Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

IDM TENIS CUP -Concurs tenis de masa amatori- Duminica 29 iunie - Ora 10:00- IDM CLUB

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • IDM TENIS CUP -Concurs tenis de masa amatori- Duminica 29 iunie - Ora 10:00- IDM CLUB

    VA INVITAM LA IDM TENIS CUP - CONCURS TENIS DE MASA NIVEL AMATOR

    DUMINICA - 29 IUNIE - ORA 10:00

    PERIOADA INSCRIERE: 9:30 - 10:00

    LOCATIE: IDM CLUB

    TAXA DE PARTICIPARE DOAR 20 LEI / PERSOANA PENTRU POSESORII DE CARD IDM SAU 30 LEI / PERSOANA PENTRU PARTICIPANTII CARE NU POSEDA CARD IDM!

    SISTEM DE JOC: GRUPE + PIRAMIDA SIMPLA ELIMINATORIE

    CUPA, MEDALII, DIPLOME SI PREMII INEDITE!

    VINO LA CONCURS! CASTIGA DISTRACTIE!

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	tenis-de-masa.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	73,9 KB 
ID:	778825


    Pagina FB oficiala: https://www.facebook.com/Concurstenisdemasa

    InfoLine: 0722.579.023

    www.EchipaDeJoc.ro

  • #2
    Exista vreun criteriu de inscriere sau poate participa oricine.

    Comentariu


    • #3
      As fi participat, dar nu-mi place ca faceti discriminare la plata taxei: posesor sau neposesor card IDM... Nu cred ca asa atrageti participantii. Succes...

      Comentariu


      • #4
        Concursul este destinat jucatorilor de nivel amatori - mediu. Daca va incadrati in acest criteriu sunteti binevenit. O zi placuta.

        - - - Actualizat - - -

        Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
        As fi participat, dar nu-mi place ca faceti discriminare la plata taxei: posesor sau neposesor card IDM... Nu cred ca asa atrageti participantii. Succes...
        Apreciem parerea dvs...dar noi nu am stabilit diferentierea taxei de participare ca o discriminare ci ca o bonificatie pentru clientii fideli IDM CLUB ... de aceea s-a ales si denumirea de IDM CUP! Va asteptam la concurs daca va razganditi

        - - - Actualizat - - -

        Postat în original de dantim Vezi post
        Exista vreun criteriu de inscriere sau poate participa oricine.
        Concursul este destinat jucatorilor de nivel amatori - mediu. Daca va incadrati in acest criteriu sunteti binevenit. O zi placuta.

        Comentariu


        • #5
          Pai...si cine stabileste acest "criteriu"?!?

          Comentariu


          • #6
            Echipa de joc-posibil.Te baga intai la o proba de joc (dupa ce platesti 30 ron sau 20 ron),si ti stabilesc pe loc nivelul.Daca e mediu-ramai la concurs.Daca nu, te asteptam altadata.

            Comentariu


            • #7
              Cred ca ar fi sunat mai bine ; dupa o evaluarea jucatorilor acestia vor fi indreptati catre categorile posibile dupanivelul jocului.

              Comentariu


              • #8
                Chen Xue Jie,Bocaniala Norocel Vali Popescu si Dan Petrov.

