pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: Polish Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit,28 May 2014 - 01 Jun 2014

  1. #1
    senior
    Avatarul lui luci_rac
    Data înscrierii
    13.03.2007
    Locație
    Targoviste , judetul Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 21 h 41 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    2063

    Polish Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit,28 May 2014 - 01 Jun 2014

    Rezultatele obtiunute de juniorii nostri in prima zi de concurs !
    Calificari baieti :
    Grupa 9
    Sipos Rares - PERMAN Oscar SWE 3:0
    Sipos Rares - PIOTROWSKI Pawel POL 3:0
    Sipos Rares - NUMAMURA Seiya JPN 0:3
    Grupa 12
    Postudor Bogdan -YARASHENKA Vadim BLR 0:3
    Postudor Bogdan-MALHEIRO Antonio POR 0:3
    Postudor Bogdan -TOMASZUK Tomasz POL 0:3
    Grupa 18
    Costea Adrian - FOLWARSKI Jakub POL 0:3
    Costea Adrian - GUPTA Utkarsh IND 2:3
    Costea Adrian - PAVOLKA Jakub SVK 0:3
    Grupa 23
    Manole Alexandru -SCHEJA Dominik GER 2:3
    Manole Alexandru -LESIV Rimas LTU 3:0
    Manole Alexandru -HRIBAR Peter SLO 3:0
    Pletea Cristian este calificat direct pe tabloul principal al concursului.
    Grupe calificari fete :
    Grupa 12
    Clapa Andreea -KOLISH Anastasia RUS 3:2
    Clapa Andreea -SHANKAR Riti IND 3:1
    Clapa Andreea - LALAK Karolina POL 3:2
    Grupa 17
    Lupu Diana -NIKITCHANKA Alina BLR 3:2
    Lupu Diana -GORSKA Ada POL 3:0
    Lupu Diana -DELASA Marcella ITA 3:0
    Grupa 18
    Dragoman Andreea - LIN Po-Hsuan TPE 1:3
    Dragoman Andreea - SATKEVICIUTE Erika LTU 3:0
    Dragoman Andreea - OLCZAK Honorata POL 3:1
    Grupa 20
    Crisan Bianca -KAPOUNOVA Barbora CZE 1:3
    Crisan Bianca -KAHRAMAN Betul Nur TUR 3:0
    Crisan Bianca -DERVINYTE Aiste LTU 3:0
    Diaconu Adina si Balint Bernadette sunt calificate direct pe tabloul principal.
    Blade: XIOM Feel ZX3
    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

  2. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kralizec, dennis, ioan.dragomir64 le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.460
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 21 h 15 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    2014 Polish Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit,28 May 2014 - 01 Jun 2014, Wladyslawowo, POLONIA

    La aceasta competitie participa 18 cadeti si juniori din tara noastra.

    Participa la :

    1. PLETEA Cristian................ cadeti + juniori
    2. MANOLE Alexandru..........................juniori
    3. SIPOS Rares......................cadeti + juniori
    4. MIRCEA Alexandru..........................juniori
    5. COSTEA Adrian..............................juniori
    6. POSTUDOR Bogdan.........................juniori

    7. DIACONU Adina..............cadete + junioare
    8. BALINT Bernadett........................junioare
    9. CLAPA Andreea...........................junioare
    10. LUPU Diana................................junioare
    11. DRAGOMAN Andreea........cadete + junioare
    12. CRISAN Bianca...........................junioare

    13. SPELBUS Florin...........................cadeti
    14. ZAMFIR Mihai.............................cadeti
    15. SINGEORZAN Bogdan...................cadeti

    16. PLAEASU Mihaela........................cadete
    17. PLAIAN Tania Maria.....................cadete
    18. VARGA Krisztina..........................cadete


    Rezultate:

    * simplu juniori

    - in runda de 64 :

    FOLWARSKI Jakub POL - SIPOS Rares : 1-4 (7-11,11-7,9-11,9-11,6-11)

    BYE - PLETEA Cristian : 0-4

    MANOLE Alexandru - HOHMEIER Nils GER : 0-4(8-11,7-11,5-11,5-11)

    KUCERA Stanislav CZE - MIRCEA Alexandru : 4-2 (5-11,9-11,15-13,11-8,11-9,11-9)

    - runda de 32:

    SIPOS Rares - ECSEKI Nandor HUN : 3-4 (13-11,8-11,5-11,12-10,9-11,11-7,7-11)

