Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

EMI-TT(www.mesedetenis.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • EMI-TT(www.mesedetenis.ro)

    ***Din pasiunie, prin implicare, devotament, consecventa si dragoste pentru acest sport si pentru practicantii acestuia, de la copii la adulti, de la amatori la profesionisti, asa a stiut “EMI” sa construiasca, sa dezvolte si sa puna umarul in dezvoltarea tenisului de masa din Romania... si si-a facut prieteni si a inceput sa fie apreciat, sprijinit si solicitat…asa a inceputul totul… si va continua….
    Iar pentru a veni in intampinarea nevoilor corecte ale jucatorilor de tenis de masă, “EMI” si-a propus si a dus spre realizare proiectul “EMI-TT”. “EMI-TT” comercializeaza prin magaziunul online www.mesedetenis.ro (lansare 16.06.2014, ora 16 !) peste 300 de produse si accesorii de tenis de masă, atat pentru hobby cat si pentru cei experimentati. Proiectul are ca tinta principala sprijinirea cluburilor si asociatiilor de tenis de masă din Romania. In acest scop le-am pregatit un program special care va aduce beneficii pe termen lung, de ambele parti. Proiectul “EMI TT” se implica si in organizarea, la nivel national, de tabere, turnee si competitii de tenis de masă.

    Care este stilul tau?

    EMI-TT, un proiect pentru campioni si pentru cei care vor sa devina campioni !***

  • #2
    Mult succes, nea Emi, si multa sanatate alaturi de cei dragi. Cu stima, fratii Gavrilovici.

    Comentariu


    • #3
      Sa-ti dea DOMNUL sanatate sa le poti duce pe toate.MULT SUCCES si sa ne auzim cat mai curand .
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        Succes EMI.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Gress Vezi post
          Succes EMI.
          Alaturi de voi sper sa avem succes Mariane.

          EMI

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de marcu vasile Vezi post
            Sa-ti dea DOMNUL sanatate sa le poti duce pe toate.MULT SUCCES si sa ne auzim cat mai curand .
            Sanatatea de multe ori e sustinuta de bucuria din sufletul copiilor ,Nea Marcu.

            Comentariu


            • #7
              Emi!
              Am imbratisat de la bun inceput proiectul tau pentru ca,avand ocazia sa te cunosc foarte bine in acesti doi ani, sunt convins ca vei avea succesul pe care-l meriti cu prisosinta!
              Toata suflarea pasionatilor de tenis de masă din Agnita si imprejurimi este alaturi de tine si proiectul tau.
              Good luck!
              I love table tennis !

              Comentariu


              • #8
                Mult succes Emi si abia asteptam deschiderea magazinului online! Iti doresc sa fii Nr. 1 in aceasta bransa, asa cum ne-ai obisnuit pana acum!
                Blade: Mizutani ZLC
                FH Nittaku Fastarc G1
                BH Xiom Sigma II Euro

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Zosim1 Vezi post
                  Sanatatea de multe ori e sustinuta de bucuria din sufletul copiilor ,Nea Marcu.
                  O stiu foarte bine ,este pur adevarat ce ai spus si pentru asta traiesc.
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Succes Emi an ceea ce faci si de la Harghita

                    Comentariu


                    • #11
                      Succes Emi ! Succes www.mesedetenis.ro ! Daca ramai aceeasi persoana de pana acum , nu poti decat sa fi pe primul loc la ce iti propui !

                      Comentariu


                      • #12
                        Anticipand coptarea noului "contingent" de copii din toamna,CS Agnita face prima comanda:
                        -10 palete Joola pentru copii
                        -1 cutie mare cu 140 mingi antrenament Joola de 1*
                        -25 mingi Joola 3*
                        Multumim.
                        I love table tennis !

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de hai stiinta Vezi post
                          Succes Emi ! Succes www.mesedetenis.ro ! Daca ramai aceeasi persoana de pana acum , nu poti decat sa fi pe primul loc la ce iti propui !
                          Ceea ce mi-am propus este foarte simplu,impreuna cu voi sa cautam solutii viabile ,la problemele actuale ce le intampinam in tenisul de masa,mai exact impreuna sa putem sustine ,promova si dezvolta acest sport.Am fost,sunt si sper ca voi ramane aceasi persoana asa cum ma cunoasteti.

                          EMI

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de csabazedler Vezi post
                            Anticipand coptarea noului "contingent" de copii din toamna,CS Agnita face prima comanda:
                            -10 palete Joola pentru copii
                            -1 cutie mare cu 140 mingi antrenament Joola de 1*
                            -25 mingi Joola 3*
                            Multumim.
                            Nu poate decat sa ma bucure aceasta prima comanda online,dar acest post "EMI-TT" l-am deschis in primul rand de a face o prezentare oficiala a activitatii ce am inceput,de a fii prezenti in mijlocul forumistilor,de a afla problemele si cerintele lor si de interactiva in aceasta comunitate.Pe langa partea comerciala www.mesedetenis.ro ,EMI-TT are ca obiectiv si acordarea de consultanta la nivelul cluburilor,si in special cluburilor noi infintate si de copii.

                            Multumesc Ciobi pentru tot lobyul pe care il faci pt mine,multumesc in primul rand ca ai fost alaturi de mine din primul moment de cand am revenit in tenis si pana acuma,multumesc anticipat pentru tot ce va urma sa facem impreuna,si deaceea prima comanda catre tine va fii livrata cu titlu de sponsorizare din partea mea.

