din 2 in 2 sau cine stie cum.
                            TsE

                            Comentariu


                            • Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                              Mihai, the dark side te-a acaparat. Parca erai prozelitul fetelor legale, fie ele cu pini sau lise. Maine-poimaine te vad cu fete rascoapte, lipite din 2 in 2 sau cine stie cum.
                              Dupa cum se vede in clasament, nu faci nici o smecherie nici cu iarba.Uita te la mine .Sunt pilaf cu orez.E foarte posibil sa ma intorc la fetele soft ,la cele de o violenta extrema, of +++.
                              Desi as incerca si antipowerul.

                              Comentariu


                              • Felicitari organizatorilor (multumesc pentru sala mica VIP de sus cu vedere spre bazinul de 5*) si nu in ultimul rand lui nea Puiu, care in 2 ani a avut o evolutie uriasa. Sa-l conduc cu 2-1, iar in setul 5 cu 7-5, ca in final sa castige cu 10-7 (in primii 16) e mare lucru. Bravo nea Puiu!

                                Comentariu


                                • Postat în original de geluvro Vezi post
                                  Sa-l conduc cu 2-1, iar in setul 5 cu 7-5, ca in final sa castige cu 10-7 (in primii 16) e mare lucru. Bravo nea Puiu!
                                  Trebuia sa fii mai atent ... setul se termina la 11
                                  T05-ALC-T05
                                  Adrian Gorum

                                  Comentariu


                                  • Mi-a scapat mana pe 0: 11-7. Oricum, spun la fel: Bravo nea Puiu!

                                    Comentariu


                                    • Nota 1o pentru organizare. Romania este in prezent tara celor care nu stiu pe ce lume se afla. Multumiri pentru conditiile de exceptie create in micul nostru univers in care ies la suprafata valorile reale . Felicitari tuturor competitorilor care tin aprinsa torta romaneasca.

                                      Comentariu


                                      • felicitari pentru locul secund Avram Gabriel,bravo,data viitoare astept locul 1 de la tine

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X