    DOSZ Adam POL - PLETEA Cristian : 4-3 (4-11,11-9,11-5,9-11,11-9,8-11,12-10)


    * simplu junioare

    - runda de 64:

    NIKITCHANKA Alina BLR - CLAPA Andreea ROU : 2-4 (9-11,6-11,11-4,11-6,9-11,5-11)

    DRAGOMAN Andreea - TAKAHASHI Bruna BRA :
    (8-11,11-8,12-10,12-10,11-6)

    BYE - BALINT Bernadett: 0-4

    LUPU Diana - KATO Yuko JPN : 3-4 (11-7,9-11,11-8,9-11,7-11,11-8,7-11 )

    CRISAN Bianca - LIN Po-Hsuan TPE : 0-4 ( 9-11,6-11,7-11,10-12)

    BYE - DIACONU Adina : 0-4

    - runda de 32:

    JOHANSSON Tilda SWE - CLAPA Andreea : 0-4 (7-11,10-12,9-11,8-11)

    MALANINA Maria RUS - DRAGOMAN Andreea : 4-1 (11-13,11-7,11-9,15-13,11-6)

    LIN Chia-Hsuan TPE - BALINT Bernadett : 4-0 (11-8,11-8,11-5,12-10)

    CHASSELIN Pauline FRA - DIACONU Adina : 4-1 (11-5,11-7,13-11,9-11,11-9)

    - runda de 16:

    CLAPA Andreea - LEMMER Alena GER : 1-4 (8-11,9-11,12-10,9-11,7-11)

    - - - Actualizat - - -

    * La dublu juniori

    - runda de 64:

    COSTEA Adrian/MIRCEA Alexandru - RASMUSSEN Kasper DEN/VENDE Gael SUI: 3-0 (prin neprezentare)

    DOSZ Adam POL / DUGIEL Adrian POL - POSTUDOR Bodgan ROU / ZORYN Ivan BLR :3-1 (11-6,8-11,11-7,11-4)

    BYE - PLETEA Cristian / SIPOS Rares: 0-3

    DARCIS Thibaut BEL/MANOLE Alexandru - KREFT Damian/TOMASZUK Tomasz POL : 3-2 (5-11,11-6,12-10,9-11,11-9)

    - runda de 32:

    ECSEKI Nandor/SZUDI Adam HUN - COSTEA Adrian/MIRCEA Alexandru : 3-1 (7-11,11-8,11-5,12-10)

    CHIRITA Cristian MDA/PUTUNTICA Andrei MDA - PLETEA Cristian/SIPOS Rares : 2-3 (11-5,6-11,9-11,11-5,9-11)

    DARCIS Thibaut BEL/MANOLE Alexandru - POLANSKY Tomas/REITSPIES David CZE : 0-3 (9-11,7-11,7-11)

    - runda de 16:

    KIZUKURI Yuto/TAKAMI Masaki JPN - PLETEA Cristian/SIPOS Rares : 3-0 (12-10,11-6,11-7)

    In finala la dublu juniori :

    ECSEKI Nandor/SZUDI Adam HUN - POLANSKY Tomas/REITSPIES David CZE : 3-0 (11-4,11-9,11-9)


    La dublu junioare

    - runda de 64:

    CLAPA Andreea/LUPU Diana - BYE : 3-0

    DIACONU Adina/DRAGOMAN Andreea - BYE : 3-0

    BYE - BAJOR Natalia POL/CRISAN Bianca : 0-3

    BYE - BALINT Bernadett ROU/TROSMAN Nicole ISR : 0-3

    -runda de 32:

    CLAPA Andreea/LUPU Diana - HLAZUNOVA Darya/TSIKHANAVA Lizaveta BLR : 3-2 (10-12,11-6,11-9,6-11,14-12)

    DIACONU Adina/DRAGOMAN Andreea - FEHER Orsolya/HARTBRICH Leonie HUN :3-1 (11-5,10-12,11-9,11-5)

    KAIM Julia GER/KAMMERER Janina GER - BAJOR Natalia POL/CRISAN Bianca ROU : 1-3 (8-11,11-6,4-11,7-11)

    KULAKCEKEN SimayTUR/OZKAYA Gul Pembe TUR - BALINT Bernadett ROU/TROSMAN Nicole ISR : 0-3 (7-11,14-16,6-11)

    - runda de 16:

