Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Butterfly Super ZLC Zhang Jike

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Butterfly Super ZLC Zhang Jike

    De vanzare lemn nou (in cutie) BUTTERFLY SUPER ZLC ZHANG JIKE (la magazin -1610 !)-pret fix 1500 lei.Greutate -90 grame ,forma maner-fl,adus din Germania ..
    Ultima editare de GigiC; 09.iul.2014, 11:38. Motiv: Telefon-0743192192 /0735210815 -detalii direct!

  • #2
    Postat în original de GigiC Vezi post
    De vanzare lemn nou (in cutie) BUTTERFLY SUPER ZLC ZHANG JIKE (la magazin -1610 !)-pret fix 1500 lei.


    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, daca tot veni vorba de cine asi permite ,,, aici jos in link este si mai bun pretul la Zhiang Jike SUPER ZLC - 1200 RON (nou, in cutie) si pentru cine nu-si permite ,


    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...S-TIBHAR-STIGA




    ( Doar pentru cine-si permite! ,,,, ami pare rau este cam IRONIC titlul din anuntul tau,,,... CRED CA STI CA ESTI OBLIGAT DE FORUM SA SCRII CE VINZI ) VANZARE!
    Ultima editare de leo33; 06.iul.2014, 12:16.

    Comentariu


    • #3
      Eu cred ca mi-as permite, dar ZHANG JIKE (jucatorul) m-a enervat intotdeauna
      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de GigiC Vezi post
        DOAR PENTRU CINE ISI PERMITE!
        De vanzare lemn nou (in cutie) BUTTERFLY SUPER ZLC ZHANG JIKE (la magazin -1610 !)-pret fix 1500 lei.
        Nea Gigi, il cumpar eu, cu conditia sa-l trimiti la pachet cu clasamentele restante
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de FlorinBN Vezi post
          Eu cred ca mi-as permite, dar ZHANG JIKE (jucatorul) m-a enervat intotdeauna
          Dar în primul rând,,,merită oare, acest lemn at?ția banii?.....Ma ?ndoiesc!!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de mimusrem Vezi post
            Dar în primul rând,,,merită oare, acest lemn at?ția banii?.....Ma ?ndoiesc!!
            Ca de altfel mai toate produsele care sar peste medie,au o cota mare din pret reclama si nici decum diferenta de calitate.Dar in domeniul tenisului de masa se pare ca majoritatea amatorilor tanjesc dupa produse profesionale.

            Comentariu


            • #7
              Categoric isi merita banii!
              Si are si Emi dreptate, o parte din bani inseamna publicitate, sponsorizari...etc.
              Pentru un profesionist, care de 15-20 de ani da in minge de doua ori pe zi timp de 2-3 ore, un echipament de genul acestui lemn poate sa faca diferenta...Probabil si la un amator, lemnul ajuta pentru ca are o suprafata optima de lovire mai mare...Asadar cine isi permite, si cui i se potriveste sa-si ia...Alta e problema...amatorii, in care ma includ si pe mine, care dupa 1 an de tenis cu un lemn Zoran Promorac off - am trecut cred mult prea repede la un Timo Boll Spirit, adica Off, cu carbon ALC in el...nu zic ca ce am acum nu e bun, insa cred ca m-am grabit sa trec la o paleta prea rapida pentru mine cu care greu m-am obisnuit...si am ars niste etape...care ar fi insemnat lovituri mai frumoase si poate mult mai mult control pe minge...spre comparatie Eliza Samara joaca cu un lemn Petr Korbel- doar lemn!!! si fete tenergy 05...asadar isi merita lemnul banii, dar nu ardeti etape si nu va aruncati la rachete de multe ori prea bune pentru noi/voi...
              ZJ-SZLC
              fh/bh- Btf Tenergy o5fx

              Comentariu


              • #8
                Dragul meu ,nu mai fac nici un fel de clasament ,deoarece nu exprima niciunul realitatea valorica de moment!Nici cea de fapt!Si nu voi mai face concursuri in care unul ,de ex.de pe 22 vrea ceva ,s-apara pe-acolo!Ca un criteriu ,pe FILIMON de la CONSTANTA ,nici un jucator roman nu are valoare daca nu are medalii de gat!Macar balcanice!Atunci?tre'sa ai un sistem de referinta ,daca nu te depaseste termenul...De compilare ,asta ca sa fiu ironic ,...In plus ,ca sa revin la subiect ,doaga nu-i a mea ,este din Germania si cred ca merita baniii..eu nu pot avea un lemn de acest nivel ,ma multumesc c-un Primorac carbon drept...Sa fii sanatos ...

                Comentariu


                • #9
                  Daca un produs merita un anumit pret este o intrebare care are intotdeauna un raspuns personal. Pentru unii oameni merita, pentru unii nu. Valoarea nu e ceva intrinsec ci intotdeauna tranzitiva (pentru ceva, pentru cineva). Gata cu filozofia. Mie imi place Zhang Jike, dar te inteleg, Florine cand spui ca te enerveaza. Poate fi enervant. Pe mine partile lui bune ma inspira, iar pe cele enervante le ignor.

                  Inapoi la lemn, as vrea si eu sa dau cu un super ZLC. Cel mai scump lemn pe care l-am cumparat a fost Nittaku Barwell Fleet. Nu mai e mult pana la Super ZLC . Am jucat in scurta mea cariera cu Viscaria si sunt curios sa simt acel sweet spot "gigantic" si sa vad ce aduce in plus.

                  Sanatate si entuziasm va doresc!
                  Poți să știi!

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X