Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemn allaround !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemn allaround !

    Dupa parerea voastra care este cel mai bun lemn allround din cele de pe piata ?
    Blade : DEF Butterfly Power Defence
    FH : Nittaku - Hurricane
    BH : Giant Dragon - Giant Long

  • #2
    Nu exista asa ceva!
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Aha , am inteles atunci care este cel mai scump de pe piata ?
      Blade : DEF Butterfly Power Defence
      FH : Nittaku - Hurricane
      BH : Giant Dragon - Giant Long

      Comentariu


      • #4
        Cel mai scump nu este si cel mai bun!
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Cred ca mai bine incerci sa ne spui mai multe de spre stilul tau si poate incercam cateva recomandari.
          Daca vrei ceva cu mult control pentru joc de langa masa, poti incerca ceva din seria Donic Exclusive (Waldner AR+), Donic Waldner Senso (nu carbon), Stiga Allround NCT, Yasaka Silverline All Wood, Butterfly Primorac Off-, Yasaka Sweden Classic etc.
          Toate cele enumerate sunt foarte bune, cu simt placut, viteza allround si control foarte bun, dar in ziua de azi este greu sa joci ofensiv cu aceste lemne. Daca stai aproape de masa si blochezi si dai cate una mai tare cand iti vine bine, e ok.
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #6
            Aha inteleg ! Eu sunt un jucator ofensiv dar ma si apar la nevoie , dar mi-as dorii sa joc cu o iarba iar de aceea am intrebat de lemn all , sa stiu cam ce ar fi bun , mi sa oferit sa cumpar un lemn donic burn all dar nu stiu nimic despre el si nici n-am jucat cu asa ceva vreodata deci vreau pareriile dumneavoastra .
            Blade : DEF Butterfly Power Defence
            FH : Nittaku - Hurricane
            BH : Giant Dragon - Giant Long

            Comentariu


            • #7
              Am inteles si eu.
              Acum, are cuvantul dl. Laky

              P.S. N-ai zis daca vrei iarba sa stai langa masa sau daca vrei sa joci aparare clasica cu ea (taiate de la distanta).
              Blog de tenis de masă

              Comentariu


              • #8
                De la Butterfly, cauta lemnul Joo Sae Hyuk - lemn ALL pentru joc departe de masa, cu iarba in rever si Tenergy 05 sau 64 pe FH.
                TsE

                Comentariu


                • #9
                  este un butterfly zhang jike la aprox.1600 ron

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X