    CLAPA Andreea ROU/LUPU Diana ROU - LIN Chia-HsuanTPE/LIN Po-Hsuan TPE : 2-3 (10-12,7-11,11-4,11-8,8-11)

    DIACONU Adina ROU/DRAGOMAN Andreea ROU - NIKITCHANKA Alina/PATSEYEVA Hanna BLR : 2-3 (11-8,11-7,8-11,11-13,8-11)

    CAREY Charlotte WAL/LINKE Camille-Chloe SUI - BAJOR Natalia POL/CRISAN Bianca ROU : 2-3 (11-9,11-8,5-11,3-11,2-11)

    HAJOK Caroline GER/ROCHETEAU Amelie GER - BALINT Bernadett ROU/TROSMAN Nicole ISR :2-3 (12-10,11-13,11-9,4-11,9-11)

    - in optimi:

    DAS Priyadarshini IND/MUKHERJEE Ayhika IND - BAJOR Natalia POL/CRISAN Bianca ROU : 3-2 (9-11,11-6,8-11,11-8,11-6)

    MYNAROVA Karolina CZE/STEFCOVA Kristyna CZE - BALINT Bernadett ROU/TROSMAN Nicole ISR : 3-2 (11-7,6-11,11-7,10-12,14-12)

    In finala la dublu feminin:


    LIN Chia-Hsuan TPE/LIN Po-Hsuan TPE - MYNAROVA Karolina CZE/STEFCOVA Kristyna CZE : 3-1 (11-9,11-8,7-11,12-10)

    - - - Actualizat - - -

    La simplu cadeti

    Grupe de calificare

    Grupa 1

    PLETEA Cristian - DAUNAROVICH Pavel BLR : 3-0 (11-8, 11-8, 16-14)
    PLETEA Cristian - SAHIN Zihni TUR : 3-0 (11-9, 11-3, 14-12)
    PLETEA Cristian - SZALINSKI Mikolaj POL : 3-1 (13-15, 11-5, 11-3, 11-2)

    Grupa 2

    SIPOS Rares - FRIEDRICH Christian AUT :3-0 (11-7, 11-8, 11-7)
    SIPOS Rares - LESIV Rimas LTU : 3-1 (11-6, 11-8, 8-11, 11-6)
    SIPOS Rares - LIS Daniel POL : 3-1 (11-8, 10-12, 11-3, 11-4)

    Grupa 4

    ZAMFIR Mihai - KULCZYCKI Samuel POL : 3-1 (11-6, 11-6, 6-11, 11-3)
    UDA Yukiya JPN - ZAMFIR Mihai : 3-0 (11-5, 11-6, 11-9)
    ZAMFIR Mihai - MOREGARD Truls SWE : 2-3 (6-11, 11-13, 11-7, 11-8, 6-11)

    Grupa 6

    ENGEMANN Gerrit GER - SINGEORZAN Bogdan : 3-0 (11-8, 11-4, 11-4)
    SINGEORZAN Bogdan - DZIADEK Kamil POL : 3-0 (11-4, 11-6, 12-10)
    KAYAMA Yu JPN - SINGEORZAN Bogdan : 3-0 (11-7, 11-8, 11-3)

  4. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    maestru
    Avatarul lui adishorul
    Data înscrierii
    24.01.2011
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    46
    Postări
    1.765
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 18 h 27 m
    Timp online pe zi
    46 m
    Reputație
    614
    Acum live junioare feminin Romania - Rusia "A"
    Nittaku violin​T80 / Baracuda

  6. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dennis le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.460
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 21 h 15 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    La simplu cadeti

    Grupe de calificare

    Grupa 19

    SPELBUS Florin - ZUK Arkadiusz POL : 3-0 (11-7, 11-9, 11-6)
    STANKEVICIUS Medardas LTU - SPELBUS Florin : 0-3 (7-11, 2-11, 10-12)
    SPELBUS Florin - KASHIWA Takeru JPN : 3-2 (12-10, 11-7, 8-11, 10-12, 11-9)


    La simplu cadete

    Grupe de calificare

    Grupa 1

    DIACONU Adina - WEGRZYN Katarzyna POL : 3-0 (11-2, 11-6, 11-5)
    DIACONU Adina - BELOPOTOCANOVA Katarina SVK : 3-0 (11-4, 11-6, 13-11)

