Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A PLOIESTI 07.06.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Dan2 Vezi post
    17 IVAN SORIN IOAN,142
    ------------------------- ON HO,110 2-3
    16 ON HO,110

    9 MIRCEA IONEL,508
    ------------------------- BRULEA PETRE,258 1-3
    24 BRULEA PETRE,258
    Asa este Ionel, imi cer scuze..m-am grabit.. sunt sigur ca in meciul urmator iti iei revansa. Felicitari pentru rezultat! Joci foarte frumos tenis si cu siguranta o sa progresezi pentru ca ai talent!

    Imi mentin parerea despre Ivan Ioan Sorin, si cred ca in curand va avea si el un turneu castigat la Amatori. ( Stiu ca ar trebui sa las pe altii sa faca aprecieri dar totusi spun ca am avut dreptate cu Neculce Alexandru, carea are deja doua turnee B castgate)

    ..Nu vreau sa se supere prahovenii pe mine ca laud targovistenii dar sa stiti ca Ploieștiul nu are in momentul de fata conditiile de antrenament existente in Targoviște .. si rezultatele vorbesc..

    ..si nu sunt ipocrit, in realitate voi tine totdeuna cu prahovenii mei.

    Comentariu


    • Mike, a inceput sa-mi creasca parul de mandrie!!!

      Comentariu


      • Postat în original de Dan2 Vezi post
        Clasament Amatori

        1 -- 4
        Puiu Dragos - Urlati
        Miron Andrei - Campina
        Pitac Ovidiu - Brașov
        Mos Florin - Filipesti Targ
        Felicitari Mos-ule,Bravo !

        Comentariu


        • Postat în original de mike29 Vezi post
          Cine a pierdut ieri la concurs o paleta, este rugat sa sune la 0722.658.987
          Ii faina paleta?

          Comentariu


          • Postat în original de mike29 Vezi post
            Cine a pierdut ieri la concurs o paleta, este rugat sa sune la 0722.658.987
            O fi lasat-o cineva de suparare,cand ii trece supararea te suna
            FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
            BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
            BH:Stiga Energy Absorber

            Comentariu


            • Postat în original de GeluBv Vezi post
              Petrica (Brulea) 3-1 cu prietenul meu Marandici (jucator de open), bravo, bravo, bravo Petrica!...ce i-ai facut, l-ai incheiat la sireturi?
              Secretul este "TOLUENUL" folosit pt incheietura mainii. ,,

              Comentariu


              • Daca tot am facut pozele, le pun si eu pe-aici. Felicitari organizatorilor si castigatorilor.

                Comentariu


                • Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                  Daca tot am facut pozele, le pun si eu pe-aici. Felicitari organizatorilor si castigatorilor.
                  Multumim.
                  Oricum ma bucur ca am redescoperit ca este atat de mica lumea...

                  Comentariu


                  • Postat în original de dantim Vezi post
                    Ii faina paleta?

                    o sa o vezi in curand pe "ANUNTURI DE VANZARE/CUMPARARE"....
                    )
                    GLUMESC

                    Comentariu


                    • Postat în original de GeluBv Vezi post
                      Petrica (Brulea) 3-1 cu prietenul meu Marandici (jucator de open), bravo, bravo, bravo Petrica!...ce i-ai facut, l-ai incheiat la sireturi?
                      "Vinovat" este si Dl Iancu George ,pt un sfat potrivit cand am avut mai mare nevoie,multumesc

                      - - - Actualizat - - -

                      Postat în original de Cristi I Vezi post
                      Secretul este "TOLUENUL" folosit pt incheietura mainii. ,,
                      Nu a fost toluen ,doar niste tuica de Paulesti

                      Comentariu


                      • Postat în original de brulea petre Vezi post
                        "vinovat" este si dl iancu george ,pt un sfat potrivit cand am avut mai mare nevoie,multumesc
                        paraciosule!!!!!!!!!! Nu mai da din casa!!!!

                        Comentariu


                        • Din cauza asta am jucat eu bine, Petre, de la toluen?

                          Comentariu


                          • Postat în original de mironliviu Vezi post
                            Din cauza asta am jucat eu bine, Petre, de la toluen?
                            >< Apa nu este buna, nuuuuu???

                            Comentariu


                            • Postat în original de mike29 Vezi post
                              Multumim.
                              Oricum ma bucur ca am redescoperit ca este atat de mica lumea...
                              Da, lumea e uneori prea mica, iar revederile intre prieteni sunt cu atat mai frumoase. Ma bucur ca Sorin Satmar, un "nou", a reusit sa treaca de superioare. Ar fi bine, Mircea, sa-l incurajam sa mai participe, ca potential are.
                              Apropo de pozele pe care le-am postat, singurul care merita poza este "mosul" care a urcat pe podium: Mos Florin. Felicitari!

                              Comentariu


                              • Felicitari Andrei Miron pentru finala

                                Comentariu


                                • "Apropo de pozele pe care le-am postat, singurul care merita poza este "mosul" care a urcat pe podium: Mos Florin. Felicitari!"


                                  Ce-l mic de langa "mosul" nu merita? M-ai vorbim peste cativa ani!

                                  Comentariu


                                  • felicitari organizatorilor,castigatorilor si cinste invinsilor.un turneu frumos nu se uita asa usor mai ales cand te simti bine ca la tine acasa,eu unul am avut ocazia sa vad meciuri spectaculoase atat la open cat si la amatori,felicitari domnului Pitac pentru spectaculozitate,sa ne vedem sanatosi,cu bine,Mahu din Pascani-Iași

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Oblio Vezi post
                                      felicitari organizatorilor,castigatorilor si cinste invinsilor.un turneu frumos nu se uita asa usor mai ales cand te simti bine ca la tine acasa,eu unul am avut ocazia sa vad meciuri spectaculoase atat la open cat si la amatori,felicitari domnului Pitac pentru spectaculozitate,sa ne vedem sanatosi,cu bine,Mahu din Pascani-Iași
                                      Felicitari Bogdane pentru efortul depus ( peste 600 de km dus-intors parcursi cu trenul ) pentru a participa la acest turneu frumos de la Ploiești.
                                      Intr-adevar au fost meciuri spectaculoase intr-o atmosfera foarte foarte incinsa ( adevarata sauna ) ceea ce nu ne-a impiedicat sa jucam ( doar pentru asta am venit ).
                                      Tot respectul pentru un adevarat pasionat al tenisului de masa!

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X