Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

inceputul meu

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • inceputul meu

    Vă salut ! numele meu este Ionuț si sunt nou pe aici, sper sa nu fiu luat prea tare
    de vre-o 2 luni imi tot umplu timpul liber cu tenisul de masa, si incep sa devin pasionat.
    joc la un amic acasa si folosesc o paleta de-a lui care este foarte slaba calitativ ( imi pot da seama de asta si necunoscator fiind) ceva gen "dragonul rosu" de maxim 10 lei ca valoare...)
    deocamdata nu dispun de fonduri, dar pe viitor as vrea sa imi cumpar o paleta cu care sa pot simtii ceva....
    intrebarea mea este daca se merita sa cumpar o paleta din comert gata facuta sau sa caut un second ceva mai calitativ pe aici ?.....bugetul intuiesc ca va fi sub 60 de lei.

    multumesc anticipat celor ce imi vor putea raspunde !

  • #2
    la acest buget te poate ajuta vlad de la ttmall care are palete ieftine mult mai bune decat cele din comert ! pt inceput va fi o palta f buna dar dupa o vreme o sa simti nevoia sa schimbi din nou ! asa ca ar fi bine sa aloci un buget ceva mai mare sa achizitionezi o paleta mai buna si decat cea de 60 ron ! oferte sunt destule urmareste sectiunea vanzari cumparari ! succese !
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Dan Universal Vezi post
      la acest buget te poate ajuta vlad de la ttmall care are palete ieftine mult mai bune decat cele din comert ! pt inceput va fi o palta f buna dar dupa o vreme o sa simti nevoia sa schimbi din nou ! asa ca ar fi bine sa aloci un buget ceva mai mare sa achizitionezi o paleta mai buna si decat cea de 60 ron ! oferte sunt destule urmareste sectiunea vanzari cumparari ! succese !
      multumesc frumos de pont si raspuns, imi puteti spune va rog si cum pot lua pe viitor legatura cu acest domn Vlad ?

      Comentariu


      • #4
        http://www.ttmall.eu/

        Comentariu


        • #5
          multumesc frumos !

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X