    Grupa 3

    SURJAN Sabina SRB - PLAIAN Tania : 2-3 (11-7, 7-11, 7-11, 11-7, 12-14)
    PLAIAN Tania - PYTEL Sara POL : 3-0 (11-7, 11-9, 11-
    OZKAYA Gul Pembe TUR - PLAIAN Tania : 2-3 (11-9, 9-11, 11-8, 8-11, 7-11)

    Grupa 5

    DRAGOMAN Andreea - MOZLER Natalia GER : 3-0 (15-13, 11-9, 14-12)
    DRAGOMAN Andreea - BOGDANOVA Nadezhda BLR : 3-1 (12-10, 8-11, 11-7, 11-7)
    DRAGOMAN Andreea - HENNIG Katarzyna POL : 3-1 (11-7, 5-11, 11-3, 11-9)

    Grupa 13

    PLAEASU Mihaela - MCGLONE Katie IRL : 3-0 (11-6, 13-11, 11-9)
    PLAEASU Mihaela - IVANNIKOVA Anna RUS : 3-1 (14-12, 12-10, 5-11, 12-10)
    PLAEASU Mihaela - KOZIOL Sandra POL : 3-0 (11-3, 11-7, 11-3)

    Grupa 16

    SLAZAK Julia POL - VARGA Krisztina ROU : 3-0 (11-6, 11-6, 11-6)
    VARGA Krisztina ROU - UCAR Nur Banu TUR : 3-2 (11-2, 11-4, 6-11, 10-12, 11-7)
    BALTUSHITE Marharyta BLR - VARGA Krisztina ROU : 3-2 (6-11, 7-11, 11-8, 11-6, 11-3)

    Competitia pe echipe

    Echipa de junioare a ROMANIEI este in finala cu echipa CZECH REPUBLIC. Rezultatele echipei pana in acest moment sunt:

    ROMANIA - POLAND 'B' : 3 - 0

    ROMANIA - PORTUGAL : 3 - 1

    POLONIA "A" - ROMANIA : 1-3

    RUSSIA "A" - ROMANIA : 1-3



    Echipa de cadeti ROMANIA "A" este in finala cu echipa JAPONIA "A"
    Rezultate de pana acum:

    ROMANIA 'A' - RUSSIA 'B' : 3 - 0

    ROMANIA 'A' - SWEDEN 'B' : 3 - 0

    ROMANIA "A" - JAPONIA "B" : 3-2

    ROMANIA "A" - MOLDOVA : 3-2


    Echipa de cadete ROMANIA "A" este in finala cu echipa GERMANIA "A"
    Rezultate de pana acum:

    ROMANIA 'A' - GERMANY 'B' : 3 - 0

    ROMANIA 'A' - ITALY : 3 - 2

    BYE - ROMANIA "A" : 0-3

    ROMANIA "A" - RUSSIA "B" : 3-2

    - - - Actualizat - - -

    COMPETITIA PE ECHIPE

    FINALA LA JUNIOARE:

    ROMANIA - CZECH REPUBLIC: 3-1

    BALINT Bernadett - MYNAROVA Karolina : 3-2 (11-5, 11-7, 7-11, 9-11, 11-7)
    LUPU Diana - STEFCOVA Kristyna : 3-1 (3-11, 11-9, 11-6, 11-
    CRISAN Bianca - KAPOUNOVA Barbora :2-3 (11-8, 9-11, 11-13, 11-7, 9-11)
    BALINT Bernadett - STEFCOVA Kristyna: 3-1 (11-8, 11-8, 9-11, 11-6)


    FINALA LA CADETI:

    JAPONIA "A" - ROMANIA "A" : 3-2

    KANAMITSU Koyo - PLETEA Cristian : 2-3 (7-11, 11-8, 1-11, 11-9, 8-11)
    UDA Yukiya - SIPOS Rares : 0-3 (8-11, 8-11, 9-11)
    KANAMITSU Koyo/UDA Yukiya - PLETEA Cristian/SIPOS Rares : 3-0 (12-10, 11-9, 11-2)
    KANAMITSU Koyo - SIPOS Rares :3-2 (11-5, 10-12, 11-4, 5-11, 15-13)
    UDA Yukiya - PLETEA Cristian :3-0 (11-9, 11-9, 11-9)


    FINALA LA CADETE

    ROMANIA "A" - GERMANIA "A" : 3-0

    DIACONU Adina - SAGER Luisa : 3-0 (11-3, 11-7, 11-9)
    DRAGOMAN Andreea - WOLF Jennie : 3-0 (13-11, 11-6, 11-4)
    DIACONU Adina/DRAGOMAN Andreea - SAGER Luisa/WOLF Jennie :3-1 (8-11, 11-3, 11-9, 12-10)

