Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Adaugare nume la profil

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Adaugare nume la profil

    In cazul in care doriti va puteti inregistra in profilul personal si numele complet.
    Multumesc.

  • #2
    Re: Adaugare nume la profil

    Multumim pentru imbunatatirile aduse forumului. Referitor la posibilitatea adaugarii numelui ca si oportunitatea de a comunica numarul de telefon, as vrea sa intreb daca exista vreo "privacy" pentru accesul din afara ...
    Ca sa fiu mai explicit, cand m-am inscris pe forum am pus adresa de email care continea prenumele si numele meu. Daca dadeam o cautare pe Google dupa aceste date, ma gaseam pe forumul http://www.tenisdemasa.ro cu toate mesajele - asa ca solutia cea mai rapida pe care am gasit-o a fost sa schimb adresa de email de pe site.
    practic intrebarea mea este daca forumul este deschis sau inchis si daca exista parti restrictionate la acces exterior.

    Comentariu


    • #3
      Re: Adaugare nume la profil

      Nu exista nici o restrictionare pentru vizitatori.
      Nu as dori sa ingradesc accestul la informatiile utile din acest forum pentru simplu motiv ca un om interesat nu vrea sa-si faca utilizator pe forum.
      Daca aceasta discutie evolueaza vom analiza solutiile ce pot fi adoptate.

      Comentariu


      • #4
        Re: Adaugare nume la profil

        Site-ul, asa cum este conceput, a atras foarte multi impatimiti ai tenisului de masa, aducand foarte multe beneficii acestui sport asa ca o decizie de restrictionare a accesului la informatii ar aduce doar deservicii intregii comunitati.
        O solutie ar putea fi restrictionarea accesului ne-membrilor la datele personale dar deocamdata in Romania marketingul direct nu ne-a afectat atat de mult incat sa ne preocupe protejarea datelor personale.
        Oricum, de obicei ne dam numele si numarul de telefon pentru cazuri speciale iar dupa aceea le stergem daca nu dorim sa ramana publice.
        O seara buna!

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X