Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Fălticeni-Duminica 20.07.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Se inscrie Gurgu Fabian din Halaucesti la amatori,multumesc

    Comentariu


    • #52
      Din Dolhestii Mari Zamfiroaia Sorin- amatori .Vom intarzia 5 minute. Multumesc
      Blade: Butterfly Primorac
      FH: Butterfly Sriver G3
      BH: Butterfly Roundell

      Comentariu


      • #53
        Cotoara Toader Sv

        Albu C-tin Sv,

        Barbalata Lorin Sv - nou

        amatori

        Comentariu


        • #54
          Openul va incepe probabil la 11.00-11.30 .Bagam amatorii pe 8 mese la gr inf iar dupa aia continuam fluent ambele concursuri.Am incercat sa mai sun pe unu-altu dar mobilele nu merg nu s ce naiba se intampla
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #55
            Am alcatuit o schita a gr.inf ,ea arata cam asa:

            Grupe inferioare amatori

            1. Duceac Catalin, Hetriuc Petrica, Gurgu Fabian, Simona 23 , Barbalata Lorin
            2. Sofian Corneliu, Blanar Marian, Popescu Doru Viorel, Neculaiasa Denis
            3. Polocoser Cristian, Zamfiroaia Sorin, Alexandru Liviu, Tailup Vlad
            4. Toporas Cosmin, Aldea Nelu, Robu Mihai, Zaharie Ramona
            5. Subcinski Alexandru, Robu Valentin, Rusu Radu, Mirt Alexandru
            6. Colesniuc Romeo, Aldea Iulian, Cotoara Toader, Popescu Adrian
            7. Berbece Bianca, Albu Catalin, Gora Madalin, Albu Constantin
            8. Mahu Bogdan, Ciubotariu Ioan, Grosu Octavian, Balau Laurentiu

            Nu e ceva definitiv,vom vedea maine dimineata ce si cum
            of all the things i lost i miss my mind the most

            Comentariu


            • #56
              Daca nu e prea tarziu cu scuzele de rigoare, Calenciuc Dumitru-amatori
              Blade: Balsa Carbo x5
              FH : Sriver G3 Fx
              BH : Sriver G3 Fx

              Comentariu


              • #57
                Corneanu Gabriel - amatori - iasi
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • #58
                  Se retrage Ciubotariu Ioan datorita faptului ca in seara asta am fost la o nunta .
                  Blade: TIMO BOLL ZLC
                  Fh:TIBHAR MX-S 2.0mm
                  Bh:TIBHAR MX-S 2.0mm

                  Comentariu


                  • #59
                    mai facem o data o simulare a inferioarelor dupa ultimele inscrieri si retrageri

                    Grupe inferioare amatori

                    1. Duceac Catalin, Cotoara Toader, Corneanu Gabriel, Neculaiasa Denis, Simona 23
                    2. Sofian Corneliu, Robu Valentin, Rusu Radu, Tailup Vlad, Barbalata Lorin
                    3. Polocoser Cristian, Albu Catalin, Alexandru Liviu, Balau Laurentiu
                    4. Toporas Cosmin, Zamfiroaia Sorin, Robu Mihai, Zaharie Ramona
                    5. Subcinski Alexandru, Aldea Nelu, Popescu Doru Viorel, Popescu Adrian
                    6. Colesniuc Romeo, Hetriuc Petrica, Calenciuc Dumitru, Mirt Alexandru
                    7. Berbece Bianca, Aldea Iulian, Grosu Octavian, Albu Constantin
                    8. Mahu Bogdan, Blanar Marian, Gora Madalin, Gurgu Fabian
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • #60
                      Salavastru Petru-Botoșani la amatori

                      Comentariu


                      • #61
                        felicitari organizatorilor,foarte frumos,felicitari castigatorilor,Albu Catalin,pascanean de-al meu,locul 3,bravoooooooooooooooooooooo.felicitari Catalin Duceac,Polocoser Cristi Ovidiu,Subcinski Alexandru,bravo voua baieti,cinste invinsilor,sa ne vedem sanatosi,doamne ajuta

                        - - - Actualizat - - -

                        sa nu fie suparat pe mine domnul Hetriuc Petrica pentru greseala din grupa inferioara,involuntar am gresit,sper sa ma ierte,sanatate si sa ne vedem sanatosi la Gura Humorului,in Bucovina pe care o iubesc.

                        Comentariu


                        • #62
                          care sunt primii 4 in ordinea locurilor?

                          Comentariu


                          • #63
                            va fi dat clasamentul repede

                            Comentariu


                            • #64
                              De abia am ajuns acasa de pe drumuri,nu sunt in posesia clasamentelor finale,le voi publica mai tarziu sau maine
                              of all the things i lost i miss my mind the most

                              Comentariu


                              • #65
                                Ca intotdeauna , dupa concursurile de la Fălticeni raman doar cu amintiri frumoase si cu gandul de a ma reintoarce cat mai repede cu putinta. Pot rosti doar cuvinte de lauda la adresa dumneavoastra, domnilor, sa va multumesc pentru o zi de duminica atat de speciala , meciuri grele si in acelasi timp frumoase , gazde primitoare si binevoitoare iar eforturile pe care le-ati depus pentru a fi noi acolo, cu siguranta ,au fost foarte mari . Vreau sa inchei prin a le ura un calduros LA MULTI ANI tuturor celor din Fălticeni de zilele orasului , multa sanatate si doar rezultate incurajatoare . La urmatorul concurs vom reveni , sper, in formatie completa .