  8. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL, macocco le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior
    Avatarul lui luci_rac
    Data înscrierii
    13.03.2007
    Locație
    Targoviste , judetul Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 21 h 41 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    2063
    Echipele nationale ale Romaniei de cadete si de junioare I sunt castigatoarele openului Poloniei !
    Rezultatele complete inregistrate de echipele romanesti in Polonia :
    Tablou principal
    Cadete ( junioare II 13-15 ani ):
    Sfert de finala : Romania - BYE
    Semi finala : Romania - Rusia B 3:2
    Finala : Romania -Romania - Germania 3:0
    Cadeti ( juniori II 13-15 ani ):
    Sfert de finala :Romania - Japonia B 3:2
    Semi finala : Romania - Moldova 3:2
    Finala : Romania - Japonia 2:3
    Junioare I (15-18 ani)
    Sfert de finala : Romania - Polonia A 3:1
    Semifinala : Romania -Rusia A 3:1
    Finala : Romania - Cehia 3:1
    Echipa nationala de juniori I a ratat calificarea pe tabloul principal.
    Felicitari tuturor echipelor romanesti pentru rezultatele bune obtinute la aceasta competitie!


    - - - Actualizat - - -

    Watch the finals of the Polish Junior & Cadet Open LIVE on ITTF's YouTube channel!

    https://www.youtube.com/watch?v=4aFhL5VsBcY#t=2838
    Blade: XIOM Feel ZX3
    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

  10. Îmi place iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 11 h 38 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4414
    HAIIIIIII ROMANIAAAAAAA!!!!!
    Bravo Andreea Dragoman!
    Felicitari tuturor medaliatilor din delegatia Romaniei!Cinste invinsilor!
    I love table tennis !

  12. Îmi place luci_rac le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.460
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    77 z 21 h 15 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    2598
    La dublu feminin - cadeti

    FINALA

    DIACONU Adina ROU/DRAGOMAN Andreea ROU - BOGDANOVA Nadezhda BLR/TRIGOLOS Daria BLR: 3-1 (11-8,7-11,11-7,12-10)


    La dublu baieti - cadeti

    FINALA

    PLETEA Cristian ROU/SIPOS Rares ROU - KANAMITSU Koyo JPN/UDA Yukiya JPN: 3-0 (11-4,11-9,11-4)


    La simplu cadete


    SEMIFINALE


    DIACONU Adina ROU - TRIGOLOS Daria BLR : 0-3 (5-11,5-11,10-12)
    Adina Diaconu a obtinut astfel locul III.

    La simplu cadeti:

    FINALA

    KANAMITSU Koyo JPN - SIPOS Rares ROU : 0-3 (6-11,4-11,5-11)


    FELICITARI DELEGATIEI ROMANIEI PARTICIPANTE LA ACEST CONCURS SI IN SPECIAL JUCATORILOR/JUCATOARELOR CARE AU OBTINUT MEDALII PRECUM SI ANTRENORILOR ACESTORA



    2014 Polish Junior & Cadet Open - Cadet Finals






    2014 Polish Junior & Cadet Open - The Finals


    Ultima modificare făcută de dennis; 01.06.2014 la 20:59.

  14. Mulțumesc iuliu zedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Lilian le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    62
    Postări
    5.812
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 11 h 13 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    10501
    Felicitari tinerilor jucatori romani Rares Sipos (mare talent), Cristi Pletea, Adina Diaconu, dar mai ales mediesencei Andreea Dragoman ! La mai mare, cat mai mult timp ! BRAVOOOOO!

  16. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    82 z 11 h 38 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4414
    Bravo Rares!Bravo Cristian!
    Felicitari!
    Hai Romaniaaaaaaaaaa!!
    I love table tennis !

  17. #10
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.145
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    149 z 13 h 27 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    5290
    Felicitari delegatie noastre !
    Avem viitorul in TM asigurat,munca depusa este rasplatita.

Subiecte similare

  1. 2016 Polish Junior & Cadet Open - ITTF Premium Junior Circuit, 25 - 29 May 20
    De iuliu zedler în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 31.05.2016, 09:09
  2. Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 10.11.2014, 08:18
  3. Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 29.06.2014, 02:25
  4. Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 22.05.2014, 09:10
  5. Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 16.02.2014, 21:49

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •