Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

IDM TENIS CUP -Concurs tenis de masa amatori- Duminica 29 iunie - Ora 10:00- IDM CLUB

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de dantim Vezi post
    Lasand gluma la o parte baiatul care a vrut sa organizeze acest mic turneu este de bun simt
    Sigur ai baut o bere ceva de la el ...sau ti-a diminuat taxa de inscriere :P
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

    Comentariu


    • #27
      Si iata ca pana la urma nu am participat la turneu,am fost la Top Tenis ca si Petrov sau Chinezu,a fost foarte ok,mai ieftin,desi asa cum spune Petrov 10 ron nu conteaza.
      El cred ca a pus ochii pe fetele de acolo.Sincer cu berile lui am iesit mai scump
      Si asa cum spunea un foarte bun practicant al acestui sport Avem o rugaminte... este suficient sa nu participati la concurs .... ,nu am participant.
      Asa ca o scurta informare,eu nu sunt un mare jucator,dar nu o sa uit invitatia dvs,probabil ca nu va plac banii nostrii,orice persoana de bun simt,ar fi modificat anuntul cu DISCRIMINAREA ,
      in mod sigur insa as spune ca cel care semneaza comentariile in numele IDM,este un foarte bun manager.
      Va doresc multe turnee reusite,ca si cel de astazi.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X