Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

H3 & h3 neo

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • H3 & h3 neo

    Care este diferenta dintre DHS Hurricane 3 si DHS Hurricane 3 Neo ? Care este mai bun dupa parerea voastra ? Eu pana acum am jucat doar cu Hurricane 3 .
    Blade : DEF Butterfly Power Defence
    FH : Nittaku - Hurricane
    BH : Giant Dragon - Giant Long

  • #2
    Off topic: Mai citeste si tu forumul, informeaza-te, si daca ai neclaritati, vino si spune-le... (sau mai cauta raspunsuri)...
    On topic: Raspunsul il gasesti sigur pe forum, a mai fost discutat subiectul de n ori. H3 (vechi) este pentru era speed glue, burete tare, topsheet gros, daca nu il boostezi la greu, sau daca nu ii dai cu speed glue este mort. H3 Neo (nou), este pentru era lipiciului pe baza de apa, burete portocaliu (mai soft) sau albastru (mai dur, insa mai reactiv), insa neboostat suna ca o sticla sparta. Trebuie booster la greu sa poti juca cu el. Topshetul este mai subtire si mai de calitate decat la cel vechi.

    Comentariu


    • #3
      Am inteles merci , si vreau sa te intreb multi jucatori de tenis imi spun ca DHS 3 , DHS 3 NEO si TinArc 3 sunt cele mai bune fete de rever din lume . Este adevarat ? Dupa parerea mea incheietura conteaza nu paleta .
      Blade : DEF Butterfly Power Defence
      FH : Nittaku - Hurricane
      BH : Giant Dragon - Giant Long

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X