                Comentariu


                • #9
                  Eu nu inteleg un lucru si Petrov sau dl Dospinescu l-au spus clar,daca e concurs,de ce un membru sa plateasca 20 de ron si eu din afara sa dau 30.
                  La Top Tenis,la Viva sau oriunde te trateaza cu toata amabilitatea poate te atrag ca si client,la IDM,te pun sa platesti mai mult,ca pe un paria.
                  Mai Petrov,vorbeste cu dl Vali sau cu Norocel,ca il sun eu pe chinezu,dau eu o bere,dar astia chiar ne iau de fraieri.
                  Nu sunt eu mare jucator de tenis,dar la afaceri,hai pas.
                  Sincer acum daca la Viva vine Tibi sau Horia si zice,bai Dane tu dai cu 10 ron in plus ca joci si la Top Tenis,nu faci clabuci?
                  De aia eu o sa ma duc sa joc acolo cand o sa fie respect pentru orice jucator,regulamentul lor pentru membri nu ma intereseaza,dar macar nu vreau sa vad
                  discriminarea pe fata.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de giulesti202 Vezi post
                    Eu nu inteleg un lucru si Petrov sau dl Dospinescu l-au spus clar,daca e concurs,de ce un membru sa plateasca 20 de ron si eu din afara sa dau 30.
                    La Top Tenis,la Viva sau oriunde te trateaza cu toata amabilitatea poate te atrag ca si client,la IDM,te pun sa platesti mai mult,ca pe un paria.
                    Mai Petrov,vorbeste cu dl Vali sau cu Norocel,ca il sun eu pe chinezu,dau eu o bere,dar astia chiar ne iau de fraieri.
                    Nu sunt eu mare jucator de tenis,dar la afaceri,hai pas.
                    Sincer acum daca la Viva vine Tibi sau Horia si zice,bai Dane tu dai cu 10 ron in plus ca joci si la Top Tenis,nu faci clabuci?
                    De aia eu o sa ma duc sa joc acolo cand o sa fie respect pentru orice jucator,regulamentul lor pentru membri nu ma intereseaza,dar macar nu vreau sa vad
                    discriminarea pe fata.
                    Bravo MICUTULE ai dreptate,hai si tu maine la IDM ,poate nu o sa fie discriminare de taxa(daca o sa te vada baieti sigur nu o sa fie)

                    Comentariu


                    • #11
                      Nu vin Dane,mergi tu si o sa imi fie mie mai usor sa castig,la Top tenis.
                      Speram sa am cui sa dau o bere,macar ca ai tu sa imi dai3.
                      Dar asta e,o sa ma chinui singur cu ele.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de giulesti202 Vezi post
                        Nu vin Dane,mergi tu si o sa imi fie mie mai usor sa castig,la Top tenis.
                        Speram sa am cui sa dau o bere,macar ca ai tu sa imi dai3.
                        Dar asta e,o sa ma chinui singur cu ele.
                        La IDM dureaza mai putin,o sa vin sa le beau eu pentru ca am grija de sanatatea ta MICUTULE

                        Comentariu


                        • #13
                          Nu vreau sa fiu nesimtit,pentru mine 10 ron,sunt fix nimic,la Viva dau 6 ron pe o bere la draft,macar ca la Idm in banii astia o aduce o domnisoara draguta si la Viva o iau de la Horia.
                          Dar intre noi sunt colegi,care joaca tenis mai bine ca mine si pentru care 10 ron sunt bani.
                          Nu vreau sa ma dau eu mare(macar ca sunt mare oricum si cei care ma cunosc stiu ce spun)dar trebuie sa fim echitabili pentru toti membrii din concurs.

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de giulesti202 Vezi post
                            Nu vreau sa fiu nesimtit,pentru mine 10 ron,sunt fix nimic,la Viva dau 6 ron pe o bere la draft,macar ca la Idm in banii astia o aduce o domnisoara draguta si la Viva o iau de la Horia.
                            Dar intre noi sunt colegi,care joaca tenis mai bine ca mine si pentru care 10 ron sunt bani.
                            Nu vreau sa ma dau eu mare(macar ca sunt mare oricum si cei care ma cunosc stiu ce spun)dar trebuie sa fim echitabili pentru toti membrii din concurs.
                            Pai eu cred ca chiar aceea domnisoara draguta, chiar frumoasa sunt sigur, face toti bani, este cam ca la striptease unde consumatia este mult mai scumpa decat intr-un bar normal fiindca pe langa ca iti clatesti gatul cu o bautura fina iti clatesti si ochii cu o fata frumoasa goala. Este posibil ca si la IDM sa ne fie rezervate cateva surprize interesante, de ce nu mingea sa fie pusa in joc de o gagicuta draguta care sa fie si arbitrul meciului. In conditiile astea nu vad de ce amaturistul, care vede de obicei cum ai spus si tu doar figuri obisnuite, masculine, sa nu faca un mic efort de 10 lei si sa se simta si el in sfarsit cu adevarat bine.