                            Mersi EMI

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Zosim1 Vezi post
                              Nu poate decat sa ma bucure aceasta prima comanda online,dar acest post "EMI-TT" l-am deschis in primul rand de a face o prezentare oficiala a activitatii ce am inceput,de a fii prezenti in mijlocul forumistilor,de a afla problemele si cerintele lor si de interactiva in aceasta comunitate.Pe langa partea comerciala www.mesedetenis.ro ,EMI-TT are ca obiectiv si acordarea de consultanta la nivelul cluburilor,si in special cluburilor noi infintate si de copii.

                              Multumesc Ciobi pentru tot lobyul pe care il faci pt mine,multumesc in primul rand ca ai fost alaturi de mine din primul moment de cand am revenit in tenis si pana acuma,multumesc anticipat pentru tot ce va urma sa facem impreuna,si deaceea prima comanda catre tine va fii livrata cu titlu de sponsorizare din partea mea.

                              Mersi EMI
                              Lasand la o parte generozitatea ta de-acum recunoscutalucru confirmat de sute de colegi si multi organizatori amaturisti),eu am crezut si cred in continuare in succesul proiectului tau vis-a-vis de tenisul de masa juvenil si Amatur!
                              Vielen Dank..und viel Gluck!!!!
                              I love table tennis !

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                Nu poate decat sa ma bucure aceasta prima comanda online,dar acest post "EMI-TT" l-am deschis in primul rand de a face o prezentare oficiala a activitatii ce am inceput,de a fii prezenti in mijlocul forumistilor,de a afla problemele si cerintele lor si de interactiva in aceasta comunitate.Pe langa partea comerciala www.mesedetenis.ro ,EMI-TT are ca obiectiv si acordarea de consultanta la nivelul cluburilor,si in special cluburilor noi infintate si de copii.

                                Multumesc Ciobi pentru tot lobyul pe care il faci pt mine,multumesc in primul rand ca ai fost alaturi de mine din primul moment de cand am revenit in tenis si pana acuma,multumesc anticipat pentru tot ce va urma sa facem impreuna,si deaceea prima comanda catre tine va fii livrata cu titlu de sponsorizare din partea mea.

                                Mersi EMI
                                EMI T.T is the BEST....
                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                  ***Din pasiunie, prin implicare, devotament, consecventa si dragoste pentru acest sport si pentru practicantii acestuia, de la copii la adulti, de la amatori la profesionisti, asa a stiut ?EMI? sa construiasca, sa dezvolte si sa puna umarul in dezvoltarea tenisului de masa din Romania... si si-a facut prieteni si a inceput sa fie apreciat, sprijinit si solicitat?asa a inceputul totul? si va continua?.
                                  Iar pentru a veni in intampinarea nevoilor corecte ale jucatorilor de tenis de masă, ?EMI? si-a propus si a dus spre realizare proiectul EMI-TT. EMI-TT comercializeaza prin magaziunul online www.mesedetenis.ro (lansare 16.06.2014, ora 16 !) peste 300 de produse si accesorii de tenis de masă, atat pentru hobby cat si pentru cei experimentati. Proiectul are ca tinta principala sprijinirea cluburilor si asociatiilor de tenis de masă din Romania. In acest scop le-am pregatit un program special care va aduce beneficii pe termen lung, de ambele parti. Proiectul ?EMI TT? se implica si in organizarea, la nivel national, de tabere, turnee si competitii de tenis de masă.

                                  Care este stilul tau?

                                  EMI-TT, un proiect pentru campioni si pentru cei care vor sa devina campioni !***
                                  Dupa lupte de cateva ore pentru a lansa seit-ul www.mesedetenis.ro,din cauza unor probleme aparute la server ne cerem scuze tuturor si cel mai probabil nu maine ci poimaine incercam lansarea lui.

                                  Mersi de intelegere.EMI

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Merge site-ul... Succes Emi !
                                    BUTTERFLY Romania
                                    Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                                    E-mail: office@prosoftbn.ro
                                    BUTTERFLY Store Bucuresti
                                    Tel. Mihai: 0736-887467
                                    E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                                    Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                                    Instagram: @butterflyromania
                                    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                                    http://www.tt-shop.ro
                                    http://www.butterfly.tt
                                    http://www.tenisdemasa.ro

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de rasvan Vezi post
                                      Merge site-ul... Succes Emi !
                                      Multumesc ,dupa multe lupte cu tehnica.Mai sunt cateva detali de rezolvat dar functioneaza.EMI

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Pentru perioada 5.08 -31.08.2014 EMI-TT va asteapta pe www.mesedetenis.ro cu o serie de produse promotionale, cu reduceri de pana la 50%. Produsele afisatea in promotie se afla in stoc si se pot livra imediat.

                                        EMI

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Exista mingi mai grele sau mingi pt jocul in aer liber? Daca da aveti?

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Exista mingi mai grele sau mingi pt jocul in aer liber? Daca da aveti?

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de miscoci Vezi post
                                            Exista mingi mai grele sau mingi pt jocul in aer liber? Daca da aveti?

                                            - - - Actualizat - - -

                                            Exista mingi mai grele sau mingi pt jocul in aer liber? Daca da aveti?
                                            Nu exista mingi de exterior sau de interior,iar pentru jocul afara unde va deranjeaza adierea vantului v-a recomand mingiile vechi de 38 mm care sunt mai mici si mai grele,daca mai gasiti pe undeva.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Multumesc

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Pana in data de 31.08 orice produs comandat pe www.mesedetenis.ro v-a beneficia de transport gratuit.

                                                EMI

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Azi o sa fiu in Victoria,poate reusim sa ne vedem spre seara la sala in cazul in care esti acasa.

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X