Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

tibhat torpedo vs joola rhyzm

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • tibhat torpedo vs joola rhyzm

    dintre tibhar torpedo si joola rhym care e mai buna la viteza ,control si efect.astept pareri

    - - - Actualizat - - -

    votati fața mai buna

  • #2
    Salut! Este simplu acesta fata de paleta este mai veche Tibhar torpedo si trebuie lipita cu speed glue pentru asa ceva e facuta acesta fata ... Fata de paleta Joola rhym este de gneratie noua pe baza de apa diferenta este mare una fata de alta spin mai bun este rapida, pret... ect..



    Mihai cred ca esti un baiat destept nu cred ca era greu sa cauti si tu si sa gasesti raspunsul la multe din intrebari pe care le ai cu privire la Lemne si la Fete de paleta... in ziua de azi gasesti tot ce vrei si ce nu vrei pe Net...


    Daca vrei sa afli mai multe despre fete de paleta si lemne este simplu doar sa citesti ce scrie aici la Echipament sunt peste 50 de pagini si ai sa gasesti multe lucrui bune care ati va fi de folos,,, fara sa mai depinzi de cineva sa gasesti raspunsuri la intrebarile tale... mai ales acesta intrebare era foarte simpla...



    Chiar si cei noi care vin pe forum poate sa fac la fel, au ce sa invete de aici...
    Ultima editare de leo33; 25.mai.2014, 17:32.

    Comentariu


    • #3
      Daca vrei neapărat sa alegi una dintre cele doua, mergi pe Rhyzm...

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Claudiu84 Vezi post
        mergi pe Rhyzm...
        De acooooord
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          Salutare. Nu se compara cele doua fețe, sunt din doua "lumi" diferite (fara speed glue). Opteaza pentru Rhyzm fara ezitare. Chiar intre fețele de ultima generatie este o fata buna. Poti merge pe duritate 425 (sau chiar 375) daca vrei sa fie ceva mai moale. Pentru forehand poti merge si pe duritate 450. Optiunea depinde si de nivelul tau de joc. Bafta multa!
          Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de leo33 Vezi post
            Mihai cred ca esti un baiat destept nu cred ca era greu sa cauti si tu si sa gasesti raspunsul la multe din intrebari pe care le ai cu privire la Lemne si la Fete de paleta
            nu am gasit aceasta comparatie

            - - - Actualizat - - -

            Postat în original de leo33 Vezi post
            intrebare era foarte simpla...
            nu ma pricep f bn la fețe

            Comentariu


            • #7
              dintre joola rhyzm si tibhar sinus ?

              Comentariu


              • #8
                ,,,,,,,,,,,,,,,,, Flori nu vrei ???,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

                Comentariu


                • #9
                  joola fara discutie e mai buna pentru un joc all. E moale si ai mult control mai ales invarianta cu buretele cat mai gros( max de preferinta) dar depinde foarte mult de stilul tau de joc . Daca esti un atacant pur-sange nu o sa iti placa foarte mult deoarece ajuta mult la topspin dar la un topspin cu efect si mai inalt. La atacurile drepte nu prea ajuta , in schimb poti face aparare cu aceasta fata, Joola pert?nduse foarte bine la chop de la semidistanta de masa.Succes !
                  Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                  FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                  BH : Spinlord Sternenfall OX

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X