                            Comentariu


                            • #15


                              - - - Actualizat - - -

                              Cornele daca vezi fetele alea frumoase cam asa o sa joci

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de dantim Vezi post
                                Chen Xue Jie,Bocaniala Norocel Vali Popescu si Dan Petrov.
                                Astia ar fi amatori de valoare medie?Dane-sa nu va dea afara!!!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Apreciem parerea dvs...dar noi nu am stabilit diferentierea taxei de participare ca o discriminare ci ca o bonificatie pentru clientii fideli IDM CLUB ... de aceea s-a ales si denumirea de IDM CUP! Va asteptam la concurs daca va razganditi

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Stimata EchipaDeJoc, iata ce scrie in DEX:

                                  "DISCRIMIN?RE, discriminări, s. f. Acțiunea de a discrimina și rezultatul ei. 1. Deosebire, distincție netă făcută între mai multe obiecte, idei etc. 2. Politică prin care un stat sau o categorie de cetățeni ai unui stat sunt lipsiți de anumite drepturi pe baza unor considerente nelegitime"

                                  Faptul ca dumneavoastra numiti discriminarea bonificatie nu schimba esenta lucrurilor, tot discriminare ramane.
                                  E ca si cand ati fi un club de blonde, insa acceptati si brunete cu o singura conditie: sa-si vopseasca parul. In cazul nostru "vopsitul" ar costa 10 lei, dar pentru unele "brunete" acest lucru ar fi un efort nejustificat.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de giulesti202 Vezi post
                                    Eu nu inteleg un lucru si Petrov sau dl Dospinescu l-au spus clar,daca e concurs,de ce un membru sa plateasca 20 de ron si eu din afara sa dau 30.
                                    La Top Tenis,la Viva sau oriunde te trateaza cu toata amabilitatea poate te atrag ca si client,la IDM,te pun sa platesti mai mult,ca pe un paria.
                                    Mai Petrov,vorbeste cu dl Vali sau cu Norocel,ca il sun eu pe chinezu,dau eu o bere,dar astia chiar ne iau de fraieri.
                                    Nu sunt eu mare jucator de tenis,dar la afaceri,hai pas.
                                    Sincer acum daca la Viva vine Tibi sau Horia si zice,bai Dane tu dai cu 10 ron in plus ca joci si la Top Tenis,nu faci clabuci?
                                    De aia eu o sa ma duc sa joc acolo cand o sa fie respect pentru orice jucator,regulamentul lor pentru membri nu ma intereseaza,dar macar nu vreau sa vad
                                    discriminarea pe fata.
                                    Avem o rugaminte... este suficient sa nu participati la concurs ....

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cupa, medalii, diplome si premii inedite!

                                      - - - Actualizat - - -

                                      Sincer 10 lei in plus sau in minus chiar nu conteaza.

                                      Dar de ce sa nu incerca-m ceva nou si poate mai atractiv

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                                        Apreciem parerea dvs...dar noi nu am stabilit diferentierea taxei de participare ca o discriminare ci ca o bonificatie pentru clientii fideli IDM CLUB ... de aceea s-a ales si denumirea de IDM CUP! Va asteptam la concurs daca va razganditi

                                        - - - Actualizat - - -

                                        Stimata EchipaDeJoc, iata ce scrie in DEX:

                                        "DISCRIMIN?RE, discriminări, s. f. Acțiunea de a discrimina și rezultatul ei. 1. Deosebire, distincție netă făcută între mai multe obiecte, idei etc. 2. Politică prin care un stat sau o categorie de cetățeni ai unui stat sunt lipsiți de anumite drepturi pe baza unor considerente nelegitime"

                                        Faptul ca dumneavoastra numiti discriminarea bonificatie nu schimba esenta lucrurilor, tot discriminare ramane.
                                        E ca si cand ati fi un club de blonde, insa acceptati si brunete cu o singura conditie: sa-si vopseasca parul. In cazul nostru "vopsitul" ar costa 10 lei, dar pentru unele "brunete" acest lucru ar fi un efort nejustificat.
                                        In regula ...

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Echipa de joc sa ma inscrii si pe mine ..ca vin sa joc si eu in amintirea vremurilor apuse
                                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Iata ca turneul Echipei de Joc-devine un pol de atractie important pentru tenisul de masa.Vin multi jucatori valorosi.
                                            Daca apare si Joo Se Hyuk- sa ma anuntati si pe mine.Nu am card IDM dar ma risc,dau 10 ron in plus.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de EchipaDeJoc Vezi post
                                              Avem o rugaminte... este suficient sa nu participati la concurs ....
                                              Urata replica!
                                              Sunt sigur ca ati atras foarte multi jucatori cu ea.
                                              Blog de tenis de masă

                                              Comentariu


                                              • #24

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Lasand gluma la o parte baiatul care a vrut sa organizeze acest mic turneu este de bun simt

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X