                                Comentariu


                                • #66
                                  Voi reveni in cursul zilei de maine cu ceva poze facute la concurs.
                                  Tin sa multumesc organizatorilor pentru efortul depus la buna desfasurare a acestui concurs.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    dincolo de toate a fost un turneu reusit,puternic,cu meciuri echilibrate,de un ridicat nivel.felicit organizatorii si pe toti cei implicati in desfasurarea turneului.felicitari colegilor din Botoșani ptr prestatia deosebit de buna.bravo ptr polo care confirma ascensiunea in care se afla.despre cistigatorul de la amatori ce sa spun decit ca a fost ceva care se stia tinind cont de constanta foarte buna din ultimul timp.salutari tuturor colegilor,si sa ne revedem sanatosi.cu deosebit respect doru viorel popescu.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Prins cu tot felul de activitati reusesc de abia acum sa public clasamentele.Le aveti pe prima pagina
                                      Sper ca participantii s-au simtit bine,asta a fost principalul scop al concursului,calitatea jocului in sine e posibil sa fi lasat de dorit datoria diverselor produse de natura bahica prezente la fata locului.Primaria Fălticeni ,alaturi de noi ca de fiecare data,a oferit participantilor cate un tricou fain,amintire de la Zilele Orasului.S-a jucat tenis la greu,toti amatorii au jucat cel putin 6 meciuri,openistii chiar mai multe.
                                      Multumesc dlui Majeru care a avut grija de concursul copiilor.Acestia au primit tricouri,diplome,cupe,medalii,cate ceva gustari-taxa de concurs fiind pentru ei 0lei(si fetele prezente la concursul mare au benficiat de aceeasi taxa)
                                      Ar mai fi multe de spus,de exemplu eu inca nu m-am dezmeticit pe deplin,ma doare capul de parca am dormit cu el intr-o punga de 50 de bani stransa bine sub gat
                                      Felicitari castigatorilor,multumim tuturor participantilor,va asteptam in iarna la traditionalul Festival de Craciun

                                      Pt Florin,daca sunt neclaritati in clasament la openisti,s-a jucat in felul urmator:au fost 12 participanti,2 grupe de 6,s-au calificat toti si s-a mers mai departe cu carry-over,primii doi jucand direct semifinale.
                                      La Amatori au fost 8 grupe de 4 si 5 jucatori,s-au calificat 4 s.a.m.d
                                      Ultima editare de cata_60; 21.iul.2014, 09:35.
                                      of all the things i lost i miss my mind the most

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de cata_60 Vezi post
                                        Prins cu tot felul de activitati reusesc de abia acum sa public clasamentele.Le aveti pe prima pagina
                                        Sper ca participantii s-au simtit bine,asta a fost principalul scop al concursului,calitatea jocului in sine e posibil sa fi lasat de dorit datoria diverselor produse de natura bahica prezente la fata locului.Primaria Fălticeni ,alaturi de noi ca de fiecare data,a oferit participantilor cate un tricou fain,amintire de la Zilele Orasului.S-a jucat tenis la greu,toti amatorii au jucat cel putin 6 meciuri,openistii chiar mai multe.
                                        Multumesc dlui Majeru care a avut grija de concursul copiilor.Acestia au primit tricouri,diplome,cupe,medalii,cate ceva gustari-taxa de concurs fiind pentru ei 0lei(si fetele prezente la concursul mare au benficiat de aceeasi taxa)
                                        Ar mai fi multe de spus,de exemplu eu inca nu m-am dezmeticit pe deplin,ma doare capul de parca am dormit cu el intr-o punga de 50 de bani stransa bine sub gat
                                        Felicitari castigatorilor,multumim tuturor participantilor,va asteptam in iarna la traditionalul Festival de Craciun

                                        Pt Florin,daca sunt neclaritati in clasament la openisti,s-a jucat in felul urmator:au fost 12 participanti,2 grupe de 6,s-au calificat toti si s-a mers mai departe cu carry-over,primii doi jucand direct semifinale.
                                        La Amatori au fost 8 grupe de 4 si 5 jucatori,s-au calificat 4 s.a.m.d
                                        Grupele de 4 si 5 jucatori sunt primite bine de amatori sau nu?Este o intrebare adresata atat jucatorilor cat si organizatorilor,deoarece aceste sisteme au succes peste tot in Europa ,iar la noi inca exista o reticenta.Eu sunt deja in al doilea an in care incerc sa implementam aceste sisteme.Multumesc

                                        EMI

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Eu personal am ales acest sistem deoarece am fost oarecum presat de timp,dupa orele 17.00 se joaca mai greu in sala colegiului din cauza expunerii solare. Nr redus de jucatori mi-a permis sa pic pe o schema de eliminatoriu simpla.Ca orice sistem are plusuri si minusuri
                                          of all the things i lost i miss my mind the most

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Multumim d-lui Cozma Catalin pentru tratatie, pentru tricouri, cupe, medalii, diplome.... atat copiii, cat si parintii s-au simtit foarte bine... felicitari fratilor Blanariu pentru locurile 1 castigate la ambele categorii.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Felicitari organizatorilor,domnului Catalin si domnului Marius.a fost un concurs foarte frumos,foarte reusit.cu jucatori foarte buni.felicitari lu Duceac Catalin pt finala castigata.cat si celorlalti participanti.voi reveni cu cea mai mare placere la urmatorul concurs organizat aici.felicitari tuturor pentru efortul depus!

                                              Comentariu


                                              • #73

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Sa fie si ceva poze de la concurs...

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Multumim d-lui Cornel Balauca pentru poze...... cu ocazia asta l-am vazut pe prietenul meu Popescu Doru.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X